16 лютого 2015

Під час акції у День усіх закоханих молодь писала про свої почуття та дізнавалася про те, як зберігати кохання

14 лютого з нагоди Дня усіх закоханих волонтери Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» закликали усіх бажаючих долучитися до створення Найбільшої Валентинки України, Що Об’єднує Світ.

Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ – символ того, що кохання та романтичні взаємини виникають між людьми незалежно від кордонів, ситуацій у країні та світі. Із цим погодилися близько 800 учасників акції, які підписували спеціально створені для події листівки-валентинки, що були об’єднані у одне велике серце. До валентинок, підписаних у день проведення заходу, додавали й листівки, надіслані з-за кордону та підписані 20 мовами світу, в тому числі китайською і японською, а ще – голландською, естонською, турецькою, грузинською, азербайджанською тощо.

До створення Найбільшої Валентинки України долучилися члени і найбільшого молодіжного об’єднання м.Київ — група «Активна молодь Києва», учасники якої в рамках заходу організували та провели тематичний квест. Переможися квесту отримала два квитки у кіно, а п’ятеро найбільш активних учасника – еко-сумки та інші приємні сувеніри.

Подія відбулася в рамках проекту «Надання підліткам усесторонньої інформації про СРЗП через мережу волонтерів-однолітків та засоби масової інформації», що його реалізовує Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної Федерації Планованого Батьківства/ IPPF. Мета проекту — привернути увагу молоді до інформації, що допоможе будувати гармонійні взаємини, зберігати своє здоров’я, в тому числі, репродуктивне, та планувати своє майбутнє. Тож під час заходу підлітки та молодь отримували інформаційні матеріали про достовірні джерела інформації щодо сексуального та репродуктивного здоров’я та прав, зокрема:
  • молодіжний інтернет-портал teenslive.info/, створений кількома мовами за підтримки ЮНЕСКО;
  • Всеукраїнську інформаційно-консультаційну телефонну лінію з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я — 0 800 50 27 57.


Окрім вислову почуттів на написання побажань на валентинках, юні учасники та учасниці заходу запрошувалися до участі у тематичних конкурсах, де відповідали на запитання та отримували солодкі призи. В той же час, більш старші учасники події отримували інформаційні буклети Фонду з питань репродуктивного здоров’я, а також статевого виховання своїх дітей.

Ідея та сценарій заходу належать волонтерам та активістам БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», завдяки зусиллям яких відбулася і сама акція. Можливо, саме це забезпечило невимушену, теплу та веселу атмосферу заходу і приваблювало дітей, молодь та дорослих долучитися до приємного спілкування та створення спільного рекорду — Найбільшої Валентинки України.
0
12 лютого 2015

Кохання потребує захисту

14 лютого 2015 року з нагоди Дня усіх закоханих з 12.00 до 15.00 у приміщенні ТРЦ «Глобус» (1-ша лінія) буде створюватися Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ.
Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ – символ того, що кохання та романтичні взаємини виникають між людьми незалежно від кордонів, ситуацій у країні та світі.
Найбільша Валентинка України – це більше 1000 підписаних листівок-валентинок, об’єднаних на єдиному великому полотні. До валентинок, підписаних усіма бажаючими під час заходу, будуть додаватися і листівки, надіслані з інших куточків України та з-за кордону та підписані більш ніж 20 мовами світу.
До створення Найбільшої Валентинки України долучиться і найбільша молодіжна група «Активная молодежь Киева» (http://vk.com/flashpeopleee), учасники якої візьмуть участь у квесті в рамках заходу.
Підрахунок кількості валентинок та оголошення результатів рекорду – о 15.00

Ініціатор заходу — Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», представник Міжнародної Федерації Планованого Батьківства/ IPPF в Україні. Подія відбудеться в рамках проекту Фонду «Надання підліткам усесторонньої інформації про СРЗП через мережу волонтерів-однолітків та засоби масової інформації». Мета проекту — привернути увагу молоді до інформації, що допоможе будувати гармонійні взаємини, зберігати своє здоров’я, в тому числі, репродуктивне, та планувати своє майбутнє.
Під час заходу молодь отримає інформаційні матеріали про достовірні джерела інформації про сексуальне та репродуктивне здоров’я та права, зокрема:
— молодіжний інтернет-портал teenslive.info/, створений кількома мовами за підтримки ЮНЕСКО;
— Всеукраїнську інформаційно-консультаційну телефонну лінію з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я — 0 800 50 27 57.
Ідея та сценарій заходу створені волонтерами та активістами БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї».
Технічна та організаційна підтримка — ТРЦ «Глобус».

