10 липня 2013

Запрошення до участі у всеукраїнському конкурсі відеоробіт "Візуалізуй свої дії!"

Шановні колеги,
ми раді поінформувати Вас про всеукраїнський конкурс відеороликів «Візуалізуй свої Дії!».
Якщо у Вас є відео роботи, створені за результатами реалізації Ваших соціальних проектів, ми запрошуємо Вас до участі у всеукраїнському конкурсі відеоробіт «Візуалізуй свої дії!».
Ви матимете можливість розповісти про свою діяльність як на теренах всієї Україні, так і поза її межами, а також виграти сучасну відеокамеру.
Якщо Ви не маєте відео або не знаєте як його створювати, під час проведення конкурсу у Вас буде можливість взяти участь у вебінарах, що допоможуть Вам отримати необхідні для цього знання та навички.
Умови участі у конкурсі та інформацію про наших партнерів дивіться нижче та за цим посиланням visual-action.com/index.php/umovy
Поспішайте! Чим раніше надішлете відео, тим більше шансів на перемогу!
Ми сподіваємося та віримо, що Ваша успішна відео історія потрапить до Всеукраїнської он-лайн бібліотеки громадських проектів України!
Детальніше про проект «Візуалізуй свої дії!»:
Всеукраїнський відео конкурс «Візуалізуй свої дії!».
Ініціативна група молодих лідерів проекту “Візуалізуй свої дії!” в рамках міжнародної програми “Людство в дії” (Humanity in Action), запрошує громадські організації, ініціативні групи та окремих активістів взяти участь у конкурсі відео робіт та презентувати свої відеоролики, тривалістю до 4 хвилин.
Мета проекту “Візуалізуй свої дії!” полягає у висвітленні кращих здобутків громадянського суспільства в Україні, їх широкій популяризації серед якомога більшої кількості людей.
Конкурсне відео має показати волонтерську роботу, досягнення громадських проектів, надії та бачення розвитку громадянського суспільства в Україні. З тематиками конкурсу Ви можете ознайомитися за цим посиланням visual-action.com/index.php/umovy
Відеороботи приймаються з 01 липня до 31 серпня 2013 року. Переможець конкурсу, який буде визначений за результатами голосування на сайті проекту, отримає цінний приз — сучасну відеокамеру!
По завершенні конкурсу всі відео роботи будуть зберігатись в он-лайн відеотеці успішних дій третього сектору в Україні. Колекція українських відео буде доповнена роликами, надісланими з інших країн та стане інтерактивним посібником та джерелом натхнення для кожного громадського діяча.
Дізнатись більш детальну інформацію про конкурс та зареєструватись в ньому можна на сайті проекту «Візуалізуй свої дії!» — visual-action.com/
Постійно оновлена інформація на сторінках Facebook www.facebook.com/YouthPolicyUkraine
vk.com/event54999143 та
Twitter twitter.com/visua2013 @visua2013.
У разі запитань звертайтесь за ел. адресою visua2013@gmail.com
Проект «Візуалізуй Свої Дії!» став можливим за підтримки партнерів: міжнародної організації «Людство в Дії» (Humanity in Action) та Департаменту Жертв Війни та Пам'яті Міністерства Здоров'я, Добробуту та Спорту Нідерландів (Dutch Ministry of Health, Welfare and Sport, Department of War Victims and Remembrance), а також — Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (The Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Ukraine).
Чекаємо з нетерпінням на Ваші відеороботи!
0
20 травня 2013

Від соціального проектування - до зеленої садиби

Протягом 15 та 17 травня в офісі громадської організації «Рада-жінок фермерів» в Запорізькій області відбувались тренінги з соціального проектування та зеленого туризму в рамках проекту «Затишна оселя пані фермерші».На тренінгах учасники та учасниці проекту за допомогою інтерактивного підходу та практичних вправ, сформували навички генерування і аналізу соціальних та бізнес ідей в сфері зеленого туризму, активізували проектне мислення, ознайомилися з методами та джерелами пошуку ідей для соціальних та бізнес проектів, з основними поняттями соціального проектування, відпрацювали вміння формулювати проблему.

Щоб дійсно досягнути поставлену мету, а не просто взяти участь у тренінгах в якості слухачів, та наблизитися до створення зеленої садиби, необхідно чітко і конкретно сформулювати ціль. В цьому процесі учасникам заходу дуже допомогла методика постановки SMART цілі, використовуючи яку жінки взяли в свої руки інструмент управління і досягнення високих результатів у запланованій справі.


Читати далі →
0
12 травня 2013

Тренінг з соціального проектування та зеленого туризму

15 травня, о 10.00, в офісі громадської організації «Рада жінок-фермерів» в Запорізькій області (м. Токмак) відбудеться перший із серії тренінгів в рамках проекту «Затишна оселя пані фермерші».

В рамках тренінгу «Соціальне проектування та зелений туризм» учасники та учасниці зможуть отримати можливість, за допомогою інтерактивного підходу та практичних вправ, сформувати навички генерування і аналізу соціальних та бізнес ідей, активізувати проектне мислення, ознайомитися з методами та джерелами пошуку ідей для соціальних та бізнес проектів в сфері зеленого туризму, а також з основними поняттями соціального проектування, відпрацювати вміння формулювати проблему, мету та завдання проекту, відповісти на питання про причину написання проекту — навіщо цей проект нам потрібен?

