Про розділ

Рейтинг
1.47

Про всякі різні фестивалі.

Адміністратори (2)

Модератори (0)

Модераторів не визначено

Читачі (1)

Natalitok
12 серпня 2015

ПРОГРАМА: культурно-мистецька резиденція «Над Богом» (Вінниця, 20-30.08.)

З 20 по 30 серпня 2015 року у Вінниці працюватиме культурно-мистецька резиденція «Над Богом»*. Ініціатива збере активну молодь, митців, інтелектуалів для публічного обговорення проблем, пов’язаних з реалізацією декомунізаційних законів та переосмисленням історичного минулого. Головними інструментами для пошуку порозуміння стануть мистецтво і культура.

В Україні почалося активне впровадження декомунізаційних законів. Реалізація останніх не відзначається особливою компетентністю – об’єкти історичного минулого знищуються без урахування думки експертів та громади. Часто під кліше «радянське минуле» потрапляють не тільки символи пропаганди та радянської ідеології, а й твори мистецтва, що посилює конфлікт у суспільстві. Діючи на випередження, ініціатори культурно-мистецької резиденції «Над Богом» створять простір у якому засобами мистецтва спробують подискутувати над проблемами, пов’язаними з реалізацією декомунізаційних законів та переосмисленням історичного минулого. Мета обговорення – спільний пошук рішень для адекватного застосування норм законів про декомунізацію, залежно від особливостей міста чи регіону. Підсумки дискусій будуть основою резолюції: комплексної дорожньої карти впровадження декомунізаційних законів через мистецтво. Яку за бажанням зможуть використовувати громада та представники влади під час впровадження декомунізаційних законів у своєму регіоні.


Читати далі →
0
24 квітня 2014

25 квітня фонтан ROSHEN відкриває четвертий сезон

Найвидовищний у світі та найбільший у Європі світло-музичний водограй ROSHEN запрошує усіх вінничан та гостей 25 квітня на відкриття свого червертого сезону роботи.

Яскраве шоу для усіх гостей цього вечора влаштує гурт ТіК на чолі із вінничанином, справжнім патріотом рідного міста й неподільної української землі –Віктором Бронюком.

Також 25 квітня для вінничан та гостей міста подарунком стане виступ культового україського рок-гурту Друга ріка на чолі із неповторним Валерієм Харчишиним.

Кульмінацією свята стане запуск Фонтану ROSHEN, який обіцяє подарувати кожному незабутні враження та чудовий настрій.

ТОЖ, ЗАПРОШУЄМО на Свято відкриття четвертого сезону роботи ФОНТАНУ ROSHEN

Місце зустрічі – незміннє – Набережна ROSHEN – 25 квітня

Початок о 19:30
0
15 квітня 2014

ARTPOLE.LU / садиба Мсциховського

Події останніх місяців стимулювали АртПоле продовжити дослідження України та українців через мову, музику, ландшафти. Тож цього року ми запланували не одну, а три події — у трьох максимально віддалених географічно точках. Наші автори — традиційно — з усієї України. І інших країн. Всі три події передбачаються у форматі творчих лабораторій, де створюватимуться проекти, які ви зможете почути й побачити першими. Впевнені, що саме в живій взаємодії виникають такі необхідні зараз розуміння й довіра, ми починаємо.

artpole.lu
2 травня / 8 травня
садиба Мсциховського
Селезнівка / Алчевськ / Луганська область


Читати далі →
0
06 лютого 2014

Літературно-музичний перформанс АЛЬБЕРТ АБО НАЙВИЩА ФОРМА СТРАТИ

Ця вистава — гра слів, інтонацій, жестів, що виникає у відчайдушній, ризикованій і водночас гармонійній взаємодії письменника, що проявляється тут не лише як автор текстів, але і як співак, і як актор, з чудовими музикантами. І невипадково до оповіді долучаються саме львівські музиканти — контрабасист Марк Токар і співачка Уляна Горбачевська. Виставу доповнює тонка, іронічна, пронизлива графіка Анатолія Бєлова, що оживає під час вистави завдяки роботі vj-group «CUBE». Таким чином, прем’єра літературного твору відбувається не в друкованому вигляді, а у форматі літературно-музичного перформансу, який передбачає імпровізацію у музичних, графічних, сценографічних та світлових рішеннях. Прем’єрні покази відбулися на найбільших українських фестивалях — АртПоле, Meridian Czernowitz та ГогольFest.18–27 ЛЮТОГО

