07 липня 2016

Донецьке КВУ запрошує громадських активістів на тренінг з фандрайзингу

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» запрошує громадських активістів на тренінг «Фандрайзинг для діяльності організацій громадянського суспільства». До участі запрошуються молоді громадські організації Донецької та Луганської областей.

Під час заходу учасники дізнаються про те, що таке фандрайзинг, етичні принципи та стандарти у цій сфері, які категорії донорів та в чому їх мотивація у наданні грошей громадським активістам. Також за допомогою рольових ігор та практичних завдань навчаться визначати власні потреби, планувати фандрайзингові стратегії для своїх організацій та поговорять про звітність, прозорість, відкритість, публічність та комунікацію щодо фандрайзингу організації. Тренером виступить експерт з файндрайзингу Олег Гришин.

Захід відбудеться 12 липня з 10:00 до 16:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням.

Дедлайн подачі заявки – 16:00 9 липня 2016 року.
Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 10 травня 2016 року.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.
0

Коментарі (0) facebook ()

Коментарі:0

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.