05 лютого 2016

Донецьке КВУ навчить активістів Донеччини інструментам адвокасі

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» запрошує активних мешканців Донецької області на тренінг «Адвокасі: від ідеї до втілення мрії». Під час заходу учасники побачать успішні приклади адвокаційних кампаній на місцевому рівні, а також на практиці спробують метод РАДАР з пошуку тем для власних кампаній, визначення меседжів та каналів комунікації, а також шляхів взаємодії з владою. Тренером виступить керівник напрямку «Адвокасі» Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Тетяна Дурнєва.

Захід відбудеться 12-13 лютого (п’ятниця-субота) у Слов'янську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено додатково відібраним учасникам.

Для участі необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: docs.google.com/forms/d/1IFVXdkA0BvQ_jScwEQncy73-HUDzBlt-sAtsa3ntedc/viewform. Дедлайн подачі заявки – 18:00 7 лютого 2015 року. Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 наступного дня.

Пріоритет буде надаватися представникам наступних громадських організацій:
  • зареєстровані не раніше 2014 року;
  • ті, які працюють в селах або містах до 100 тисяч населення.

Організатори забезпечують проживання та харчування, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг вагони не вище 2-го класу – купе). Під час тренінгу учасники отримають роздаткові матеріали.

Захід відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». Він впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи». Метою цього конкурсу є підтримка ініціативи місцевих організацій громадянського суспільства та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні. Також висловлюємо вдячність за можливість проведення тренінгу Програмі розвитку ООН.

Із додатковими запитанням можна звертатися поштою:konkyrscvu@gmail.com
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.