10 липня 2013

Запрошення до участі у всеукраїнському конкурсі відеоробіт "Візуалізуй свої дії!"

Шановні колеги,
ми раді поінформувати Вас про всеукраїнський конкурс відеороликів «Візуалізуй свої Дії!».
Якщо у Вас є відео роботи, створені за результатами реалізації Ваших соціальних проектів, ми запрошуємо Вас до участі у всеукраїнському конкурсі відеоробіт «Візуалізуй свої дії!».
Ви матимете можливість розповісти про свою діяльність як на теренах всієї Україні, так і поза її межами, а також виграти сучасну відеокамеру.
Якщо Ви не маєте відео або не знаєте як його створювати, під час проведення конкурсу у Вас буде можливість взяти участь у вебінарах, що допоможуть Вам отримати необхідні для цього знання та навички.
Умови участі у конкурсі та інформацію про наших партнерів дивіться нижче та за цим посиланням visual-action.com/index.php/umovy
Поспішайте! Чим раніше надішлете відео, тим більше шансів на перемогу!
Ми сподіваємося та віримо, що Ваша успішна відео історія потрапить до Всеукраїнської он-лайн бібліотеки громадських проектів України!
Детальніше про проект «Візуалізуй свої дії!»:
Всеукраїнський відео конкурс «Візуалізуй свої дії!».
Ініціативна група молодих лідерів проекту “Візуалізуй свої дії!” в рамках міжнародної програми “Людство в дії” (Humanity in Action), запрошує громадські організації, ініціативні групи та окремих активістів взяти участь у конкурсі відео робіт та презентувати свої відеоролики, тривалістю до 4 хвилин.
Мета проекту “Візуалізуй свої дії!” полягає у висвітленні кращих здобутків громадянського суспільства в Україні, їх широкій популяризації серед якомога більшої кількості людей.
Конкурсне відео має показати волонтерську роботу, досягнення громадських проектів, надії та бачення розвитку громадянського суспільства в Україні. З тематиками конкурсу Ви можете ознайомитися за цим посиланням visual-action.com/index.php/umovy
Відеороботи приймаються з 01 липня до 31 серпня 2013 року. Переможець конкурсу, який буде визначений за результатами голосування на сайті проекту, отримає цінний приз — сучасну відеокамеру!
По завершенні конкурсу всі відео роботи будуть зберігатись в он-лайн відеотеці успішних дій третього сектору в Україні. Колекція українських відео буде доповнена роликами, надісланими з інших країн та стане інтерактивним посібником та джерелом натхнення для кожного громадського діяча.
Дізнатись більш детальну інформацію про конкурс та зареєструватись в ньому можна на сайті проекту «Візуалізуй свої дії!» — visual-action.com/
Постійно оновлена інформація на сторінках Facebook www.facebook.com/YouthPolicyUkraine
vk.com/event54999143 та
Twitter twitter.com/visua2013 @visua2013.
У разі запитань звертайтесь за ел. адресою visua2013@gmail.com
Проект «Візуалізуй Свої Дії!» став можливим за підтримки партнерів: міжнародної організації «Людство в Дії» (Humanity in Action) та Департаменту Жертв Війни та Пам'яті Міністерства Здоров'я, Добробуту та Спорту Нідерландів (Dutch Ministry of Health, Welfare and Sport, Department of War Victims and Remembrance), а також — Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (The Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Ukraine).
Чекаємо з нетерпінням на Ваші відеороботи!
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.