05 червня 2016

Вуличний арт-фестиваль соціального мистецтва «Том Сойер FEST»

Жителі міста різних вікових та соціальних категорій зібралися в Центральному міському парку культури та відпочинку з метою прибрати сміття, посадити зелені насадження та пофарбувати різні об’єкти: забори, лавки, бордюри, баки для сміття тощо.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
З кінця 2015 року наша волонтерська організація займається організацією заходів, спрямованих на
залучення жителів громади до пошуку консенсусу між різними соціальними групами та формування можливостей для активної участі городян в культурному розвитку міста.
Ці заходи сформували групу проактивних громадян з різних організацій міста, але потрібна була ідея загальної корисної справи, в якій могла би взяти участь максимальна кількість людей.
Улюбленим місцем відпочинку городян є Центральний міський парк ім.Горького, його і вирішили зробити масовим арт-об’єктом.

За який час було реалізовано ініціативу
За два з половиною тижніЧитати далі →
0
05 червня 2016

Живі Бібліотеки: будуємо зв`язки з Донбасом

Проект «Живі Бібліотеки» мав на меті подолати існуючи в суспільстві стереотипів про внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської області та допомогти ВПО інтегруватися в місцеві громади.

Відвідувачі «Живої Бібліотеки» отримали можливість неформального спілкування у «читальний час» з «книгами», які представляли неоднорідний поперечний розріз ВПО різного віку, статі, життєвого досвіду, географічного розташування та культурного тла.

З вересня по листопад ГО «МІМ» провела 15
зустрічей «Живої Бібліотеки» у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Констянтинівці, Кривому Розі та Одесі.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
У результаті окупації сходу України понад 1,4 мільйона людей були змушені покинути свої домівки. По всій країні місцеві громади щосили намагаються заопікуватися та інтегрувати ВПО, але багато хибних уявлень і стереотипів розпалюють ворожнечу між ВПО та членами приймаючої громади.

Проект «Жива Бібліотека» був реалізований з метою спростування загальнопоширених хибних уявлень і подолання упередженого ставлення членів приймаючих громад до новоприбулих ВПО. Т.я організація «Молодіжна Ініціатива Міст» була створена в 2011 році в м. Донецьк та більшість членів ГО були змушені переїхати з непідконтрольної Україні території, координатори проекту відчули на своєму власному досвіді потребу в інтеграції в місцеві громади.

За який час було реалізовано ініціативу
серпень – листопад 2015Читати далі →
0
05 червня 2016

Нічні автобуси

Проаналізувавши звернення громадян та моніторинг ситуації в місті, що насамперед були пов’язані з неможливістю достатися до залізничного вокзалу у нічний час, а також зважаючи на те, що місто туристичне, студентське, у місті працюють промислові підприємства (як державні, так і приватні), і дійсно існує об’єктивна необхідність у поїздках містом мешканців та гостей міста у вечірній та нічний час, було прийнято рішення про проведення системного моніторингу та вирішення питання про запровадження «нічних автобусів».

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Звернення окремих громадян та моніторинг ситуації в місті, що насамперед були пов’язані з неможливістю достатися до залізничного вокзалу у нічний час. При детальному вивченні ситуації з’ясувалось, що мешканці міста мають незручності і через те, що у пізній вечірній час (після 22 години вечора) не можуть дістатись містом ніяким транспортом окрім таксі.

Зважаючи на те, що місто туристичне, студентське, у місті працюють промислові підприємства (як державні, так і приватні), і дійсно існує об’єктивна необхідність у поїздках містом мешканців та гостей міста у вечірній та нічний час, було прийнято рішення про проведення системного моніторингу по вивченню кількості пасажиропотоку та часу маршрутів включаючи і схему маршруту.

В результаті моніторингу, який проводився протягом 10 днів, були визначені 3 найбільш оптимальних маршрути, закріплено їх схеми, час відправлення з конкретно визначених зупинок та вартість проїзду на маршрутах саме у нічний час. Результати моніторингу були представлені на засідання виконкому та голосуванням членів виконкому закріплені у відповідному прийнятому рішенні. Доцільність проведеної роботи та актуальність проблеми, що існувала та успішно вирішена на сьогоднішній день, перевірена часом (маршрути діють більше 4-х місяців)

За який час було реалізовано ініціативу
18 днів (від дня почату моніторингу до дня прийняття рішення виконкомом)Читати далі →
0
05 червня 2016

Люблю театр, але він мені недоступний!

