12 лютого 2015

Кохання потребує захисту

14 лютого 2015 року з нагоди Дня усіх закоханих з 12.00 до 15.00 у приміщенні ТРЦ «Глобус» (1-ша лінія) буде створюватися Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ.
Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ – символ того, що кохання та романтичні взаємини виникають між людьми незалежно від кордонів, ситуацій у країні та світі.
Найбільша Валентинка України – це більше 1000 підписаних листівок-валентинок, об’єднаних на єдиному великому полотні. До валентинок, підписаних усіма бажаючими під час заходу, будуть додаватися і листівки, надіслані з інших куточків України та з-за кордону та підписані більш ніж 20 мовами світу.
До створення Найбільшої Валентинки України долучиться і найбільша молодіжна група «Активная молодежь Киева» (http://vk.com/flashpeopleee), учасники якої візьмуть участь у квесті в рамках заходу.
Підрахунок кількості валентинок та оголошення результатів рекорду – о 15.00

Ініціатор заходу — Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», представник Міжнародної Федерації Планованого Батьківства/ IPPF в Україні. Подія відбудеться в рамках проекту Фонду «Надання підліткам усесторонньої інформації про СРЗП через мережу волонтерів-однолітків та засоби масової інформації». Мета проекту — привернути увагу молоді до інформації, що допоможе будувати гармонійні взаємини, зберігати своє здоров’я, в тому числі, репродуктивне, та планувати своє майбутнє.
Під час заходу молодь отримає інформаційні матеріали про достовірні джерела інформації про сексуальне та репродуктивне здоров’я та права, зокрема:
— молодіжний інтернет-портал teenslive.info/, створений кількома мовами за підтримки ЮНЕСКО;
— Всеукраїнську інформаційно-консультаційну телефонну лінію з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я — 0 800 50 27 57.
Ідея та сценарій заходу створені волонтерами та активістами БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї».
Технічна та організаційна підтримка — ТРЦ «Глобус».

За додатковою інформацією звертатися:
Тетяна Слободян, тел.: 044 596 50 99, моб. 066 713 03 11, 068 776 05 54, e-mail: slobodian@rhr.org.ua
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.