Зареєструватися для участі у тренінгу можна за наступним посиланням:
docs.google.com/forms/d/1rwOGR-X4ScIvQ08HqmRLz3VCOpyCjCgeXdA5fxto_Yk/viewform

Проект «Затишна оселя пані фермерші» реалізується громадськими організаціями «Спілка друзів природи», «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет», «Бізнес-центр «Стимул» та «Рада жінок-фермерів в Запорізькій області» за рахунок коштів проекту «Розвиток та підтримка локальних громадських ініціатив в Україні», що відбувається завдяки фінансовому сприянню Національного фонду в підтримку демократії (NED).

Контактна інформація:
Громадська організація «Спілка друзів природи»
Тел.: 063 225 25 32
www.facebook.com/friendsnature
0
04 березня 2013

В м. Токмак розпочався проект "Затишна оселя пані фермерши"

Затишна оселя пані фермерши

Вже не перший рік громадські організації Токмака залучають фінансування на місцеві громадські ініціативи та беруть участь у конкурсі малих грантів, що проводиться Всеукраїнською мережею «Громадські ініціативи України». Даний конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії. В 2005 році був підтриманий проект «Школа молодого політика», що сприяв творчому та освітньому розвитку молоді міста та впроваджувався в життя ГО «Вибух». В 2008 році протягом восьми тижнів для токмачан активістками молодіжної громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» створювався інформаційний бюлетень «Медіа-палітра» в рамках місцевого друкованого рекламно-інформаційного тижневика «Токмак. Інформ. Реклама».

В 2012 році громадська організація «Бізнес-центр «Стимул» розпочала свою діяльність з реалізації молодіжного проекту «Стажування молоді в органах виконавчої влади «Від самопізнання до самореалізації». Метою зазначеного проекту було створення можливостей для токмачан брати участь у процесах прийняття державних рішень шляхом стажування в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, що створювало передумови для професійного зростання та успішної суспільно-політичної і економічної діяльності молоді.


І вже в 2013 році, наступною організацією, що отримала фінансування на реалізацію суспільно корисного проекту, стала дитяча екологічна організація «Спілка друзів природи» з проектом «Затишна оселя пані фермерши».
Такого успіху нашому місту вдалося досягнути завдяки Наталії Жуковій, громадській діячці і фахівцю з проектного менеджменту та плідній співпраці зі Всеукраїнською мережею «Громадські ініціативи України».

Вже в кінці лютого 2013 року в офісі громадської організації «Рада жінок-фермерів» в Запорізькій області відбулося урочисте відкриття проекту «Затишна оселя пані фермерши». Мета цього проекту спрямована на підвищення рівня поінформованості жінок-фермерів щодо можливостей розширення бізнесової діяльності у власних сільськогосподарських осередках Запорізької області.


Підвищення професійної спроможності жінки-фермера допоможе робити позитивні зміни у громадах. Вирішення цих питань стане можливим завдяки інформаційно-консультаційному супроводу з питань маркетингової стратегії розвитку бізнесу на селі, менеджменту проектів у сфері зеленого туризму, вироблення стратегії розвитку фермерського господарства та використання інноваційних методів ведення бізнесу.
Одною із головних частин освітньої програми для жінок-фермерів стануть тренінги з основних засад ефективних комунікацій, принципів вдалого брендингу, а також запропоновано практичний інструментарій для будування відносин між жінками-фермерами, ЗМІ, громадськими організаціями та органами місцевої влади.

Проект передбачає заходи, спрямовані на розбудову структури бізнесу та посилення ролі жінок-фермерів, які в свою чергу будуть каталізаторами підвищення рівня життя на селі.
Cело — це колиска України. З сіл та маленьких містечок вийшло багато видатних людей сьогодення. Активізація інтелектуально-творчих можливостей сільських жінок-фермерів у вирішенні соціально-економічних проблем і розвитку громадянського суспільства на селі надасть шанс вплинути на механізми ринкових трансформацій в ньому.

З актуальною інформацією про стан реалізації проекту «Затишна оселя пані фермерши», Ви зможете ознайомлюватися за цим посиланням www.facebook.com/friendsnature
З радістю запрошуємо Вас приєднуватися до проекту «Затишна оселя пані фермерши»!

PR-менеджер проекту,
Наталія Жукова.

+2
22 січня 2013

Краща громадська ініціатива – об’єднання ініціатив!

В рамках минулорічного конкурсу малих грантів, що є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії, громадські організації «Аджутор» (м. Дніпропетровськ) та «Бізнес-центр «Стимул» (м. Токмак), що отримали фінансування на втілення у життя своїх проектів, об’єднали власні зусилля та організували обласний бізнес-турнір «Морський бізнес» в Запорізькій області. vk.com/event39785078

Показати інтелектуальну та підприємницьку потужність своєї команди, кмітливість та організаторські здібності зголосилися 24 учасника та учасниці, які загалом склали шість команд: «Молодь Токмака», «Молоді підприємці», «Євромолодь України», «Громадські діячі Токмака», «Стажери органів виконавчої влади», «Делегати Токмацької міської молодіжної ради».


Читати далі →
+1