07 квітня 2016

На Полтавщині до Всесвітнього дня здоров’я показали важливість фізичних вправ для літніх людей.

7 квітня 2016 року в Лубнах відбувся захід «Рухайся на здоров’я!», який організувала Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з територіальним центром соціального обслуговування Лубенської міської ради. Присвятили захід Всесвітньому дню здоров'я, під час якого молоді волонтери — фахівці з фітнесу, хореографії та медицини показали важливість фізичних вправ для літніх людей.
«Ми організували цей захід щоб продемонструвати, що і в літньому віці можна бути здоровими, енергійними, вести активний спосіб життя і радіти йому», — говорить керівник проекту Олександр Чепур.
Щороку Всесвітній день здоров’я присвячений якій-небудь темі, яка є найбільш злободенною: якому-небудь небезпечному захворюванню, профілактиці, правильному харчуванню або аспектам психічного здоров’я. Так, у 2016 році темою цього свята є цукровий діабет, який вже давно став глобальною проблемою.
Під час вступного слова для групи літніх людей організатори наголошували, що фізичні вправи, активні рухи сприяють поліпшенню чутливості тканин людини до інсуліну і кращому засвоєнню вуглеводів і, таким чином, попереджають розвиток цукрового діабету.
Також, в рамках цього заходу відбувся майстер клас з рухливих вправ «Майстерня здоров’я», який провів тренер – інструктор фітнес центру SPORTMAX86 Ігор Лаврик. Частиною заходу стала акція з вимірювання тиску у всіх бажаючих, яку влаштували студенти Лубенського медичного училища.
«Метою даного заходу є привернути увагу до проблеми цукрового діабету у літніх людей і показати важливість фізичних вправ для його профілактики», — говорить директор територіального центру Наталія Сухонос.
Тож, на завершення заходу, протягом десяти хвилин учасники вивчали прості рухи танців під популярну музику. Хореограф Дмитро Лоховицький, переконував у тому, що на здоров'я танці впливають найсприятливішим чином і допомагають запобігти розвитку хвороб, до яких схильні люди похилого віку.
Захід відбувся завдяки проекту «Надання підтримки, допомоги та сприяння розвитку активності людей похилого віку» за підтримки Німецького федерального фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» в рамках програми «Місце зустрічі: Діалог».
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.