26 квітня 2016

У Донецького КВУ змінився очільник

Виконавчу дирекцію Донецької обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» очолила Тетяна Дурнєва.

У квітні Донецька обласна організація «Комітет виборців України» провела щорічні загальні збори членів організації. Виконавча дирекція публічно прозвітувала про діяльність організації у 2015 році. Протягом року організацією було реалізовано 11 проектів за чотирма напрямками роботи. Окрім програмної діяльності організації, три проекти були спрямовані на організаційний розвиток та забезпечення сталості структури – навчання членів організації, друк презентаційних матеріалів, придбання необхідних технічних засобів для організації робочого процесу, тощо. Переглянути повний річний звіт організації за 2015 рік можна за посиланням: issuu.com/doncvu/docs/doncvu_report_2015

Після загальних зборів відбулось засідання Правління, яке визначило та затвердило вектори подальшого розвитку організації. Під час засідання замість Сергія Ткаченка, який перейшов на роботу до Венеціанської Комісії Ради Європи, Рішенням Правління новим Виконавчим директором Донецької обласної організації «Комітет виборців України» була обрана багаторічна керівниця напрямку «Адвокасі» Тетяна Дурнєва. Наглядова Рада організації підтвердила, що передача влади відбулась у демократичний спосіб.

Тетяна Дурнєва працює в Донецькій обласній організації «Комітет виборців України» з 1999 року. За цей час вона організувала «Студентські вибори Президента», займалась спостереженням на виборах та наповненням новинами сайту «Політична Україна». У 2006 році вона очолила напрямок захисту прав та інтересів громадян («Адвокасі»), реалізувавши в Донецьку програми з розвитку велосипедної інфраструктури, контролю над тютюном та алкоголем, підвищення безпеки дорожнього руху та провівши чимало успішних адвокаційних кампаній. Тетяна є тренером з питань виборчого законодавства та адвокації, завершила сертифікатну програму «Управління неприбутковими організаціями» Інституту лідерства та управління (Український Католицький Університет), Українську Школу Політичних Студій, Школу державного управління.

Колектив організації вітає нову керівницю та бажає їй сил, натхнення і великих звершень на користь Україні!

ФОТО
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.