13 серпня 2015

7 причин, чому варто навчатися на програмі Управління неприбутковими організаціями

Усі знання в одному місці

Ви отримуєте повноцінний курс менеджменту неприбуткової організації. Зручний формат навчання- модульна система дозволяє поєднувати навчання та роботу. Вісім модулів, кожен триває 6 днів, протягом півтора року навчання. У проміжку між навчальними модулями є можливість втілювати отримати знання на практиці.

Вас чекають цікаві навчальні дні, а також маса бонусів – практичні кейси та неформальне спілкування, натхненні зустрічі.

Досвід
Інститут лідерства та управління проводить Програму Управління неприбутковими організаціями вже 5 років. Кожного року ми запрошуємо найкращих викладачів та практиків громадського сектору. Цього року Вчена рада УКУ надала програмі статус магістерської. Все своє навчання будуємо за принципом від ідеї до реалізації. На кожному модулі ви отримуватиме знання, які в кінцевому результаті допоможуть написати бізнес-план та практично розвивати свою організацію.

УКУ

Навчання проходить в Українському Католицькому Університеті. Це один із найпередовіших навчальних закладів в Україні. Сьогодні цей навчальний заклад визнається у суспільстві, а також має високу довіру серед європейських університетів. УКУ послідовно обстоює право українських громадян на здобуття якісної гуманітарної освіти, опертої на національних та світових здобутках християнської духовності, культури і світогляду. УКУ – це також прекрасно оснащенні корпуси. Навчання на програмі управлінні неприбутковими організаціями відбувається в багатофункціональному корпусі, який поєднує нові технології, комфорт та креативність.

Викладачі

Наші викладачі – це люди, які здобули серйозні успіхи у своїх галузях. Це представники трійки кращих бізнес-шкіл України, експерти-практики неприбуткового сектору України та закордону. Вони чітко знають предмет, про який говорять, тому що, поєднують наукове мислення та практичний досвід. Саме такі люди зможуть підказати, доступно розказати, навчити та надихнути на працю.

Середовище,

де панує атмосфера вільного академічного простору. За одною партою сидять однодумці, лідери, що прагнуть вчитися та розвивати громадянське суспільство. Ви постійно комунікуватимете з різними громадськими організаціями. А ще є змога спробувати себе у ролі консультанта з організаційного розвитку. Протягом навчання розширите своє середовище та здобудете нових друзів та однодумців.

Львів

Тут не можливо не вчитись. Постійний пошук нових ідей, натхнення та рух вперед – це місто Львів. Місто давньої історії, непересічних постатей, творчого пориву та своєрідної атмосфери. Тут ви відкриєте себе по-новому постійно підживлюючи його енергією. Крім того місто відкрите до гостей: сюди можна легко і просто доїхати, посилитися, харчуватися. І завжди є чим зайнятися у вільний час — багато музеїв, театрів, галерей.

Диплом.

По закінченню навчання студенти отримують диплом магістра з менеджменту організації від Українського Католицького Університету і назавжди стають частиною спільноти випускників одного з найкращих університетів України.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.