22 січня 2016

Безкоштовний семінар з форум-театру для жінок-переселенок в Києві

З 29 по 31 січня в Києві відбудеться семінар з форум-театру для жінок різного віку (не молодше 16 років), які мають досвід переселення та шукають можливості налагодити повноцінне життя в новому місті.

За статистикою ООН, оприлюдненою в 2015 році, близько 60% переселенців в Україні — це жінки. Хтось з них переїхав до Києва два роки тому, хтось нещодавно. Для когось переїзд відкрив нові горизонти, а хтось починає все з нуля. У кожної жінки своя історія та свій досвід. Але усі вони мають спільний досвід вимушеного переселення з міст Донецької, Луганської областей та Криму, та необхідність будувати нове життя в новому місті. Чи може спілкування з іншими жінками, які опинились в подібній ситуації, бути корисним в таких обставинах? Чи можуть жінки-переселенки об’єднатись, аби підтримати одна одну та разом вирішувати спільні проблеми?

Після семінару ніби скидаєш зайву валізу, в якій ти тягла свої страхи, переживання, образи та горе. Розумієш, що ти не одна і є люди, яким було навіть важче і ти, ділячись своїм досвідом, також допомагаєш їм зробити “генеральне прибирання” всередині себе” — так розповідає про свій досвід участі в семінарі з форум-театру Анна, організатор цього проекту.

Що: триденний семінар за методикою форум-театру

Коли: 29 січня с 18:00 до 21:00, 30 і 31 січня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечують організатори

Де: Місце проведення буде повідомлено тим, хто зареєструвався на семінар

Під час семінару учасниці матимуть змогу:
  • Пограти в театральні ігри та випробувати кілька театральних технік
  • Поділитись власним досвідом та історіями і на їх основі створити театральну виставу
  • Обговорити ситуації пригноблення та конфліктів, з якими вони стикаються
  • Разом через театр пошукати рішення своїх труднощів
  • Отримати підтримку, нові контакти та позитивні емоції
Умови участі:участь безкоштовна, кількість місць обмежена. Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму. Заявки приймаються до 28-го січня включно.

Посилання на подію в фейсбук

З питаннями та пропозиціями звертайтесь за телефоном: 066 90 40 134 (Анна)Довідка:
Семінар проводиться в рамках проекту “«Жіночі історії переселення. Від діалогу к діям”. Мета проекту — створити осередок підтримки для жінок-переселенок в місті Києві на основі аналізу їхніх потреб та пошуку спільних рішень через театр.

Тривалість проекту — 2,5 місяці. Етапи проекту: семінар з форум-театру та створення форум-вистави про досвід жінок-переселенок (січень-лютий); показ вистави для широкої аудиторії, обговорення представлених проблем та пошук рішень (лютий). За результатами обговорення форум-вистави учасниці, глядачки та організаторки проекту спільно визначать три ключові теми, які потребуватимуть уваги та вирішення. Ці теми стануть основою для зустрічей та заходів, запланованих в березні місяці. Але ми не хочемо, аби проект закінчився цими зустрічами. Ми мріємо, аби за результатами проекту була створена та почата розвиватись платформа для жінок-переселенок, де вони зможуть обмінюватись досвідом, контактами, знаннями і просто отримувати підтримку та розуміння інших жінок.

Організатори: київська громадська організація «Театр для діалогу» за інформаійної підтримки “КримSOS”. Ініціатива реалізується в рамках проекту Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України в процесі національного примирення”, що фінансується Фондом подолання конфліктів, сприяннястабілізації та безпеки уряду Великобританії.

ГО “Театр для діалогу”
www.tdd.org.ua/
www.facebook.com/theatrefordialogue/
vk.com/theatrefordialogueua
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.