14 квітня 2016

СТАРТУВАЛА ШКОЛА ВОЛОНТАРІАТУ ДЛЯ ЛОКАЛЬНИХ ГРОМАД

Громадські організації Кременчука, Дніпродзержинська, Павлограда та Кіровограда об’єднуються навколо цінностей служіння. Наша мета – розвиток локального волонтерства для впровадження змін на місцевому рівні, побудова довіри та мережування.

Що будемо робити в проекті?

— Семінар з обміну кращими практиками та досвідом залучення волонтерів до роботи в організаціях для партнерів 16-17 квітня. Підготовка навчальних матеріалів та орієнтовної тематики волонтерської діяльності в організаціях.

— Набір волонтерів на програму у організаціях-партнерах проекту. Для них проведемо заняття з розвитку компетенцій для служіння громадам, розвитку ініціативності, лідерства, управлінських компетенцій, інформаційної діяльності. Передбачаємо проведення 4 тренінгів та 3-х вебінарів.

— Тренерські візити. Проведення 6 тренерських візитів у організації-партнери для проведення навчання волонтерів та обміну досвідом.

— Розробка та реалізація у локальних громадах волонтерських ініціатив, спрямованих на побудову довіри всередині громади, залучення до вирішення локальних проблем, розвиток організаційної спроможності та впізнаваності громадської організації-учасниці проекту.

— Інформаційний супровід перебігу проекту на сайтах та в соцмережах.

В організаціях-партнерах стартував набір учасників школи. Про його перебіг будемо інформувати на сайті Мережі Громадських ініціатив та власних ресурсах учасників.

Проект реалізується в рамках конкурсу малих грантів спрямованих на розвиток, підтримку і активізацію громад, через реалізацію соціальних міні проектів Мережі Громадські ініціативи України за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED)
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.