29 квітня 2013

«Черемош-фест» - вібрації горянської та туристичної культури. 11-12 травня 2013 року

«Черемош-фест» — музично-туристичний фестиваль, що об’єднує в одне ціле складові музичну, мистецько-культурну та туристичну.

Гості «Черемош-фесту» матимуть змогу побувати на виступах музичних ансамблів, здійснити прогулянки мальовничим високогір’ям, захоплюючі сплави Чорним Черемошем, пізнати культуру, природу краю на екскурсіях, відвідати майстер-класи майстрів, придбати сувеніри.

На фестивалі матимуть місце ініціативи письменників, мандрівників, цікавих людей, що від них учасники зможуть дізнатися більше про природу та культуру краю, в якому вони перебувають; зокрема, у фестивалі братиме участь Тарас Прохасько.

У Криворівні певний час жив і творив Гнат Хоткевич, який, окрім всього, зробив величезний внесок у розвитик бандури, як виконавець, дослідник і інженер. Логічна присутність на фестивалі кобзарів і лірників вилилася в залучення Львівського цеху лірників і кобзарів, що займається відродженням автентичної кобзарсько-лірницької традиції (інструменти, репертуар, виконання, звичай і т.д.)

«Черемош-фест-2013» символічно закриється виконання пісні Володимира Івасюка -«Водограю», спільними зусиллями артистів та глядачів, що їм завбачливо буде роздано роздрукований текст.

Фестиваль не має кінця — він всього лиш переводить подих — із тим, щоб перетворитися на ініціативу на постійній основі в майбутньому.

Участь у «Черемош-фесті-2013» — безкоштовна.

Організатор залишає за собою право вилучення з території проведення фестивалю гостей-елементів у стані, піддатливому до створення незручностей для інших учасників фестивалю.

Захід відбудеться під егідою славного Товариства Лева та за сприяння Всесвітнього Фонду Природи.

Організатор фестивалю – «Майстерня громадських ініціатив».

Детальніше на сайті фестивалю
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.