16 листопада 2016

Тренінг "Лідерство та переговори" для активістів та активісток локальних громад Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей

Молодіжна організація «Нова генерація» (м. Херсон) запрошує на навчання.
Тренінг «Лідерство та переговори» є частиною більшої навчальної програми для громадських організацій Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Навчання передбачено для активістів місцевих громадських організацій та ініціативних груп з Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей, які працюють на користь своєї громади та хочуть поглибити свої знання з форм громадянської активності на локальному рівні, зокрема, через посилення ресурсних можливостей власної організації.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь про різні підходи до лідерства та роботи з командою, зможете оцінити свій рівень лідерства, познайомитись з основами налагодження ефективної комунікації та ведення переговорів тощо.

Навчання відбудеться 22-23 грудня в м. Херсоні.

В подальшому в межах проекту учасники/ці зможуть розраховувати на консультаційну підтримку розвитку організації та реалізації власних ініціатив.

Організатори забезпечують учасникам та учасницям відшкодування коштів за проїзд, проживання, харчування та навчальні матеріали.

Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо заповнити онлайн-анкету до 1 грудня 2014 року до 23:00 включно.

Анкета за посиланням: goo.gl/ykCqFJ
Пріоритет надаватиметься учасникам/цям з сільських населених пунктів і районних центрів.

Більш детальну інформацію можна отримати від Наталі Чермошенцевої, координатора проекту: n.chermoshentseva@gmail.com

Навчання проводиться в рамках проекту ««Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах». Проект фінансується з коштів Національного Фонду підтримки демократії (NED, США).
0
27 травня 2016

Конкурс мінігрантів для посилення ролі ІГС у місцевих громадах

Оголошується конкурс мінігрантів в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах» (для громадських організацій та ініціативних груп з Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей).

МО «Нова генерація» оголошує конкурс проектів на отримання мінігрантів. Конкурс є компонентом проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», який реалізується за підтримки National Endowment for Democracy.

Метою конкурсу є розвиток та підтримка соціальних ініціатив в локальних громадах Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей

Підтримуються проекти, спрямовані на:

а) вирішення актуальних та конкретних проблем місцевих громад, при активному залучені громадян, представників місцевої влади; захист інтересів та прав громадян,
б) розвиток громадської активності у місцевих громадах, сільських населених пунктах й районних центрах,
в) використання та розвиток потенціалу місцевих громад та їх мешканців,
г) молодіжні ініціативи та ініціативи, які сприяють розвитку волонтерства.

Пріоритет надаватиметься проектам:

 • в яких закладено партнерство з місцевими інституціями (наприклад, місцевою владою, закладами освіти, засобами масової інформації, місцевим партнером). Їх роль у реалізації проекту має бути обґрунтована й описана у проектній заявці.
 • в яких закладено партнерство з організаціями/ініціативними групами зазначених областей.


Максимальний термін реалізації проектів – 5 місяців. Проекти можуть стартувати з 1 серпня 2016 року, але мають бути закінчені не пізніше15 грудня 2016 р.

Заявки приймаються до 23 червня 2016 року включно.

Розмір гранту: до 800 $ (власний внесок – не менше 10%).

Участь у конкурсі можуть брати тільки зареєстровані громадські організації.

Звертаємо увагу тих, хто має намір взяти участь у конкурсі!!!
Цього року подати заявку на розгляд конкурсної комісії можна двома шляхами, зокрема:

1-й варіант:
Для участі у конкурсі потрібно надати ТІЛЬКИ в ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді:

 • заповнену форму заявки українською мовою. (шрифт Arial 10); Форму заявки можна завантажити на сайті МО «Нова генерація» за посиланням Форма заявки...
 • скан-копію Свідоцтва про державну реєстрацію;
 • скан-копію Статуту організації (розділ «Мета та завдання організації»);
 • скан-копію довідки з Державної податкової адміністрації про присвоєння ознаки неприбутковості;
 • банківські реквізити організації.


