16 квітня 2016

Зустріч з мандрівником Іваном Ониськом в Заліщиках

4
image
Зустріч з мандрівником Іваном Ониськом, який за півроку відвідав 12 країн при цьому не потратив жодної копійки, відбулася 28 березня 2016 р. в залі Заліщицької державної гімназії ім. Братів Гнатюків.

Мандрівник розповів допитливим гімназистам та всім небайдужим до подорожей дорослим про те, як співав мантри з будистськими монахами в Лаосі, займався медитаціями, ночував у трубі, наче Діоген в бочці, пив солоний чай з молоком в Казахстані, потоваришував з поліцейськими, милувався рисовими полями в Китаї, пригощався смаженими пацюками та багато інших захоплюючих історій. На квиток додому хлопець заробив, пропонуючи перехожим придбати фотографії української природи. Свої незвичайні розповіді І.Онисько також ілюстрував яскравими фотосвітлинами.

В майбутньому Іван також не збирається сидіти вдома, у найближчих планах мандрівника – відкрити для себе північну й південну Америку. А поки, перебуваючи в Україні, Іван прагне донести якнайширшому колу людей просту важливу істину: наш світ таїть в собі багато незвіданого й прекрасного, потрібно встигнути побачити все.

4 зображення

0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.