03 вересня 2013

Міжрегіональна Школа-тренінг проекту "Жінки проти насильства в трудових колективах, в яких домінують чоловіки", яка відбудеться у Вінниці з 3 по 6 жовтня.

Міжрегіональна Школа-тренінг проекту «Жінки проти насильства в трудових колективах»

Оголошується набір учасників та учасниць для участі в Міжрегіональній Школі-тренінгу проекту «Жінки проти насильства в трудових колективах, в яких домінують чоловіки», яка відбудеться у Вінниці з 3 по 6 жовтня.

Проект буде реалізований спільними зусиллями ГО „Фундація прав людини” та регіональних представників в чотирьох областях України: Житомирській, Кіровоградській, Вінницькій та Чернівецькій за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Завдання проекту:
1) сприяти запобіганню насильства щодо жінок через шанобливі стосунки між чоловіками і жінками в трудових колективах шляхом впровадження іноваційних тренінгових програм;
2) надавати підтримку професійному розвитку захисників прав жінок через реалізацію довгострокової тренінгової програми; посилення роботи щодо захисту прав жінок через залучення місцевих громадських організацій;
3) посилити профілактичну роботу в українському суспільстві, що спрямована на запобігання насильства щодо жінок через взаємодію партнерство між громадськими організаціями, органими державної влади та роботодавцями.

До участі запрошуються зацікавлені та мотивовані учасники та учасниці з м.Вінниці та Вінницької області.

Участь у Школі безоплатна. Учасники та учасниці забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням.

Школу проводитимуть провідні українські тренерки з питань правозахисту та гендерної рівності.

Від випускників та випускниць Школи очікується проведення інформаційно — просвітницьких заходів із запобігання насильству в в трудових колективах, в яких домінують чоловіки протягом жовтня — грудня 2013 року.

Для участі в Школі необхідно до 20 вересня надіслати заявку на адресу visvin@meta.ua в якій зазначити свої: Прізвище, ім'я, контактний телефон, місце роботи та мету участі у Школі.

Участь у всіх заходах Школи-тренінгу є обов'язковою.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.