08 жовтня 2015

Перші 300 кг пластикових кришечок зібрані!

На прес-конфереції організатори представляли громадськості схему згідно якої діє акція по збору пластикових кришечок у м.Вінниці.

Ще наприкінці літа, команда ГО «Гармонія» взяла на себе відповідальність бути головним «збирачем» кришечок. За кілька місяців до нас активно підключились навчальні заклади, сьогодні принесли свої здобутки школи № 23 та № 27, підприємці, зокрема ТМ «Україночка», громадські організації та активісти. Особливо радували діти з ближніх дворів, що поруч офісу організації, які кожного дня приносили в жменях кришечки, зібрані власноруч

Схема руху кришечок

1 Крок – збір пластикових кришечок;
2 Крок – накопичення до 300 кг;
3 Крок – передача ТОВ «Еко-Драйв»
4 Крок – перерахування коштів від ТОВ «Еко-Драйв» на рахунок БФ «Подільська громада»
5 Крок – «ЕкоВін» виготовляє інсталяції з пластикових кришечок
6 Крок – встановлення інсталяцій біля місць благоустроюТОВ «Еко-Драйв» будуть приймати кришечки та перерахують кошти на благодійну програму «Підтримка української армії». Усі виручені кошти за зібрані кришечки підуть на лікування наших Героїв, які перебувають на лікуванні чи реабілітації у місті Вінниця.
Завдяки ідеї проекту «Екологічне місто» було вирішено надати кришечкам нове життя. ТОВ «Еко-Драйв» передає їх «ЕкоВіну» і вони зроблять з них чудові інсталяції. Які стануть гарним прикладом для вінничан по вторинному використання ресурсів.Передача накопичених пластикових кришечок буде висвітлюватись в Засобах масової інформації. Також, найближчим часом буде повідомлено кому на лікування підуть кошти від кришечок, які передали сьогодні.

Акція безтермінова. Долучитись може кожен.

Контактні особи:
ГО «Гармонія», Сюзанна Жуковська – координатор по збору кришечок — 097 842 69 58,
ГО «Подільська громада» Леся Найчук – координатор програми «Екологічне місто» — 067 491 60 25

0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.