Для вирішення проблеми доступності театру Фондом було оголошено збір благодійної допомоги задля встановлення сучасної підйомної платформи з вертикальним переміщенням.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Чи люблять херсонці театр — питання для більшості з них риторичне і не потребує відповіді, адже в театрі – завжди аншлаг. За театральний сезон тут народжується до 16 прем'єр! При великому бажанні людині з обмеженими можливостями вдавалося потрапити на омріяний спектакль, але загальна картина була не оптимістична: театр для маломобільних людей, особливо тих, хто пересувається на візках, був фактично недоступний.

Круті сходи з холу до залу, вистота яких більш як 80 см., залишалися бар'єром вже 75 років, тому візки зі сміливцями і справжніми інвалідами-театралами працівникам театру та небайдужим глядачам доводиться піднімати на руках. Картина – не для людей зі слабкими нервами, а для людей з інвалідністю – малоприємна…

Круті сходи з були для них нездоланним бар’єром. Фраза одного з таких театралів «Люблю театр, але він мені недоступний» й стала поштовхом до ініціативи Фонду зробити улюблений театр доступним для усіх, об’єднавши для вирішення проблеми громаду міста.

За який час було реалізовано ініціативу
Протягом 2015 рокуЧитати далі →
0
04 червня 2016

Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади

Ініціатива складалася з трьох компонентів:
 • аналітично-дослідницького, в рамках якого було проведено опитування міст та проаналізовано основні бар’єри залучення інвестицій;
 • навчального, в рамках якого підготовлено 30 фахівців з 12 пілотних міст;
 • практичного, в рамках якого підготовлено інвестиційні пропозиції 12 міст-учасників проекту, надруковано їх трьома мовами, розроблено стратегії інвестиційної промоції для кожного міста, створено інвестиційний портал InWestUkraine.org, видано «Посібник із залучення інвестицій».
 • Донор — Програма “Польська допомога задля розвитку 2014/2015” Міністерства закордонних справ Республіки Польщі

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Ідея реалізації проекту виникла ще наприкінці 2013 року спільно з нашим партнером Малопольським інститутом територіального самоврядування та адміністрації MISTiA FRDL (Краків). Актуальність проекту була обумовлена низькими показниками залучення прямих іноземних інвестицій у малих українських містах. Причинами такої ситуації були не тільки бар’єри на центральному (законодавчому) рівні, а й невміння самих міст працювати з інвесторами, професійно готувати інвестиційні пропозиції та рекламувати їх.

За який час було реалізовано ініціативу
Травень 2014 р. – грудень 2015 р.Читати далі →
0
04 червня 2016

Літературно-мистецький журнал «White Phoenix»

Мета журналу: реалізація молодих талантів та активна співпраця з досвіченими митцями, ви-давцями та літераторами. Журнал має слово «міжнародний» у своїй повній назві, адже ре-дакція приймає твори на всіх мовах світу за умови надання перекладу українською. Наповнення жур-налу найрізноманітніше: проза, поезія, літератур-но-критичні статті і огляди, ессеї, інтерв'ю, навіть комікси ‒ кожен поціновувач літературного слова знайде щось особливе для себе!

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
У лютому 2015 р., громадські активісти, що зго-дом заснували ГО, отримали пропозицію від муні-ципалітету Кам’янця-Подільського долучитися до оформлення заявку на конкурс «Молодіжна сто-лиця Європи-2018» (Брюссель). Місто увійшло у 20-ку кращих європейських міст-претендентів. На той час ми зареєстрували ГО, об’єднався колектив молоді, який мав бажання створити прописане в проекті видання навіть без фінансової підтримки.

За який час було реалізовано ініціативу
Для налагодження роботи редакції, в якій пра-цюють волонтери (редактор, коректор, дизайнер, верстальник, піар-менеджер) знадобився 1 місяць. В травні 2016 року виповнився 1 рік нашому проекту. Журнал виходить щоквартально досі.Читати далі →
0
03 червня 2016

Чисте місто - чиста совість

Мета проекту:
 • поширення культури поводження з твердими побутовими відходами серед мешканців та гостей міста Яворова;
 • заохочування людей до підписання угод на вивіз сміття в місті;
 • спонукання міської ради до встановлення більшої кількості смітників біля тротуарів по місту;
 • навчати підростаючу молодь викидати сміття тільки в смітники;
 • просити людей не залишати після відпочинку на природі або на міських озерах свого ж сміття, а прибирати з собою додому, тощо.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
У місті Яворів деякі представники громади безсовісно почали викидати сміття на проїжджу частину в місті, в рови, засмічувати річку, ставки тощо. Міська влада не спішила встановлювати додаткові смітники чи мотивувати населення до правильного поводження з побутовим сміттям, особливо підписання угоди про його вивіз. Молодь та діти, що проживають у місті також не особливо переймались культурою поведінки із сміттям. Місто просто починало тонути у власному смітті.

