16 лютого 2015

Під час акції у День усіх закоханих молодь писала про свої почуття та дізнавалася про те, як зберігати кохання

14 лютого з нагоди Дня усіх закоханих волонтери Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» закликали усіх бажаючих долучитися до створення Найбільшої Валентинки України, Що Об’єднує Світ.

Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ – символ того, що кохання та романтичні взаємини виникають між людьми незалежно від кордонів, ситуацій у країні та світі. Із цим погодилися близько 800 учасників акції, які підписували спеціально створені для події листівки-валентинки, що були об’єднані у одне велике серце. До валентинок, підписаних у день проведення заходу, додавали й листівки, надіслані з-за кордону та підписані 20 мовами світу, в тому числі китайською і японською, а ще – голландською, естонською, турецькою, грузинською, азербайджанською тощо.

До створення Найбільшої Валентинки України долучилися члени і найбільшого молодіжного об’єднання м.Київ — група «Активна молодь Києва», учасники якої в рамках заходу організували та провели тематичний квест. Переможися квесту отримала два квитки у кіно, а п’ятеро найбільш активних учасника – еко-сумки та інші приємні сувеніри.

Подія відбулася в рамках проекту «Надання підліткам усесторонньої інформації про СРЗП через мережу волонтерів-однолітків та засоби масової інформації», що його реалізовує Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної Федерації Планованого Батьківства/ IPPF. Мета проекту — привернути увагу молоді до інформації, що допоможе будувати гармонійні взаємини, зберігати своє здоров’я, в тому числі, репродуктивне, та планувати своє майбутнє. Тож під час заходу підлітки та молодь отримували інформаційні матеріали про достовірні джерела інформації щодо сексуального та репродуктивного здоров’я та прав, зокрема:
  • молодіжний інтернет-портал teenslive.info/, створений кількома мовами за підтримки ЮНЕСКО;
  • Всеукраїнську інформаційно-консультаційну телефонну лінію з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я — 0 800 50 27 57.


Окрім вислову почуттів на написання побажань на валентинках, юні учасники та учасниці заходу запрошувалися до участі у тематичних конкурсах, де відповідали на запитання та отримували солодкі призи. В той же час, більш старші учасники події отримували інформаційні буклети Фонду з питань репродуктивного здоров’я, а також статевого виховання своїх дітей.

Ідея та сценарій заходу належать волонтерам та активістам БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», завдяки зусиллям яких відбулася і сама акція. Можливо, саме це забезпечило невимушену, теплу та веселу атмосферу заходу і приваблювало дітей, молодь та дорослих долучитися до приємного спілкування та створення спільного рекорду — Найбільшої Валентинки України.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.