07 червня 2016

У Кременчуці навчалися сучасним інструментам web publishing.

Провела пізнавальний тренінг «Сучасні інструменти web publishing» у Кременчуці для Проект Простір ідей у Кременчуці.
Тренінг відбувся в межах партнерського Школа волонтаріату для локальних громад, що реалізується в рамках конкурсу малих грантів спрямованих на розвиток, підтримку і активізацію громад, через реалізацію соціальних міні проектів Мережі Громадські ініціативи України в рамках проекту «Розвиток та підтримка громадських ініціатив в Україні» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

Тематика тренінгу охоплювала:
— знайомство з ефективними інструментами web publishing, зокрема вивчали Tilda Publishing Активно працювали з лонгрідами та лендінгами, також для створення візуального контенту (зображального, фото, відео), інфографіки, порадила використовувати такі інструменти, як Canva, VideoScribe, Animoto, Prezi
-презентацію цікавих та результативних кейсів (проектів лонгрідів, тізерів заходів, проектів тощо)
-висвітлення питання як привернути увагу ЗМІ до ваших проектів та бути цікавими для журналістів.
За час тренінгу відбувався конструктивний міжміський діалог. Знайомство з успішними громадськими практиками надихає і розширює можливості, пропонує партнерство.
Серед учасників тренінгу були представники як громадських організацій, так громадські активісти, які мають невеликий досвід в організації проектів. Сфера їхньої діяльності — екологія, енергозбереження, культурні та освітні проекти, а також Громадський Бюджет у м. Кременчук. Всіх об'єднало бажання дізнатися про нові інструменти, що допомагають просувати ідеї та посилювати медіавплив результатів проектів.

Дієвість запропонованих для знайомства інструментів продемонструвала на досвіді освітнього проекту Media camp «Чистий простір», діяльності Типовий Поет та Active Citizens Kirovohrad/ Active Citizens Ukraine. Також вражаючим було знайомство з форматом лонгрідів, як світового, так і національного та регіонального виробництва.
На згадку про цю зустріч презентувала учасникам арт-блокнотики від наших партнерів Имекс-ЛТД.
Дуже приємно було працювати із вмотивованою аудиторією. Сподіваюся, що всі запропоновані інструменти web publishing стануть допоможуть активній спільності Кременчука розвивати свої проекти та розвивати своє місто.

Ірина Ткаченко, Кіровоград
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.