Про розділ

Рейтинг
1.28

Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи України» вже більш як 7 років працює для розбудови громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад. Для більш успішної та ефективної діяльності місцевих неурядових організацій та поширенню найкращих практик діяльності ми прагнемо створити своєрідний майданчик обміну ідеями, де неурядові організації та ініціативні групи могли б поділитись досвідом з успішної реалізації проектів чи ініціатив. Це може бути будь-який успішний з точки зору неурядової організації досвід, який, міг би об'єднати дві або кілька організацій, представити інноваційні методи роботи, або ж демонструвати залученість місцевих громаду до спільної діяльності з НУО.Мета, яку ми ставимо перед собою: створити комунікаційний майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення між секторного партнерства, або ж запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації.Від імені всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» просимо Вас коротко описати найбільш успішні ініціативи (проекти), які були реалізовані Вами (вашою організацією) і можуть бути продовжені як транскордонний проект або ж бути мультиплікувати в інших регіонах чи країнах Східної Європи (Україна, Росія, Польща, Молдова, Білорусь) із залученням Вас (Вашої організації) в ролі експертів.

Обсяг описаної практики не повинен перевищувати 1,5 сторінки тексту і коротко описувати такі основні характеристики:

Назва організації, автора ініціативи

Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо)

Назва успішної ініціативи (успішного проекту)

Цільова група (на кого була спрямована ініціатива)

Що конкретно було зроблено в рамках реалізації ініціативи (як зявилась ідея, що було зроблено для реалізації проекту (заходу), як залучались місцеві жителі…)

Які результати були досягнуті (як ці результати можна виміряти, )

Як ви бачите можливе продовження вашої ініціативи, в тому числі в разі мультиплікування ініціативи в інших регіонах, іншими організаціями?

Чи можете ви виступити консультантом, якщо до вас звернеться організація за досвідом, який ви отримали при реалізації цієї ініціативи?

Додайте будь-ласка 3-4 фотографії, які б ілюстрували описану вами ініціативу, або лого вашої організації.Будь-ласка присилайте Ваші практики на адресу vinmonp@gmail.com з поміткою «Добрі практики», або публікуйте самі на сторінці Громадських ініціатив в Україні.

Адміністратори (1)

Модератори (0)

Модераторів не визначено

Читачі (5)

Sasha larysa alvina Natalitok Anna87
25 вересня 2012

ТАТАРСЬКЕ РЕГГІ

Зазвичай пунктом призначення є звичайний музей, або кіно, скупчення пам’яток у великому місті. Це останнє — дуже важливо. Основним пунктом особливо для наймолодших учасників/учасниць є візит у МакДональдс у світі гамбургерів, де розмір гаманця вимірюється довжиною картоплі фрі, а пластокова іграшка є носієм дитячих спогадів, якими вони ділитимуться з батьками за вечерею, з використанням слів із іншої професійної полиці, ніж розповіді екскурсоводів/екскурсоводок.
Чи так просто зробити опозицію?

— їдемо до маленьких, забутих сіл, невідвідуваних місцин
— їмо гороховий суп у пожежників
— а сувеніри зробите собі самі
— покажемо вам „інше”, але це ви нам про це розповісте, ми лише зберемо ваші слова до купи.


Читати далі →
0
17 березня 2012

Немає ніякої “пані”. Досвід польських НУО у сфері освіти

… система навчення, у якій немає “пані”, яка контролює на кожному кроці, але самостійно потрібно прочитати сто сторінок на тиждень, добре готує до самостійності під час навчання у вищих навчальних закладах…
… Ця школа повинна бути “багатокультурна”, що означає, що ми осмислюватимемо самі поняття — культура, культурна ідентичність. Я бачала занадто багато проектів, у назві яких було своло “багатокультурність”, і які небезпечно наближались до суто зовнішніх виявів…

… ніхто не стане для них авторитетом лише тому, що має формальний авторитет. Цей хтось повинен їх у цьому переконати…
Про новий метод навчання, який є не лише ідеєю, але діє в одному з ліцеїв, розповідають Пьотр Лясковскі (директор) і Анна Дзєжговська (вчитель історії):


Читати далі →
+1