26 травня 2016

Конкурс стипендій на магістерську програму Управління неприбутковими організаціями

Інститут лідерства та управління УКУ оголошує конкурс на здобуття стипендії для навчання на професійній програмі магістерського рівня Управління неприбутковими організаціями.

У конкурсі буде визначено трьох переможців, які отримають стипендію. Стипендія покриває 50% вартості навчання на програмі Управління неприбутковими організаціями 2016-2017 Інституту лідерства та управління УКУ.

Умови участі у конкурсі стипендій:
— Заповнити аплікаційну форму.

— Створити відео — презентацію: Розкажіть, кого ви вважаєте прикладом для наслідування як активного відповідального громадянина. Це може бути хтось з ваших сусідів, друзів, знайомих, які є для вас натхненниками та прикладами у розвитку громадського суспільства, які малими кроками змінюють життя довкола, які творять зміни у вашій громаді, мікро-районі, вулиці. Також це може бути розповідь про лідерів/авторів соціальних ініціатив, яких ви особисто не знаєте, але цікавитеся їхньою діяльністю.

Аплікаційну форму та презентацію слід надіслати на ilm@ucu.edu.ua. У темі листа вкажіть «Конкурс стипендій». Прийом конкурсних робіт триває до 20 червня 2016 р. Оголошення результатів відбудеться до 1 липня 2016 р.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.