27 серпня 2012

Запрошуємо всіх дітей, учителів і батьків: відкрийте для себе винахідництво у процесі гри у “Spark!Lab” (Лабораторії винахідників) Смітсонівського інституту в Києві

Мистецький Арсенал у Києві прийматиме на своїй території “Spark!Lab” (Лабораторію винахідників) Центру імені Лемельсонів з 5 до 30 вересня. “Spark!Lab” заохочує дітей фантазувати, проектувати, створювати й удосконалювати власні винаходи в інтерактивній лабораторії. Головною цільовою аудиторією “Spark! Lab” є сім’ї з дітьми віком 6–12 років, але запрошуються всі. Діти віком до п’яти років виконують вправи “ Spark!Lab” за допомогою батьків або вихователів. Дітей віком до 12 років повинен супроводжувати хтось із дорослих. Запрошуємо шкільні групи, попередня реєстрація обов’язкова (див. інформацію нижче). “Spark!Lab” – це спільна ініціатива Посольства США, Мистецького Арсеналу і Центру імені Лемельсонів. Вхід безкоштовний.

Загальну інформацію про “Spark!Lab” і пов’язані з нею програми для освітян, митців, батьків і винахідників ви можете знайти на веб-сайті artarsenal.in.ua/eng/event56.html. Щоб дізнатися про найостанніший графік заходів, пишіть на адресу bf.arsenal@ukr.net або телефонуйте за номером +38067 659 3369.

Контакт для групових відвідувань / шкільних груп: Вікторія Бойко (+38044 288 5153, +38067 659 3369). Домовляйтеся про візит заздалегідь.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.