23 лютого 2016

Результати конкурсу малих грантів мережі Громадські ініціативи України

В рамках конкурсу малих грантів спрямованих на розвиток, підтримку і активізацію громад, через реалізацію соціальних міні проектів, експерти відібрали переможців. Ними стали громадські організації, що працюють на користь місцевих громад, а також партнерства неурядових організацій, що найкраще відобразили завдання конкурсу у своїх проектах.

Переможцями конкурсу стали:

 1. Проект «Школа волонтаріату для локальних громад», громадського об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб».
 2. Проект «Чудотворна майстерня як осередок сільських ініціатив», Харківської обласної спілки «Молодіжні ініціативи».
 3. Проект «Я такий як ти», Чернігівської обласної громадської організації «Батьків, що мають дітей з вадами зору «Голос батьків».
 4. Проект «Культурно-інформаційний арт-простір для дітей «Bookіторія», Корюківської міської молодіжної громадської організації «Альтернатива».
 5. Проект «Розвиток діяльності майстерні по ремонту меблів для забезпечення потреб безпритульних м. Дрогобич», Дрогобицької міськрайонної громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата».
 6. Проект «Шкільні екологічні ініціативи», Вознесенської міської громадської організації “Агентство економічного розвитку”.
 7. Проект «Серія культурно-мистецьких заходів у м. Заліщики Тернопільської обл.»., Ініціативної групи Міжнародного фестивалю оповідання “Intermezzo”, м. Вінниця (громадська організація “Інститут культурного менеджменту”).
 8. Проект «Молодь пізнає Україну », Громадської організація «Моя Єдина».
 9. Проект Формування стратегії розвитку молодіжної політики міста Самбора та міста Краматорська, Громадської організації «Комісія із боротьби з корупцією в м. Самбір».
 10. Проект «Через розвиток особистих селянських господарств до сталого розвитку громади» громадської організації «Дружба» Черепинської територіальної громади Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.
 11. Проект «Розвиток громади району Сихів», громадської організації «Кращий Сихів».


Нагадаємо, що метою даного конкурсу є: активізація громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та АР Крим через реалізацію соціальних міні-проектів, які б мали безпосередній вплив на місцеві спільноти, включали участь у проекті місцевих жителів, а також були реалізовані у співпраці з організацією або ініціативною групою з інших регіонів України.

Цим конкурсом ми також хотіли підтримати проекти організацій направлені на активізацію місцевих спільнот, впровадження та розвиток механізмів локальної демократії, освітні та мобілізаційні заходи для місцевих жителів, а також проекти, що сприятимуть посиленню співпраці між неурядовими організаціями з різних областей України.

Конкурс міні грантів відбувався в рамках проекту Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» за фінансової підтримки Національного фонду в підтримку демократії (NED).

Щиро бажаємо переможцям конкурсу натхнення у реалізації проектів, а також чекаємо на публікації про перебіг проектів на сторінках ngonetwork.org.ua
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.