05 вересня 2014

Онлайн курс з розробки проектів

До 30 вересня приймаються заявки на участь в унікальному міжнародному курсі з розробки проектів. Онлайн курс є частиною проекту «BRD-NET Чорноморська мережа регіонального розвитку». Проект реалізується Центром регіонального розвитку «Топ-Кая» за підтримки Вишеградського фонду та спрямований на розвиток потенціалу громадських організацій та посилення міжсекторного партнерства в Україні, Грузії та Молдові через передачу досвіду Вишеградських країн.

Чому це важливо:В даний час в Україні проводиться велика кількість конкурсів на отримання грантів Європейського Союзу для реалізації проектів місцевого та регіонального розвитку. Європейський союз буде і далі продовжувати підтримувати Україну в реалізації реформ і подоланні кризової ситуації. Але через специфічні умови європейських фондів, досить складну форму заявки та необхідності подавати заявки гарною англійською мовою заявок з боку України не так багато, а якісних — ще менше. Успіх в отриманні фінансування в чому базується на вмінні складати правильні проектні пропозиції.
Учасники пропонованого курсу отримають знання з аналізу проблем, розробки проектних заявок для європейських фондів, створенню коаліцій для їх здійснення. Курс розроблений експертами з країн Вишеграду (Угорщина, Польща, Чехія, Словаччина) та адаптований Центром регіонального розвитку Топ-Кая для України, Молдови та Грузії. Навчання проходитиме російською та англійською мовами.
Онлайн курс включає теоретичні матеріали, приклади конкретних проектів, практичні завдання з розробки проектних заявок, консультації експертів з Вишеградських країн.
Хто може брати участь: Навчання в форматі онлайн курсу призначене для членів громадських організацій, молодіжних об'єднання, представників органів влади та місцевого самоврядування, місцевих активістів.

Географія:передусім діяльність проекту орієнтована на 8 пілотних міст (в Україні це Гола Пристань, Генічеськ, Балта та Вознесенськ, в Грузії -Самтредіа і Терджола, в Молдові — Комрат і Тараклія). Тому люди з цих населених пунктів мають перевагу при відборі учасників.

Заповнити заявку на участь можна за посиланням
Заявки приймаються до 30 вересня.

Детальніше про курс можна дізнатися під час Діалогів Партнерів, які пройдуть в українських пілотних містах проекту (Гола Пристань, Генічеськ, Балта та Вознесенськ) у вересні. На цих заходах будуть більш повно презентовано можливості проекту і навчального курсу з розробки проектів. Слідкуйте за анонсами заходів на сайті проекту www.brd-net.org
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.