04 березня 2013

В м. Токмак розпочався проект "Затишна оселя пані фермерши"

Затишна оселя пані фермерши

Вже не перший рік громадські організації Токмака залучають фінансування на місцеві громадські ініціативи та беруть участь у конкурсі малих грантів, що проводиться Всеукраїнською мережею «Громадські ініціативи України». Даний конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії. В 2005 році був підтриманий проект «Школа молодого політика», що сприяв творчому та освітньому розвитку молоді міста та впроваджувався в життя ГО «Вибух». В 2008 році протягом восьми тижнів для токмачан активістками молодіжної громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» створювався інформаційний бюлетень «Медіа-палітра» в рамках місцевого друкованого рекламно-інформаційного тижневика «Токмак. Інформ. Реклама».

В 2012 році громадська організація «Бізнес-центр «Стимул» розпочала свою діяльність з реалізації молодіжного проекту «Стажування молоді в органах виконавчої влади «Від самопізнання до самореалізації». Метою зазначеного проекту було створення можливостей для токмачан брати участь у процесах прийняття державних рішень шляхом стажування в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, що створювало передумови для професійного зростання та успішної суспільно-політичної і економічної діяльності молоді.


І вже в 2013 році, наступною організацією, що отримала фінансування на реалізацію суспільно корисного проекту, стала дитяча екологічна організація «Спілка друзів природи» з проектом «Затишна оселя пані фермерши».
Такого успіху нашому місту вдалося досягнути завдяки Наталії Жуковій, громадській діячці і фахівцю з проектного менеджменту та плідній співпраці зі Всеукраїнською мережею «Громадські ініціативи України».

Вже в кінці лютого 2013 року в офісі громадської організації «Рада жінок-фермерів» в Запорізькій області відбулося урочисте відкриття проекту «Затишна оселя пані фермерши». Мета цього проекту спрямована на підвищення рівня поінформованості жінок-фермерів щодо можливостей розширення бізнесової діяльності у власних сільськогосподарських осередках Запорізької області.


Підвищення професійної спроможності жінки-фермера допоможе робити позитивні зміни у громадах. Вирішення цих питань стане можливим завдяки інформаційно-консультаційному супроводу з питань маркетингової стратегії розвитку бізнесу на селі, менеджменту проектів у сфері зеленого туризму, вироблення стратегії розвитку фермерського господарства та використання інноваційних методів ведення бізнесу.
Одною із головних частин освітньої програми для жінок-фермерів стануть тренінги з основних засад ефективних комунікацій, принципів вдалого брендингу, а також запропоновано практичний інструментарій для будування відносин між жінками-фермерами, ЗМІ, громадськими організаціями та органами місцевої влади.

Проект передбачає заходи, спрямовані на розбудову структури бізнесу та посилення ролі жінок-фермерів, які в свою чергу будуть каталізаторами підвищення рівня життя на селі.
Cело — це колиска України. З сіл та маленьких містечок вийшло багато видатних людей сьогодення. Активізація інтелектуально-творчих можливостей сільських жінок-фермерів у вирішенні соціально-економічних проблем і розвитку громадянського суспільства на селі надасть шанс вплинути на механізми ринкових трансформацій в ньому.

З актуальною інформацією про стан реалізації проекту «Затишна оселя пані фермерши», Ви зможете ознайомлюватися за цим посиланням www.facebook.com/friendsnature
З радістю запрошуємо Вас приєднуватися до проекту «Затишна оселя пані фермерши»!

PR-менеджер проекту,
Наталія Жукова.

+2

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.