27 квітня 2016

Навчися розпізнавати «міфічну істоту» - місцевий бюджет

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» запрошує громадських активістів на тренінг «Міфічна істота – місцевий бюджет». До участі запрошуються молоді громадські організації Донецької та Луганської областей.

Учасники на семінарі дізнаються що це за міфічна істота «бюджет» та навчаться відрізняти місцеві бюджети від державного. Також тренінгісти зрозуміють в чому суть бюджетної децентралізації і навіщо бюджети робити прозорими. Тренером виступить експерт з бюджетної політики ГО «Центр політичних студій та аналітики» Сергій Карелін.

Захід відбудеться 16 травня з 10:00 до 16:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням.

Дедлайн подачі заявки – 16:00 11 травня 2016 року. Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 12 травня 2016 року.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Біографія тренера:
Сергій Карелін за освітою менеджер-економіст. З 2005 року почав активну громадсько-політичну діяльність. Один із засновників молодіжного руху «Батьківщина молода» у Донецькій області, був заступником голови організації. Спеціалізується на питаннях місцевого самоврядування, демократії участі та розвитку громадянського суспільства. Очолює громадську спілку «Макіївське об’єднання розвитку самоорганізації» та громадську організацію «Розвиток локальної демократії». Двічі нагороджений почесною грамотою Макіївської міської ради. Переможець міського конкурсу «Я – молодий лідер Макіївки 2013» у номінації «Молодий лідер самоорганізації населення». Автор ряду публікацій фінансово-економічного напрямку та щодо демократії участі. Любить прогнозувати та моделювати майбутнє, в якому наша Україна займає почесне місце серед розвинених держав світу. Один з розробників інформаційно-аналітичної системи «Відкритий бюджет» openbudget.in.ua.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.