  • 18 лютого, 19:00 — Івано-Франківськ, Театр ляльок (вул. Незалежності, 10-А), вартість квитків 50-70 грн, можна придбати в книгарні «Лілея НВ» (вул. Незалежності, 18/2)
  • 19 лютого, 19:00 — Тернопіль, концертний зал «Перемога» (бульвар Шевченка, 27), вартість квитків 40 грн у передпродажі і 60 грн в день концерту, можна придбати в Коза-барі (бульвар Шевченка, 23)
  • 21 лютого, 19:00 — Київ, Молодий театр (вул. Прорізна, 17), квитки — 100-200 грн, придбати можна на parter.ua, 1001bilet.com.ua, www.kyivticket.com.ua, в театральних касах і касах Молодого театру
  • 23 лютого, 19:00 — Запоріжжя, ДК Кірова (пр-т. Металургів, 1-А)
  • 25 лютого, 20:00 — Одеса, кінотеатр U-Cinema (Французький бульвар, 33), вартість квитків 70-150 грн, придбати
можна на tickets.od.ua

Юрій Андрухович — текст, голос
Уляна Горбачевська — голос
Марк Токар — контрабас, голос
Анатолій Бєлов — графіка
vj-group «CUBE» — відео
Віктор Новожилов — звук
Оля Михайлюк — ідея проекту


Читати далі →
0
29 липня 2013

ФОЛЬК-РОК ФЕСТИВАЛЬ МЛИНОМАНІЯ

ФОЛЬК-РОК ФЕСТИВАЛЬ МЛИНОМАНІЯ проходить кожного літа в СЕЛІ ПЕЧЕРА Тульчинського району Вінницької області на мальовничому березі річки Південний Буг. В 2013 році Млиноманії виповнюється 7-й рік.

Фестиваль не переїзний, тобто щороку проходить в межах однієї місцевості: с. Печера та сусіднє с. Сокілець. Дата проведення Млиноманії-2013 — 3 та 4 серпня. З 2012 року на фестивалі працюють 2 сцени: Велика сцена, на якій заграють по 7 гуртів кожного дня та Фольк сцена — для акустичних та фольклорних гуртів.

Ви можете не тільки морально, а цілком фізично посприяти тому, щоб «Млиноманія» в 2013 році стала цікавішою, зручнішою для гостей та учасників фесту! Організатори з вдячністю вислухають Ваші поради, ідеї щодо фестивалю!

1. Потрібна допомога ДО ПОЧАТКУ ФЕСТИВАЛЮ, у першу чергу — в облаштуванні території та благоустрої.
Коли: з 28 липня, за тиждень до початку фестиваля.

Якщо ти готовий прибути за тиждень чи кілька днів до фестивалю, допомогти в облаштуванні території, благоустрої та створенні об`єктів ленд-арту, вступай до Табору Млиноманів-ударників!!!
2. ПІД ЧАС ФЕСТИВАЛЮ — допомога в реєстрації учасників, роз`яснювальній роботі, розміщенні учасників та гостей, слідкуванні за територією, допомога на кухні, обслуговуванні фестивальних майданчиків тощо.

Коли: 2-4 серпня (перші вихідні місяця).
3. ПІСЛЯ ФЕСТИВАЛЮ як повелося, ми робимо так, щоб галявина фесту та долина Південного Бугу поряд були звільнені від сміття. На території будуть встановлені спеціальні баки та мішки для сміття, але, як показала практика, не всі здогадуються, для чого вони потрібні… Тому прибирання території — обов`язок млиноманів перед місцевою громадою та Природою.
Коли: 5-6 серпня.

Вимога до Волонтерів… одна — людяність)
Раді будемо бачити в долині Південного Бугу! Можна приїхати/прийти просто на галявину та відшукати організаторів. Але краще трохи заздалегідь сповістити, якщо Ви хочете допомогти, та коли саме Ви зможете.

