12 травня 2013

Тренінг з соціального проектування та зеленого туризму

15 травня, о 10.00, в офісі громадської організації «Рада жінок-фермерів» в Запорізькій області (м. Токмак) відбудеться перший із серії тренінгів в рамках проекту «Затишна оселя пані фермерші».

В рамках тренінгу «Соціальне проектування та зелений туризм» учасники та учасниці зможуть отримати можливість, за допомогою інтерактивного підходу та практичних вправ, сформувати навички генерування і аналізу соціальних та бізнес ідей, активізувати проектне мислення, ознайомитися з методами та джерелами пошуку ідей для соціальних та бізнес проектів в сфері зеленого туризму, а також з основними поняттями соціального проектування, відпрацювати вміння формулювати проблему, мету та завдання проекту, відповісти на питання про причину написання проекту — навіщо цей проект нам потрібен?

Зареєструватися для участі у тренінгу можна за наступним посиланням:
docs.google.com/forms/d/1rwOGR-X4ScIvQ08HqmRLz3VCOpyCjCgeXdA5fxto_Yk/viewform

Проект «Затишна оселя пані фермерші» реалізується громадськими організаціями «Спілка друзів природи», «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет», «Бізнес-центр «Стимул» та «Рада жінок-фермерів в Запорізькій області» за рахунок коштів проекту «Розвиток та підтримка локальних громадських ініціатив в Україні», що відбувається завдяки фінансовому сприянню Національного фонду в підтримку демократії (NED).

Контактна інформація:
Громадська організація «Спілка друзів природи»
Тел.: 063 225 25 32
www.facebook.com/friendsnature
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.