За додатковою інформацією звертатися:
Тетяна Слободян, тел.: 044 596 50 99, моб. 066 713 03 11, 068 776 05 54, e-mail: slobodian@rhr.org.ua
0
08 жовтня 2013

Міжрегіональний конкурс плакатів «Палітра гармонійних стосунків»

ПОЛОЖЕННЯ
про міжрегіональний конкурс плакатів «Палітра гармонійних стосунків»

Конкурс проводиться Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» на підтримку Державної програми «Репродуктивне здоров‘я нації на період до 2015 року».

1. Мета конкурсу – з’ясувати погляди та уявлення підлітків та молоді щодо поняття «безпечні стосунки» та заохотити до пошуку інформації та набуття знань, що допоможуть юнакам та дівчатам взяти під контроль своє життя та майбутнє, уберегти себе від помилкових вчинків, натомість – зробити вибір у бік безпечної поведінки, побудови гармонійних стосунків, що передбачають взаємну увагу до репродуктивного здоров’я та життя.

2. Учасники конкурсу
У конкурсі можуть брати участь підлітки та молоді люди віком від 14 до 22 років.

3. Умови конкурсу:

3.1. Технічні вимоги до робіт:
— Мінімальний розмір паперової версії роботи – формат А3 (297мм х 425мм).
— Електронний варіант плакату має бути поданий у файлі формату JPG або PDF та мати роздільну здатність не менш ніж 1024 х 768 пікселів.
— Обмежень щодо стилю виконання ескізів плакатів (живопис, графіка, фотографія, колаж; повноколірні, чорно-білі та ін.) не існує.

3.2. Заявка повинна включати наступу інформацію:
— Прізвище / ім’я / нікнейм
— Місто / організація
— Контактний телефон / e-mail
— Назва роботи
— Коментарі до роботи (не більш 300 слів)

3.3. Під час підготовки до конкурсу, юні учасники можуть скористатися інформаційними ресурсами:
www.sexualeducation.org.ua
www.reprohealth.info
www.planA.org.ua

3.3. Роботи приймаються до 24.00 10 листопада 2013р.

4. Порядок проведення конкурсу

4.1. Конкурс триває з 1 жовтня до 18 листопада 2013 року.
4.2. Розгляд поданих на конкурс робіт здійснюється Конкурсною комісією.
4.3. Конкурсні роботи приймаються до 10 листопада 2013 року за адресою:
м. Київ, 01005, вул. Льва Толстого 9А, БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», контактний телефон (044)5965099 АБО в електронному вигляді на адресу slobodian@rhr.org.ua з поміткою «Конкурс».
4.4. З 18 по 24 листопада 2013 року усі надіслані роботи буде одночасно розміщено у спеціально створеній групі «Палітра гармонійних стосунків» у соціальній мережі Вконтакті, де у широкої аудиторії буде можливість поставити «Like» тій роботі, яка найбільше сподобалася.
4.5. Підведення підсумків – до 24 листопада 2013 року.
4.6. Оголошення результатів та привітання переможців – 25 листопада 2013 року.

5.Оцінка конкурсних робіт:

5.1. Переможців конкурсу буде визначати Конкурсна комісія, до складу якої буде запрошено експертів, що займаються питаннями репродуктивного здоров'я та статевого виховання.
5.2. Представленні на конкурс роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:
– відповідність тематиці та глибина розкриття теми;
– оригінальність графічної ідеї та лаконічність;
– креативність виконання;
– відсутність граматичних та орфографічних помилок.

6.Заохочення переможців конкурсу:

6.1. Переможців конкурсу буде відзначено дипломами та цінними призами:
Вибір журі:
1 місце — електронна книжка;
2 місце – аудіоплеєр;
3 місце – колонки до комп’ютера.

Приз глядацьких симпатій отримає автор плакату, що набрав найбільшу кількість «лайків».

6.2. Кращі роботи буде використано для інформаційно-просвітницької діяльності Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», а також для проведення подальших акцій.

6.3. Роботи переможців конкурсу не повертаються і будуть демонструватися із зазначенням імен авторів на сайті www.sexualeducation.org.ua протягом листопада-грудня 2013 року.

За додатковою інформацією просимо звертатися до організаторів конкурсу:
БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»
тел. 044 596 50 99 або 066 713 03 11
e-mail: slobodian@rhr.org.ua
контактна особа — Слободян Тетяна.

Довідка: Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» (http://www.womenhealth.org.ua/) заснований у 1996 році і є однією з провідних громадських організацій в Україні, що працюють у сфері інформування з питань репродуктивного здоров’я та репродуктивних прав. Одним із основних напрямків діяльності Фонду є профілактична робота з підлітками та молоддю. З 2007 року за сприяння Міжнародної Федерації Планованого Батьківства (IPPF) Фонд втілює проект «Покращення доступу підлітків до інформації та знань про їх репродуктивні права» у співпраці та за підтримки Центру сім’ї Дарницького району м. Києва, Вінницької громадської організації «Інформаційно–просвітницький центр «ВІСЬ» та Міністерства освіти та науки, молоді і спорту Автономної Республіки Крим.
0