Переваги статусу Волонтера: 3-х разове харчування за рахунок організаторів, долучення до команди «Млиноманії», безкоштовне проживання в таборі організаторів та учасників, за потреби та при попередньому узгодженні — надання місця для проживання…
Вхід на фестиваль і так вільний))) Але то таке, — головне — відчуття єдності та долучення до спільної справи створення справжньго свята музики та мистецтва.
0
28 червня 2013

Міжнародний фестиваль АРТПОЛЕ. ЗВУКИ/ДІЇ В ПРОСТОРІ 10–14 липня, Уніж

Фестивальні події розпочинаються о 9:00 регеранками від Перкалабських Придатків. Далі по всій території фестивалю тривають найрізноманітніші майстер-класи. Вперше на АртПолі протягом всього фестивалю — Велика Галявина для дітей. Щодо дитячої галявини, маємо ідею встановити на ній індіанське тіпі — але зробити це можливо лише спільними зусиллями, тож запрошуємо долучитися:)

У фестивальному кіноклубі дружній фестиваль Docudays UA традиційно представить документальне кіно з різних куточків світу. Закинуте поштове відділення відкриється для фотовиставки «Уніж—світ», що представить роботи, відзняті в Європі, на Близькому та Далекому Сході, в Африці. Галерея лендартових об’єктів поповниться роботами Мирослава Вайди, Корнелії Кульбовської, Жанни Юськевич, Аделі Ягібекової, Дениса Ковалевського. Цього року на АртПолі також німецькі художниці Ліза Шмітц та Карлотта Брунетті, що не лише створять свої об’єкти, а й проведуть низку лекцій та майстер-класів.


Читати далі →
0
29 квітня 2013

«Черемош-фест» - вібрації горянської та туристичної культури. 11-12 травня 2013 року

«Черемош-фест» — музично-туристичний фестиваль, що об’єднує в одне ціле складові музичну, мистецько-культурну та туристичну.

Гості «Черемош-фесту» матимуть змогу побувати на виступах музичних ансамблів, здійснити прогулянки мальовничим високогір’ям, захоплюючі сплави Чорним Черемошем, пізнати культуру, природу краю на екскурсіях, відвідати майстер-класи майстрів, придбати сувеніри.

На фестивалі матимуть місце ініціативи письменників, мандрівників, цікавих людей, що від них учасники зможуть дізнатися більше про природу та культуру краю, в якому вони перебувають; зокрема, у фестивалі братиме участь Тарас Прохасько.

У Криворівні певний час жив і творив Гнат Хоткевич, який, окрім всього, зробив величезний внесок у розвитик бандури, як виконавець, дослідник і інженер. Логічна присутність на фестивалі кобзарів і лірників вилилася в залучення Львівського цеху лірників і кобзарів, що займається відродженням автентичної кобзарсько-лірницької традиції (інструменти, репертуар, виконання, звичай і т.д.)


Читати далі →
0
20 березня 2013

«Docudays UA»

10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA» за підтримки Фонду сприяння демократії, Посольства Сполучених Штатів Америки, Київ, Україна відбудеться 22-28 березня 2013 року у Києві.

Фільм-відкриття – «Твердиня» ( про Придністровську Молдавську Республіку). Основна ціль фестивалю сприяти підвищенню рівня українського документального кіно, поширенню прав людини, людської гідності як найвищої цінності, розбудові демократичного суспільства в Україні. Покази всіх фільмів безкоштовні! Більше інформації:

www.docudays.org.ua/2013/schedule/22-03-2013/
0
25 січня 2013

"Жадан і Собаки" вирушає в "Лютий тур"

Колектив дасть кілька концертів, де виконає як старі, всім давно набридлі відомі речі, так і цілком нові композиції, створені спеціально для цього туру. Старі приколи, нове звучання!

