12 вересня 2016

Запрошуємо на тренінг до Коростеня представників громадського сектору

ГО «Добротвор» та ГО «КримSOS» запрошують на тренінг активних людей, які прагнуть покращити життя в своїй громаді. Це можуть бути представники громадських організацій та ініціативних груп, які опікуються вимушеними переселенцями виключно в Житомирській, Рівненській, Вінницькій, Хмельницькій областях.

На тренінгу громадські організації поділяться успішними практиками та досвідом роботи з переселенцями, а також зможуть знайти однодумців для своїх майбутніх проектів.

Основні питання, які будуть висвітлені на тренінгу:

 1. Особливості створення та легалізації діяльності неприбуткової громадської організації.
 2. Принципи побудови ефективної організаційної структури організації.
 3. Взаємодія громадських ініціатив з органами влади. Як доносити свої ідеї та налагодити діалог з місцевою владою?
 4. Організація проектної роботи.
 5. Презентація діяльності в Інтернеті.

Дати проведення: 17-18 вересня 2016 року.

Місце проведення: м Коростень Житомирської області (точна адреса буде повідомлена запрошеним учасникам).

Організатори забезпечують проживання та покривають дорожні витрати. Від однієї організації чи ініціативної групи можуть подати заявки 1-2 представника. Реєстрація до 13 вересня за посиланням.

До участі будуть запрошені представники з Житомирської, Рівненської, Вінницької, Хмельницької областей.

Довідки за телефоном: (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97, або на e-mail: help@krymsos.com.
0
02 червня 2016

Усі організації допомоги переселенцям в Україні – на одній карті

Тепер Ви можете шукати потрібну Вам допомогу в будь-якому куточку України через інтерактивну карту. Сайт vpo-sos.org пропонує найбільший список громадських організацій та об’єднань, державних установ у форматі онлайн-карти, а також новини та корисні інструкції для людей зі сходу та Криму.

На сайті Ви можете:

 • знайти потрібну організацію в своєму місті;
 • шукати організації за типом допомоги (від гуманітарної допомоги до освітніх проектів);
 • ознайомитись з актуальними новинами такорисними юридичними інструкціями, грантами;
 • додати на карту свою організацію чи запропонувати новину, що стосується переселенців зі сходу та Криму.


Пропозиції та побажання надсилайте на e-mail редакції: vpo.sos.org@gmail.com.

Просимо представників громадського сектору зробити список організацій, що опікуються проблемами переселенців, максимально актуальним та повним.

Додайте вашу організацію, чи ініціативну групу на мапу. Для цього потрібно заповнити форму на сайті (http://bit.ly/1Zf4gZC).

Сайт запущено громадською організацією «КримSOS» при фінансовій підтримці Агентства ООН у справах біженців.
0
22 січня 2016

Безкоштовний семінар з форум-театру для жінок-переселенок в Києві

З 29 по 31 січня в Києві відбудеться семінар з форум-театру для жінок різного віку (не молодше 16 років), які мають досвід переселення та шукають можливості налагодити повноцінне життя в новому місті.

За статистикою ООН, оприлюдненою в 2015 році, близько 60% переселенців в Україні — це жінки. Хтось з них переїхав до Києва два роки тому, хтось нещодавно. Для когось переїзд відкрив нові горизонти, а хтось починає все з нуля. У кожної жінки своя історія та свій досвід. Але усі вони мають спільний досвід вимушеного переселення з міст Донецької, Луганської областей та Криму, та необхідність будувати нове життя в новому місті. Чи може спілкування з іншими жінками, які опинились в подібній ситуації, бути корисним в таких обставинах? Чи можуть жінки-переселенки об’єднатись, аби підтримати одна одну та разом вирішувати спільні проблеми?

Після семінару ніби скидаєш зайву валізу, в якій ти тягла свої страхи, переживання, образи та горе. Розумієш, що ти не одна і є люди, яким було навіть важче і ти, ділячись своїм досвідом, також допомагаєш їм зробити “генеральне прибирання” всередині себе” — так розповідає про свій досвід участі в семінарі з форум-театру Анна, організатор цього проекту.

Що: триденний семінар за методикою форум-театру

Коли: 29 січня с 18:00 до 21:00, 30 і 31 січня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечують організатори

Де: Місце проведення буде повідомлено тим, хто зареєструвався на семінар

Під час семінару учасниці матимуть змогу:
 • Пограти в театральні ігри та випробувати кілька театральних технік
 • Поділитись власним досвідом та історіями і на їх основі створити театральну виставу
 • Обговорити ситуації пригноблення та конфліктів, з якими вони стикаються
 • Разом через театр пошукати рішення своїх труднощів
 • Отримати підтримку, нові контакти та позитивні емоції
Умови участі:участь безкоштовна, кількість місць обмежена. Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму. Заявки приймаються до 28-го січня включно.

Посилання на подію в фейсбук

З питаннями та пропозиціями звертайтесь за телефоном: 066 90 40 134 (Анна)Довідка:
Семінар проводиться в рамках проекту “«Жіночі історії переселення. Від діалогу к діям”. Мета проекту — створити осередок підтримки для жінок-переселенок в місті Києві на основі аналізу їхніх потреб та пошуку спільних рішень через театр.

Тривалість проекту — 2,5 місяці. Етапи проекту: семінар з форум-театру та створення форум-вистави про досвід жінок-переселенок (січень-лютий); показ вистави для широкої аудиторії, обговорення представлених проблем та пошук рішень (лютий). За результатами обговорення форум-вистави учасниці, глядачки та організаторки проекту спільно визначать три ключові теми, які потребуватимуть уваги та вирішення. Ці теми стануть основою для зустрічей та заходів, запланованих в березні місяці. Але ми не хочемо, аби проект закінчився цими зустрічами. Ми мріємо, аби за результатами проекту була створена та почата розвиватись платформа для жінок-переселенок, де вони зможуть обмінюватись досвідом, контактами, знаннями і просто отримувати підтримку та розуміння інших жінок.

