04 листопада 2015

Тренінг «Як написати грантову заявку» у Сумах.

Як навчатись молодим активістам та навчати інших у теперішніх умовах конкуренції на бюджетні кошти та фактичної совковості владних структур в Україні? Донори з усього світу готові допомогти фінансово реалізувати твої ідеї! Єдине, що тобі потрібно – вміти описати свої думки так, аби інші також загорілися ними! Проектний менеджмент – його ази, нюанси та інші маленькі особливості – про усе це можна буде почути на тренінгах циклу: «Як написати грантову заявку» 14-15, 21-22 листопада та 5-6 грудня, які організовує «Сумський обласний комітет громадських організацій».
Витрати на дорогу, проживання та харчування покриваються організаторами. Зголоситися можна на будь-який із заявлених тренінгів.
Учасниками тренінгів можуть стати активні молоді люди, студенти, предстанвники ГО Сумської та Харківської областей. Для участі необхідно заповнити анкету: goo.gl/forms/yR5kaw4yoQ.
Проект реалізується завдяки фінансовій допомозі Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Думки учасників та організаторів циклу навчальних тренінгів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
За детальною інформацією звертайтесь: +380500210784, o.lexa.ven@gmail.com (Олеся Горяйнова), +380669901393, andriy.rybalko@gmail.com (Андрій Рибалко).
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.