2-й варіант:
 • Форма заявки та обов’язковий пакет документів (всі документи перераховані в варіанті 1)
 • До форми заявки та обов’язкового пакету документів ви можете додати презентацію/промовідео свого проекту. Ця презентація буде представлена на сайті МО «Нова генерація» socioprostir.org.ua на спеціальній платформі для голосування. Проект, який набере максимальну кількість балів, буде прийнятий до фінансування ПОЗАКОНКУРСОМ.

Отже, ви можете не тільки разом з громадою підготувати проект, а й залучити її до голосування та значно підвищити свої шанси на перемогу.

Термін розміщення конкурсних матеріалів на сайті – з 23 травня по 23 червня 2016 року.

Звертаємо вашу увагу, що голосування триватиме протягом всього місяця, по мірі розміщення матеріалів конкурсу на сайті.

Якщо ви оберете 2-й варіант участі у конкурсі мінігрантів, вам необхідно надати:

 1. Заповнена форма заявки на отримання мінігранту
 2. Обов’язковий пакет документів (всі документи перераховані у варіанті1)
 3. Короткий опис проекту, який буде розміщено на сайті socioprostir.org.ua для голосування за нього (інформація не повинна перевищувати обсяг 1 сторінки шрифтом Arial 10
 4. фото формату jpg окремими файлами, ширина — не меньше 600px! (вставляти фото у формат Word до тексту не потрібно!)
 5. посилання на відео-презентацію проекту на каналі Youtube.com (максимальна тривалість – 3 хвилини)
 6. Конкурсні матеріали надсилаються на електронну пошту ksenia6776@gmail.com (в темі листа обов’язково вкажіть «Конкурс мінігрантів 2016)

  За дату подання проекту вважається дата його відправлення на електронну скриньку.

  З усіма запитаннями щодо організації та проведення конкурсу мікрогрантів просимо звертатися до Сілюкової Оксани, директору проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах».

  Ел. пошта: ksenia6776@gmail.com: контактний телефон (066)333-94-82.
0
12 травня 2016

Тренінг "Робота з громадою: залучення, аналіз, мобілізація".

МО «Нова генерація» (м. Херсон) запрошує активістів та активісток локальних громад Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей взяти участь у тренінгу «Робота з громадою: залучення, аналіз, мобілізація».

Програма тренінгу включатиме такі навчальні блоки:
• Кращі практики соціальної мобілізації громад (досвід України та інших країн)
• Вивчення потреб громади
• Механізми місцевої демократії
• Комунікація в громаді
• Визначення необхідних соціальних змін
• Розбудова партнерств, залучення прихильників і донесення інформації до людей, які приймають рішення

Зауважимо, що програма тренінгу розрахована на громадських активістів-початківців, керівників новостворених ОГС та лідерів ініціативних груп

Дата проведення: 02-03 червня 2016 р.
Місце проведення: м. Херсон

Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням goo.gl/forms/XWK5dFznT5 до 23:00 22 травня 2016 року включно.

Учасники/ці, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від організаторів з усіма деталями до 25 травня включно.

Пріоритет надаватиметься учасникам з сільських населених пунктів і районних центрів.

Тренінг є третім у навчальному циклі для підвищення інституційної спроможності громадських організацій та ініціативних груп Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Детальніше про проект та навчальний курс читайте на сайті www.socioprostir.org.ua

Контактна особа: Чермошенцева Наталя: n.chermoshentseva@gmail.com

Навчання проводиться в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства в місцевих громадах». Проект фінансується з коштів NED (Національного Фонду в підтримку демократії, США).
+1
13 квітня 2016

Журналістська програма «Схід і Захід разом – простір діалогу» - конкурс на участь у навчальних візитах

Фонд «Освіта для Демократії» (Варшава, Польща) та МО «Нова генерація» (Херсон, Україна) оголошують конкурс на участь у одному з 4-х навчальних візитів, які відбудуться у другій половині травня 2016 року в містах: Луцьк, Суми, Херсон та Чернівці.

Візити проходять в рамках проекту «Схід та Захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань», який реалізується за підтримки Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

До участі у конкурсі запрошуються журналісти локальних (районних) і регіональних ЗМІ (друкованих видань, телебачення, радіо, онлайн-медіа) з усієї України.

