05 липня 2015

Додатковий набір на тренінги в рамках програми "Нові політичні лідери України" триває до 17 липня

Україна знаходиться напередодні величезних реформ, метою яких є створення демократичної держави, яка готова до членства в європейських структурах. Очікування великої частини суспільства зосереджуються не лише на великих системних реформах, люди очікують також якісних змін в своєму найближчому оточенні. Багато хто стверджує, що для здійснення справжніх змін необхідні нові обличчя в політиці, люди, які вже пройшли перевірку працюючи для суспільства, і для яких наступним кроком в кар’єрі повинно бути ангажування в політику.

Інститут публічних справ, мережа «Громадські ініціативи України» та ВОМГО «Наше Поділля» запрошують усіх бажаючих громадських діячів, представників та представниць неурядових організацій, місцевих активістів та активісток взяти участь в тренінгу, який може виявитись хорошою можливістю для діяльності в політичній сфері. Проект реалізується завдяки підтримці Національного фонду в підтримку демократії (National Endowment for Democracy). Тренінгова програма скерована до громадських діячів та діячок, які розглядають можливість ангажування в політичну діяльність на місцевому, регіональному чи центральному рівні.


Дізнайтесь більше про діяльність Інституту Публічних Справ: www.isp.org.pl/
Дізнайтесь більше про діяльність ВОМГО «Наше Поділля»: www.monp.org.ua/
Дізнайтесь більше про діяльність мережі «Громадські ініціативи України» www.ngonetwork.org.ua/

ДАТА ЗАКІНЧЕННЯ НАБОРУ: 17 ЛИПНЯ 2015

ПРОЦЕДУРА ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ
Тренінги будуть організовані в двух містах – Вінниці та Одесі. На кожен захід буде запрошено 12 учасників. Кандидати на участь в тренінгах повинні надіслати наступні документи:
• Аплікаційна форма (долучена до даного оголошення);
• Опис сфери публічної політики, яка вимагає проведення реформ – короткий опис сфери публічної політики на місцевому або центральному рівні, яка на думку кандидата потребує проведення реформи (опис теперішньої ситуації та діагноз проблеми; максимум 500 слів);
• Oдин рекомендаційний лист від осіб, які можуть підтвердити громадську діяльність кандидата в минулому.

Аплікаційна форма повинна бути надіслана разом з усіма додатками не пізніше 17 липня 2015 року на e-mail: emergingpl@gmail.com з темою листа « Програма «Нові політичні лідери України».

На основі надісланих матеріалів та можливих телефонних розмов організатори оберуть учасників тренінгів.

Опис пропонованої реформи, яку описуватимуть кандидати, може стосуватись будь-якої сфери життя. Важливо, щоб ця реформа приносила реальну користь мешканцям даного регіону (міста, села). Для прикладу проекти можуть охоплювати такі сфери:

• Міський транспорт
• Освіту та догляд дітей дошкільного віку
• Інтеграцію осіб старшого віку
• Просторовий розвиток
• Комунальні послуги
• Розвиток велосипедних доріжок
• Реформу самоврядування
• Окремі аспекти енергетичної безпеки
• Окремі аспекти реформи охорони здоровя
• Моніторинг бюджетних витрат
• Протидія корупції в обраному сегменті політичної сфери

РОЗКЛАД ТРЕНІНГОВОЇ ПРОГРАМИ

Кожна із зустрічей буде носити форму дводенного тренінгу. Тренінги носитимуть інтерактивний характер, учасники зустрічей заохочуватимуться до активної участі в дискусіях. Окрім того, під час тренінгів будуть обговорюватись концепції, що стосуються реформ в обраних учасниками сферах публічної політики. В кожній зустрічі візьме участь 12 учасників.

Тренінги проведуть Piotr Kaźmierkiewicz та Надія Бондаренко.

Piotr Kaźmierkiewicz — політолог, випускник університету штату Орегон а також університету Південної і Центральної Європи. Починаючи з 2002 року, науковий співробітник Інституту публічних справ у Варшаві, спеціалізується на міграції та розвитку політики. Консультант МОМ, Європейської Комісії та ряду інших міжнародних організацій. Тренер з аналізу державної політики та нарощування потенціалу з великим досвідом роботи в країнах СНД. Під час тренінгу, який проводитиме Piotr Kazmierkiewicz, учасники визначать проблеми, опрацюють політичну стратегію їх вирішення, дізнаються про публічні дебати, а також політичні цілі.

Надія Бондаренко – політолог, тренер Одеської обласної організації Комітету виборців України. Більше 10 років займається спостереженням та супроводом виборчих кампаній в Україні. Під час тренінгу, який проводитиме Надія Бондаренко, учасники дізнаються про правові аспекти виборчої кампанії в Україні, про процедури, які повинні будуть пройти всі кандидати, познайомляться з можливими труднощами, загрозами, нечесною конкуренцією, а також дізнаються як можна протистояти таким загрозам.

Тренінги відбудуться в наступних термінах:

Вінниця: 27 – 28 липня
Одеса: 29 – 30 липня

Участь у тренінгу є безкоштовною. Всі учасники тренінгів будуть забезпечені матеріалами, проживанням, харчуванням, а також в разі потреби та за наявності квитків, учасникам компенсовуватиметься вартість проїзду до місця проведення тренінгу та повернення назад.

Якщо у Вас виникли запитання, просимо контактувати з координаторами проекту:
Юрій Степанець: vinmonp@gmail.com
Лукаш Венерський: lukasz.wenerski@isp.org.pl

Аплікаційна форма

Інформація про конкурс
0

Коментарі (1) facebook ()

Коментарі:1

avatar
  • vinmonp
  • 11 липня 2015, 12:28
  • 0
залишилось 6 днів
Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.