8 лютого — Луганськ, «Чілаут Донбас», вул. Леніна, 48. Початок о 19:00
9 лютого — Донецьк, «Gung'Ю'bazz bar», бульвар Шевченка, 3. Початок о 20:00
10 лютого — Дніпропетровськ, Арт-кафе «Невідомий Петровський», вул. Набережна Леніна, 15 А. Початок о 19:00
21 лютого — Харків, Арт-клуб «Корова», вул. Петровського, 37. Початок о 20:00
1 березня — Полтава, Пивниця «Сто доріг», вул. П.Комуни, 18. Початок о 19:30
2 березня — Київ, Арт-паб «Бочка», вул. Верхній Вал, 22. Початок о 20:00


Читати далі →
0
25 січня 2013

1–7 березня — VOŁOSI (Польща), всеукраїнський тур

Гурт Vołosi з Польщі — беззаперечно нове явище на європейській world music сцені. За два роки Vołosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям і міжнародного фестивалю АртПоле’2012. Поява Vołosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.

Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща в Україні у Вінниці.


Читати далі →
0
19 вересня 2012

Андрухович, Жадан і Прохасько у новому вимірі

«Складносурядні» — це три мультидисциплінарні проекти (відбудуться 5–7 жовтня), у центрі яких — сучасна українська література. Це новий вимір тексту, що виходить за межі книги у простір концерту, вистави, перформансу. Режисери, композитори, художники, міцно тримаючись тексту і в той же час індивідуально осмислюючи його, вигадують власні твори. Надзвичайно важливим у цих трьох вечорах є безпосередня присутність авторів. Письменники перетворюватимуться іноді на оповідачів, іноді — на спостерігачів, але головним чином на основних учасників власних творів, що блукають у пошуках сенсу й форми, опиняючись на перетині візуального, музичного, поетичного. Кожного вечора простір Мистецького Арсеналу змінюватиметься — залежно від настрою та атмосфери творів таких різних письменників.


Читати далі →
0
18 вересня 2012

АРТПОЛЕ NOVEMBER PARTY, STEREO PLAZA, КИЇВ, 16 ЛИСТОПАДА

Цього вечора в Stereo Plaza гратимуть друзі АртПоля: зірки world music з Великобританії Transglobal Underground, ДахаБраха і Port Mone з українсько-білоруським Хмелева Project, що виник безпосередньо у милому всім нам Дністровському каньйоні, а також відкриття цьогорічного фестивалю — емоційні та віртуозні Vołosi з Польщі.
Вартість квитків: 150–750 грн, можна придбати на parter.ua, а також в театральних касах Києва.
Transglobal Underground вибухнули на британській сцені в 1990-х з абсолютно новим поєднанням стилів і ритмів, зразу завоювавши аудиторію на численних рейвах та фестивалях. Публіка намагалася знайти визначення їхньому звучанню — глобальний фьюжн, world music, орієнтальна музика, даб, техно… У TGU є це і ще багато іншого, але все — у створеному ними самими яскравому міксі. Це втілення музичного глобалізму виросло з безмежної любові до танцювальних напрямків, авангарду і етнічної, зокрема арабської, музики. TGU говорять такою кількістю музичних мов і користуються стількома стилями світової музики, скільки змогла осягнути їх ненаситна творча фантазія. Це унікальна формація з непередбачуваним складом, який постійно змінюється задля досягнення цікавого результату. Їхня остання робота «The Stone Turntable» продовжує отримувати схвальні відгуки: «TGU вміщають більше звуків, ритмів і стилів в одній композиції, ніж більшість гуртів в усій кар'єрі», «цей альбом найбільше відповідає духу часу», «вони зберегли ту магію, яка робить їх особливими»… Дійсно, двадцять років, проведені на сцені, не зменшили драйву TGU — їх енергетичний контакт з публікою не менш потужний, захоплює всіх і кожного у вир нестримних танців. Ті, хто цього року були на АртПолі, мали можливість в цьому переконатися.