Метою візитів є налагодження зв’язків між локальними (районними) ЗМІ різних регіонів України, сприяння дискусії на тему професійних стандартів у медіа-середовищі, розвиток знань про ситуацію та виклики в інших регіонах України та сприяння розумінню процесів, які там проходять. Також важливим акцентом є вивчення учасниками/цями життя саме іншого регіону України, ніж регіону в якому вони живуть та працюють.

Тривалість кожного навчального візиту — 5 днів.

Навчальні візити відбуватимуться у форматі коротких (1,5-2,5 годинних) зустрічей з представниками/цями місцевих редакцій, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та органів державної влади. Учасниці та учасники зможуть ознайомитися з досвідом організацій, в тому числі в сфері проведення соціальних кампаній, взяти участь у організованих ними подіях а також у круглому столі з представницями/ками локальних ЗМІ, присвяченому темі саморегуляції медіа-середовища (етичним та юридичним аспектам праці ЗМІ тощо). Журналісти, які візьмуть участь у візитах, отримають також можливість участі у подальших компонентах проекту, які стосуватимуться тематики соціальних кампаній. Подальші компоненти проекту передбачають зокрема: тематичний тренінг з планування та реалізації соціальних кампаній, конкурс на реалізацію запланованої кампанії та участь у навчальному візиті до Польщі по цій тематиці.

Для участі в конкурсі на участь в навчальному візиті, просимо заповнити одну з 4-х он-лайн анкет:

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті у Луцьку (термін візиту: 23-27 травня 2016 р.)
goo.gl/forms/tUjZsYqYmc

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Сумах (термін візиту: 16-20 травня 2016 р.)
goo.gl/forms/WJcB4kGsKo

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Чернівцях (термін візиту: 18-22 травня 2016 р.)
goo.gl/forms/GkTzkOAioJ

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Херсоні (термін візиту: 23-27 травня 2016 р.)
goo.gl/forms/xqIXhmJ2ut

Звертаємо вашу увагу, що кожний/на учасник/ця візитів має підготувати та опублікувати не менше 1 матеріалу за результатами поїздки.

Термін подання заявок – до 27 квітня 2016 р.

Участь у навчальному візиті (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники/ці конкурсу будуть поінформовані про результати відбору.

За додатковою інформацією звертайтесь до: Чермошенцевої Наталі, мейл: n.chermoshentseva@gmail.com, телефон: +38 050 9474811

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії спів фінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).
0
07 квітня 2016

Тренінг " Просування організації в інформаційному просторі ".

МО «Нова генерація» (м. Херсон) запрошує активістів та активісток локальних громад Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей взяти участь у тренінгу " Просування організації в інформаційному просторі ".

Під час тренінгу ви знайдете відповіді на запитання:

— як зробити громадську організацію впізнаваною у громаді та світі
— види ЗМІ та їх специфіка
— інформаційні продукти: про що писати?
— підготовка інформаційного повідомлення: як зробити текст простим та ясним

Зауважимо, що тренінг передбачений для початківців у громадській діяльності або таких, хто не має навичок підготовки інформаційних продуктів про діяльність організації.

Дата проведення: 26-27 квітня 2016 р.
Місце проведення: м. Херсон

Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням goo.gl/forms/gmdwyOeLc5 до 23:00 17 квітня 2016 р.

Учасники/ці, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від організаторів з усіма деталями до 20 квітня включно.

Пріоритет надаватиметься учасникам з сільських населених пунктів і районних центрів.
Тренінг є другим у навчальному циклі для підвищення інституційної спроможності громадських організацій та ініціативних груп Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей.
Детальніше про проект та навчальний курс читайте на сайті www.socioprostir.org.ua

Контактна особа: Чермошенцева Наталя: n.chermoshentseva@gmail.com

Навчання проводиться в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства в місцевих громадах». Проект фінансується з коштів NED (Національного Фонду в підтримку демократії, США).
0