12 квітня 2012

Оголошено відбір на "Школу молодих жінок-політиків"

ВГО «Молодий Народний Рух» за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) оголошує відбір учасниць на «Школу молодих жінок-політиків», яка відбудеться 18-20 травня 2012 року в Києві.

Участь у школі є безкоштовною. Організатори також забезпечують проживання, харчування та проїзд учасників.

Дедлайн подачі заявок та есе для участі у Школі 1-го ТРАВНЯ!

Мета «Школи молодих жінок-політиків» – формування свідомої політичної еліти, виховання нової генерації молодих професійних жінок-політиків та державних службовців у патріотичному дусі та надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України.

Для участі у школі необхідно до 1-го травня надіслати на адресу організаторів secretariat@mnr.org.ua есе на наступні теми:

• «Яким я бачу образ успішної жінки-політика»

• «Роль жінки в політиці України»

• «Що може дати мені держава, і що можу дати їй я»

• «Проблеми України та шляхи їх вирішення»

Участь у «Школі молодих жінок-політиків» можуть брати дівчата віком від 18 до 23 років. Роботи мають бути у вигляді творів есе, написаних 14-м шрифтом Times New Roman, і по обсягу не перевищувати 1-1,5 сторінки. Вітаються додатки.

Есе потрібно надіслати, не пізніше 1-го травня, на електронну адресу: secretariat@mnr.org.ua. У електронному листі та роботі також потрібно вказати дату народження, адресу, навчальний заклад, громадську організацію (якщо є), контактний телефон та e-mail конкурсанта.Переможці конкурсу будуть оголошені до 5-го травня 2012 року та опубліковані на сайті Молодого Народного Руху www.mnr.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 0975102303 (Олексій Захарченко) та 0967267142 (Маргарита Іванова). E-mail: o.zakharchenko@mnr.org.ua, а також слідкуйте за новинами на сайті МНР www.mnr.org.ua

Джерело: Молодий народний рух
+1

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.