Організатори: київська громадська організація «Театр для діалогу» за інформаійної підтримки “КримSOS”. Ініціатива реалізується в рамках проекту Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України в процесі національного примирення”, що фінансується Фондом подолання конфліктів, сприяннястабілізації та безпеки уряду Великобританії.

ГО “Театр для діалогу”
www.tdd.org.ua/
www.facebook.com/theatrefordialogue/
vk.com/theatrefordialogueua
0
06 червня 2014

Он-лайн конференція «Всі ми - діти …»

До Міжнародного Дня захисту дітей, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр з 28 травня по 26 червня проводить он-лайн конференцію «Всі ми — діти ...».

Мета: формування у дітей уявлень про своїх правах і свободах, розвиток поваги і терпимості до інших людей і їх прав на прикладі статей Конвенції ООН про права дитини.

Учасники: представники дитячих та молодіжних громадських організацій

Пропонуємо розглянути діяльність дитячих та молодіжних громадських організацій крізь призму статей Конвенції ООН про права дитини.

У групі проекту соціальної мережі «ВК» фахівці центру будуть створювати теми, де розкриють права дитини в новому ракурсі. Кожен учасник може висловити своє бачення питання, опублікувавши свої коментарі.

За підсумками проекту буде випущений електронний збірник матеріалів. Найактивніші учасники отримають грамоти та можливість взяти участь у тематичній зміні.

Довідки за тел.: (062) 304 40 26, 066 904 01 34 (Анна Дерев’янко, методист центру, або по e-mail: organization@dodmc.dn.ua
+1
12 листопада 2013

Нові проекти для молоді Донецького регіону

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує представників дитячих та молодіжних громадських організацій Донецької області взяти участь у нових проектах за напрямками:

1. Організація
Проект «Ідеальна організація» — для керівників ГО, мета — підвищення рівня організаційної спроможності громадської організації.

«Гороховий шафа» — проект по мотивам буккросінгу. Полиці, прикрашені «горохами» де старі книжки чекатимуть на нових власників. Планується створення мережі таких шаф.

2. Медіа
Медіа школа «Знайди свою зірку» запрошує до участі в новому ігровому навчальному проекті для дітей та молоді.

3. Патріотизм
Проект «Патріотична гра» — багатоетапна квест-гра, мета якої підготувати юнаків та дівчат до зустрічі із цими зовсім нежартівливими «вітряними млинами».
Проект «Патріотична школа» пропонує керівникам військово-патріотичних, козацьких, туристичних, історико- краєзнавчих, скаутських об'єднань, а також всіх інших дитячих та молодіжних громадських организацій і тих, кому не байдужа тема патріотичного відродження нашого суспільства, пройти курс придбання та підвищення загальних і вузькоспеціалізованих знань, умінь і навичок, що стосуються патріотичної тематики

4. Лідерство
Проект «Таємниця бронзового птаха» — навчальна програма «7 вершин: версія 5». До участі запрошуються лідери дитячих громадських організацій Донецької області від 14 до 16 років.

5.Креатив
Проект «Провідник» для молодих людей, які цікавляться маркетингом/брендингом територій.
Інформація про вимоги та повний перелік проектів на сайті ДОДМЦ
Конкурс заявок з 2 по 22 листопада.
Участь безкоштовна.

Контакти:
ДОДМЦ, пр. Б.Хмельницкого, 96,
Донецьк, Україна, 83050
Тел.: (062) 304-40-26, (062) 304-97-06
Факс: (062) 304-51-76
E-mail: post@dodmc.dn.ua
Сайт dodmc.dn.ua/
Сторінка у соц.мережах vk.com/public23235764
0
16 червня 2013

Фото-рішення по молодіжному

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр та громадська організація «Ліга юних журналістів Донецької області» 15 червня 2013 провели ІІ Обласний фото-крос для молодіжних громадських організацій «Кадри вирішують все».

Учасниками кросу стали команди з представників молодіжних громадських організацій Донецької області.
Фото-крос — це не просте змагання на швидкість і якість фотозйомки. Перед командами стояло непросте завдання за допомогою фото показати молодіжні соціальні проблеми: розкрити суть проблеми, шлях її вирішення, очікуваний результат.


Читати далі →
0
21 травня 2013

ІІ Обласний фото-крос "Кадри вирішують все" на Донеччині

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр та громадська організація «Ліга юних журналістів Донецької області» запрошують команди молодіжних громадських організацій Донецької області взяти участь у
ІІ Обласному фото-кросі «Кадри вирішують все».

Фото-крос — це творчий конкурс в умовах часових, тематичних та інструментальних обмежень.
Команди «кросерів» повинні за відведений час зробити по два фото на кожну із запропонованих тем: одне — показати проблему, друге — можливий шлях вирішення. Оцінює фотороботи компетентне журі. Переможці отримають цінні призи від партнерів проекту та грамоти.
У рамках фото-кросу буде проведено круглий стіл — «Фото-рішення», на якому відбудеться обговорення фоторобіт команд.

До участі запрошуються команди молодіжних громадських організацій Донецької області (у складі 2-3 людини).

Он-лайн реєстрація команд до 5 червня 2013 року.

Дата проведення: 15 червня.
Місце: м. Донецьк, ДОДМЦ (пр. Б.Хмельницького, 96)


Читати далі →
0