Читати далі →
0
14 вересня 2012

ФЕСТИВАЛЬ UA/PL ALTERNATIVE MUSIC MEETINGS (17-20 ЖОВТНЯ)

17 жовтня — Львів, Дзиґа (вул. Вірменська, 35). Початок о 20:00.
19–20 жовтня — Київ, фестиваль-ресторація Диван (Бессарабська площа, 2). Початок о 20:00, вхід вільний.
UA/PL Alternative Music Meetings — це платформа для спілкування, обміну та натхнення музичного андеграунду України та Польщі. В основі проекту лежить формула зустрічі: музикантів з публікою, музикантів з музикантами, українських і польських музичних критиків та впливових осіб у сфері альтернативної музики.

Цього року фестиваль відбудеться у двох містах — Львові та Києві. Тут виступлять гурти, що репрезентують новаторські тренди польської сцени. Проект Baaba feat. Gaba Kulka продемонструє непересічний вокал Габріели Кулкі, віртуозні музичні навички решти учасників гурту і широту репертуару. Безкомпромісне задоволення від міксу, компонентами якого є пост-панк, нойс, мат-рок і навіть фрі- джаз, запропонує гурт The Kurws. А на завершення польської програми — drum’n'bass-безтурботність від 60 Minut Projekt.


Читати далі →
0
27 серпня 2012

Запрошуємо всіх дітей, учителів і батьків: відкрийте для себе винахідництво у процесі гри у “Spark!Lab” (Лабораторії винахідників) Смітсонівського інституту в Києві

Мистецький Арсенал у Києві прийматиме на своїй території “Spark!Lab” (Лабораторію винахідників) Центру імені Лемельсонів з 5 до 30 вересня. “Spark!Lab” заохочує дітей фантазувати, проектувати, створювати й удосконалювати власні винаходи в інтерактивній лабораторії. Головною цільовою аудиторією “Spark! Lab” є сім’ї з дітьми віком 6–12 років, але запрошуються всі. Діти віком до п’яти років виконують вправи “ Spark!Lab” за допомогою батьків або вихователів. Дітей віком до 12 років повинен супроводжувати хтось із дорослих. Запрошуємо шкільні групи, попередня реєстрація обов’язкова (див. інформацію нижче). “Spark!Lab” – це спільна ініціатива Посольства США, Мистецького Арсеналу і Центру імені Лемельсонів. Вхід безкоштовний.

Загальну інформацію про “Spark!Lab” і пов’язані з нею програми для освітян, митців, батьків і винахідників ви можете знайти на веб-сайті artarsenal.in.ua/eng/event56.html. Щоб дізнатися про найостанніший графік заходів, пишіть на адресу bf.arsenal@ukr.net або телефонуйте за номером +38067 659 3369.

Контакт для групових відвідувань / шкільних груп: Вікторія Бойко (+38044 288 5153, +38067 659 3369). Домовляйтеся про візит заздалегідь.
0
01 липня 2012

АртПоле 2012


Міжнародний фестиваль музики і ленд-арту «Арт-Поле 2012» цього річ проходитиме в селі Уніж Городенківського району Івано-Франківської області. Програма фестивалю
+1
15 червня 2012

АртПоле 2012

Взаємодія, завдяки який досягається ефект набагато потужніший, ніж ефект від кожного окремого компонента — синергія (від грецького syn — разом, ergos — дія) — це поняття лежить в основі фестивалю АртПоле. Саме завдяки спільній енергії кількох небайдужих людей фестиваль свого часу перетворився з фантазії на реальність. Протягом свого існування він відбувався в трьох різних просторах — в Карпатах, на Поділлі та під Одесою, залучаючи до взаємодії все нових і нових людей. Цього року він проходитиме вже вдев’яте.

Учасники АртПоля — люди доволі індивідуальні в своєму баченні, і іноді важко скеровувати енергію так, щоб кожний усвідомлював свою функцію, міг бути толерантним по відношенню до партнерів, дозволяв соло іншим, коли це потрібно. Найлегший шлях полягає у тому, щоб хтось взяв на себе цілковиту відповідальність і визначив би всі позиції як автор, режисер, як диктатор. Натомість концепція АртПоля полягає в тому, щоб всі вчилися відчувати як один одного так і світ навколо задля одного спільного твору. І не лише люди важливі у цьому процесі, але й ландшафт, погодні умови, історичні та культурні особливості місця, не тільки його «зараз», але його «до» і «потім».


Читати далі →
0