16 квітня 2016

«Майстерня безпритульних в «Нашій Хаті» запрацює по-новому»

Вже не перший рік Спільнота взаємодопомоги «Наша хата» в Дрогобичі, допомагає безпритульним інтегруватись у суспільство і найважливішим кроком на цьому шляху є – праця. Трудотерапія використовується не лише як метод ресоціалізації, а й як самоутримання. Саме для того щоб максимально реалізувати здібності мешканців, у «Нашій хаті» облаштували майстерню, де безпритульні можуть ремонтувати і реставрувати старі меблі, які жертвуються для спільноти.

Проте аби майстерня працювала на кращому рівні ми потребували професійної підготовки для тих, хто в ній працює. Але тепер майстерня запрацює на повну потужність, адже «Наша хата» виграла мінігрант від мережі «Громадські ініціативи України» на проект, в якому вся увага зосереджена на професійну підготовку безпритульних, які працюватимуть у реставраційній.

За рахунок коштів проекту «Розвиток та підтримка громадських ініціатив в Україні», що відбувається завдяки фінансовому сприянню Національного фонду в підтримку демократії (NED) в «Нашій Хаті» пройшов тренінг для мешканців спільноти під керівництвом професійного інструктора зі Львова, в межах якого кожен учень мав змогу навчитись конкретних практик по реставрації та оббивці меблів та успішно перейняти досвід, щоб в подальшому втілювати його в межах діяльності майстерні. Завдяки реалізації цього проекту близько 15 безпритульних матимуть місце праці та змогу утримувати себе.

Також проект допоможе безпритульним, повернути собі почуття втраченої гідності, навчитись чомусь новому та реалізувати свої вміння та навички, а у іншої частини громади подолати стереотипи упередженого ставлення до бездомних та їх осудження. А кожен, хто скористається послугами нашої майстерні матиме можливість допомогти безпритульним та відчути себе благодійником.

До слова…
ГО «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата» створена в 2009 з головною метою допомагати безпритульним інтегруватись у суспільство. Місія організації – стати місцем спільного проживання та праці людей, що опинились у важких життєвих обставинах, з метою їх ресоціалізації через духовну, психологічну, профорієнтаційну та іншу допомогу.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.