03 травня 2016

Конкурс від "Добродел": на стажування у Польщу вирушать двоє переможців

У першому етапі конкурсу на кращу добру справу від «Добродел» визначено двох переможців. У навчальну поїздку до Польщі вирушать Андрій Терещенко з Чернігова та Олег Чупринський з Костополя.

Андрій Терещенко організував онлайн курси гри на гітарі для людей з обмеженими фізичними можливостями. За словами автора проекту, охочих доволі багато: серед них ті, кому важко пересуватися містом, а також сільські мешканці Чернігівщини.
Ознайомитися детальніше з громадською ініціативою Андрія Терещенка, а також стежити за її перебігом, можна на платформі «Добродел»: www.dobrodel.org.ua/project/805/
Учасник зареєстрував свою справу на платформі 6 лютого, тобто через декілька днів після початку конкурсу. За час проведення змагань оновлень у справі не робив, утім отримав коментарі до неї у соціальних мережах та на платформі «Добродел», що дозволило підняти рейтинг.

Олег Чупринський – автор проекту «Англійський розмовний клуб FRI-D» (https://www.facebook.com/fridclublvivua/). Мета інціативи у тому, щоб допомогти людям подолати психологічні бар`єри під час вивчення іноземної мови. Невимушена дружня атмосфера, безоплатність навчання та акцент на засвоєнні мовних навичок – основні особливості проекту. Реалізується він у Львові. Деталі справи — на «Добродел»: www.dobrodel.org.ua/project/830/
Учасник зареєстрував справу на платформі „Добродел” 11 березня. За час проведення конкурсу зробив 6 оновлень, в яких розповідав про перебіг проекту. Отримав декілька коментарів. Усе це допомогло йому отримати достатній для перемоги рейтинг.

Переможці конкурсу візьмуть участь у навчальній поїздці у Польщу, що запланована на червень. Для переможців конкурсу це — унікальна нагода впродовж 5 днів поспілкуватися з колегами з-за кордону, на власні очі побачити та дізнатися про те, як відбувається процес втілення громадських ініціатив у сусідніх країнах, перейняти європейський досвід у цій сфері.

1 травня розпочався другий етап конкурсу на кращу добру справу. Він триватиме до 1 серпня. Переможці другого етапу візьмуть участь у стажуваннях в Словаччині.

Конкурс від «Добродел» спрямований на підтримку громадських ініціатив. Взяти у ньому участь, перемогти та поїхати на стажування до Європи, може кожен охочий повнолітній українець, який втілює справу для розвитку, поліпшення життя громади загалом або певного її прошарку.
Якщо ви самостійно або з командою однодумців робите щось соціально значиме, скажімо, ремонтуєте чи будуєте дитячі, спортивні майданчики у дворах, підтримуєте переселенців, проводите дозвільні заходи для підлітків та дітей, благодійні курси, озеленюєте території, організовуєте волонтерський рух за певним напрямком — ви потенційний учасник конкурсу.

Детально про умови участі в конкурсі читайте за посиланням: ahalar.org/news/555

Конкурс на кращу добру справу відбувається вдруге.

Конкурс проходить за підтримки Фонду NED, а також за фінансової підтримки офіційної допомоги Словацької республіки SlovakAid в партнерстві зі словацькою організацією Partnership for Democratic Changes in Slovak (PDCS).
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.