27 березня 2012

В Асоціації Молодих Реформаторів змінилось керівництво

Нещодавно відбулась звітно-виборна конференція Волинської обласної молодіжної громадської організації «Асоціація Молодих Реформаторів» (АМоРе). Було обрано нове керівництво організації та визначено плани АМоРе на 2012 рік.

Звітно-виборна конференція була скликана відповідно до вимог Статуту АМоРе, адже завершився термін повноважень Михайла Шелепа, що незмінно очолював організацію, починаючи з 2003 року. Михайло Шелеп відзвітував перед учасниками конференції про свою діяльність за останні 2 роки на посаді голови організації. Він відзначив значний внесок аморівців у популяризації на Волині Європейських Днів Добросусідства «Кордон 835». Упродовж 2011 року організація здійснила громадську експертизу роботи Волинського обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту і виступила одним із ініціаторів відновлення міського конкурсу проектів у місті Луцьку.

Опісля Михайло Шелеп повідомив учасників конференції про складання повноважень голови організації. За його словами, керівництво АМоРе слід передати молодшим членам організації, які б впроваджували нові ідеї у громадському житті.Після невеликого обговорення новим головою організації одноголосно був обраний Дмитро Безвербний. Йому 24 роки. Він є випускником Факультету міжнародних відносин ВНУ імені Лесі Українки. Був одним із активістів студентського самоврядування. В АМоРе Дмитро з 2005 року. За цей період він пройшов шлях від волонтера до керівника виконкому організації. Має досвід адміністрування ряду громадських проектів, зокрема, проекту «Відкрий Європу». Організовував навчальні поїдки молоді до Польщі.Було обрано й заступника голови організації — Марію Доманську, студентку Факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка. Також були переобрані Рада та КРК (контрольно-ревізійна комісія) АМоРе.

Серед планів аморівців на поточний рік — реалізація проектів з навчання молоді громадській активності та просвітництво на тему євроінтеграції і транскордонної співпраці. Серед інших завдань для оновленого керівництва – залучення нових активних людей до діяльності організації, а також оновлення комунікаційних майданчиків, тобто сайту та сторінки в соціальних мережах.

Прес-служба АМоРе
+2

Коментарі (1) facebook ()

Коментарі:1

avatar
  • vinmonp
  • 27 березня 2012, 22:49
  • +1
вітаємо нове керівництво і запрошуємо до співпраці в мережі;)
Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.