04 вересня 2015

Продовжується реалізація проекту «Сприяння демократичним перетворенням в Україні»

Центр АХАЛАР продовжує реалізацію проекту «Сприяння демократичним перетворенням в Україні», який проходить у рамках багаторічної програми «Територія розвитку».
Програма фінансується Фондами НЕД, Ч. Ст Мотт, Slovak AID і програмою Active Citezen (British Council).
Даний проект спрямований на збільшення впливу громадянського суспільства на демократичні перетворення в Україні шляхом сприяння міжсекторального співробітництва та підвищенню кваліфікації місцевих активістів.
Центр АХАЛАР проведе два триденних семінари для 40 представників громадянського суспільства, організовує чотириденний ознайомчий візит до Варшави для 10 учасників, виділить вісім міні-грантів для підтримки місцевих громадських ініціатив і продовжить розвивати онлайн платформу www.dobrodel.org.ua.
Мета проекту — підсилити вплив громадянського суспільства на процеси демократичних перетворень в країні.
Заходи проекту:
Для зміцнення співпраці між громадянським суспільством, засобами масової інформації та органами місцевої влади Центр АХАЛАР проведе шостій триденних тренінгів для НУО з розвитку місцевої громадянської активності та сприянню ефективному співробітництву з іншими секторами. Чотири із зазначених семінарів фінансуватимуться іншими донорами.
Перші чотири тренінги зосереджені на принципах і інструментах розвитку місцевих громад, у той час як останні два будуть присвячені розробці ефективних механізмів співпраці між зацікавленими сторонами, встановленню партнерських відносин на місцевому рівні. У кожному семінарі візьмуть участь двадцять чоловік.
Центр АХАЛАР буде використовувати фінансування NED для проведення двох тренінгів по налагодженню механізмів співпраці. Учасники розроблять плани дій щодо вирішення нагальних питань і проблем, що стоять перед їх громадами, для того, щоб потім представити їх на конкурс міні-грантів. Перевагу буде надано проектам, які спрямовані на зміцнення міжсекторального партнерства: співпраці між громадянським суспільством, ЗМІ та органами місцевої влади.
Організація АХАЛАР видасть вісім грантів, в середньому по $ 300 кожен. Експерти центру також проведуть три моніторингові поїздки по країні і щотижневі телефонні консультації, пов'язані з ходом реалізації проекту.
Навесні 2016 року Центр запросить десятку найбільш перспективних студентів для проходження стажування у Варшаві (Польща). Цей чотириденний візит буде розроблений з урахуванням індивідуальних потреб українців і продемонструє їм кращі практики вирішення місцевих проблем у Польщі. Приймаючою стороною стануть організації: Гельсінський фонд з прав людини та Східно-Європейський демократичний центр, а також інші локальні організації.
АХАЛАР і далі продовжить розвивати інтернет-платформу для громадянських активістів «Добродел» — www.dobrodel.org.ua. Створена на основі ініціатив/проектів учасників програми платформа полегшує обмін досвідом і підтримує комунікацію між цивільними активістами по всій Україні. Платформа була запущена в липні 2013 року і пропонує активістам інструменти для просування своєї діяльності. Вона також дозволяє громадянам, які зацікавлені в участі та підтримці ініціатив, бути в курсі заходів, що відбуваються в їх громадах.
Центр буде активно впроваджувати інноваційну складову сайту, що дозволяє активістам збирати кошти для проектів за рахунок пожертвувань від місцевого соціально відповідального бізнесу. На відміну від інших краудфандінгових платформ зміст сайту «Добродел» генерується повністю членами мережі.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.