13 січня 2015

Конкурс на участь в регіональній літній академії «Демократія у школі»

Академія проходитиме в Сулеювек / Варшава, Польща впродовж 11 — 19 липня 2015

Цілі і завдання
Літня академія спрямована на просування демократичної культури в школах в країнах-учасницях, шляхом розвитку потенціалу фахівців сфери освіти та представників місцевих громад у застосуванні принципів і практик ВДГ / ОПЧ в школах і місцевих громадах.

Програма ставить перед собою наступні завдання:
  • стимулювати учасників до обговорення їх професійної діяльності і різних аспектів шкільного життя з урахуванням принципів ВДГ / ОПЧ;
  • надати підтримку в розробці та здійсненні місцевих проектів в області ВДГ / ОПЧ, спрямованих на створення демократичної культури в школі;
  • сприяти обміну досвідом та передовою практикою в області ВДГ / ОПЧ;
  • сприяти встановленню і розвитку співпраці між усіма учасниками освітнього процесу, а також між країнами-учасницями;
  • сприяти подальшому розвитку мережі фахівців у сфері ВДГ / ОПЧ;
  • допомогти учасникам використовувати принципи Хартії та навчальні матеріали Ради Європи з ВДГ / ОПЧ у своїй педагогічній практиці.


Цільові групи і профіль учасників
До участі в Академії запрошуються команди, що складаються з трьох учасників. До складу кожної команди повинно увійти два представники однієї школи: директор і вчитель, а також представник громадськості. Представник громадськості повинен бути безпосередньо включений в роботу однієї з таких організацій: 1) батьківський комітет даної школи, 2) неурядова організація, яка співпрацює з даної школою, 3) установа підвищення кваліфікації / підготовки вчителів даного району.

До участі в Літній Академії запрошуються команди з наступних країн: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна (країни Східного партнерства), Польща і Росія.

робочі мови
Під час пленарних сесій та практичних занять буде забезпечений англо-російський і російсько-англійський синхронний переклад. Всі учасники повинні вільно володіти, принаймні, однією з робочих мов на рівні, що дає можливість брати активну участь у навчанні.

Організатори заходу: Рада Європи, Міністерство народної освіти Республіки Польща, Центр розвитку освіти Республіки Польща та Європейським центром Вергеланд за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Детальніше про конкурс, а також для завантаження анкети необхыдно перейти за посиланням — theewc.org/news/view/apply.for.the.regional.summer.academy.democracy.at.school.2015/
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.