16 травня 2016

Партнерський візит з Кременчука до Кіровограду

2 травня відбувся міжміський діалог між Кіровоградом та Кременчуком. Тренінг «Проектне мислення для локальних активістів» провели Олег та Світлана Овчаренко.
Тренінг «Проектне мислення для локальних активістів» є одним із запланованих заходів в межах партнерського Проекту «Школа волонтаріату для локальних громад», що реалізується в рамках конкурсу малих грантів спрямованих на розвиток, підтримку і активізацію громад, через реалізацію соціальних міні проектів Мережі Громадські ініціативи України Громадські Ініціативи в рамках проекту «Розвиток та підтримка громадських ініціатив в Україні» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Регіональним партнером проекту є освітня формація Media camp «Чистий простір» («Центр громадських ініціатив „Сова“), ВУМ Кіровоград (Проект Kirovohrad Smart City Day).

»Ми провокуємо людей на зміни в світогляді. Наша мета — обмін досвідом між локальними громадами та їх взаємопосилення", — пріоритети діяльності громадської організації, яку очолює подружжя.
За три години продуктивного спілкування та обміну досвідом з'ясували, що мистецтво управління проектами полягає в мистецтві управління обмеженими ресурсами.
Запитання «Чи є ми містом з обмеженими можливостями та шансами?» залишилося із відповіддю, яка не є безнадійною. Кіровоград — місто з потужним людським капіталом, проактивною молоддю та громадою, що було доведено і у першій частині тренінгу під час презентації проектних кейсів учасників.
«У світі бракує хороших ідей. Це головна проблема. решта все — це інструментарії і бажання їх втілювати», — прокоментував Олег Овчаренко. З ідеями в учасників тренінгу проблем немає, тому посилювали свої знання про інструменти управління проектами та пошуком додаткових ресурсів для їх втілення в життя.

Про можливості. За результатами тренінгу учасники мають можливість реалізувати локальні ініціативи, надихнутися на співпрацю та обмін досвідом.

Щиро дякуємо Прес-клуб реформ за постійну підтримку у проведенні освітніх тренінгів для кіровоградської молоді!

Ірина Ткаченко
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.