За який час було реалізовано ініціативу
Червень-серпень 2015Читати далі →
0
03 червня 2016

Хто? Якщо не ми

Дана ініціатива була реалізована з метою задіяння молоді, дітей, жителів середнього та старшого віку до згуртованої волонтерської роботи. Пробудити в людей співчуття до ближнього, любові до себе та до своєї країни, «розбудити сплячий патріотизм».

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
В зв’язку з початком бойових дій на Cході України та мобілізацією великої кількості чоловіків з наших сіл виникло питання забезпечення їх бойовим обмундируванням(приходили звістки з зони АТО про те, що не всі бійці забезпечені всім необхідним)

За який час було реалізовано ініціативу
Ініціатива діє з вересня 2014 року по даний часЧитати далі →
0
31 травня 2016

Створення дитячої спортивно-оздоровчої бази фізичного і патріотичного виховання

В селі Залізний Міст Семенівського району Чернігівської області на базі приміщень закритої школи було створено спортивно-ооздоровчу базу, яка включає в себе житлове приміщення для проживання груп дітей в кількості до 30-40 чоловік, спортивний майданчик з смугою перешкод та силовими тренажерами. База надає послуги з оздоровлення, патріотичного виховання та навчання дітей, сприяти їх розумовому та фізичному розвиту. Організацію роботи бази та заняття проводять кваліфіковані тренери зі східних єдиноборств та хортингу Семенівської ДЮСШ

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Події на сході країни примусили замислитись над патріотичним та фізичним вихованням молоді Семенівського району, який розташований на кордоні з Російською Федерацією.

За який час було реалізовано ініціативу
2015 рікЧитати далі →
0
30 травня 2016

Новий різновид екотуризму в Україні – кукурудзяний лабіринт Лабірудза

Лабірудза – новий вид еко/агротуризму в Україні, який направлений на зниження емоційної напруги в громаді Києва, розвиток екосвідомості громадян та єднання з природою відвідувачів лабіринту. Загалом – такий собі агропарк для корисного сімейного відпочинку.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Ми – 3 переселенця, які докорінно змінили життя після переїзду до Києва. Захотілося по-справжньому жити та залишити після себе щось дійсно важливе. Ми були без роботи та вирішили зробити щось унікальне, справді потрібне українцям. Насамперед, ми хотіли зменшити емоційну напругу в суспільстві. Є багато досліджень, які показують, що є велика емоційна напруга між ВПО, сім’ями воїнів АТО та приймаючою громадою. Так ми і створили наш проект Лабірудза.

За який час було реалізовано ініціативу
Важко сказати точну цифру, тому що обробка землі, пошук зерна та коштів – це вже частина реалізації проекту. Цього року нам вистачило 6 місяців для підготовки до нового сезону.Читати далі →
+1
30 травня 2016

«Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан»

Серед завдань проекту: розробити рекомендації для Здолбунівської міської ради щодо розробки та прийняття, коригування та контролю використання прозорого, зрозумілого бюджету; проведення інформаційної та адвокасі кампанії щодо необхідності прийняття Здолбунівською міською радою прозорого та зрозумілого бюджету; проведення в громаді мобілізаційно-просвітницької кампанії «За прозорий місцевий бюджет!».

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Ідея проекту виникла через те, що бюджетний процес в місті є недостатньо прозорим, громада Здолбунова не залучена до процесу розробки та прийняття місцевих програм та бюджету міста в цілому. Зокрема, бюджет складається апаратом управління міської ради без завчасного, попереднього розгляду і врахування пропозицій від населення. Окремо варто зазначити, що бюджет на 2015 рік був прийнятий без обговорення, без врахування громадської думки, без завчасного оприлюднення перед сесією.

За який час було реалізовано ініціативу
1 рікЧитати далі →
0
30 травня 2016

"Забезпечення водою сім’ї учасника АТО Шандренкова О.В." у с. Моринцях Звенигородського району Черкаської області

Сім’я бійця АТО Шандренкова Олега (дружина, донька 3 роки, син 1 рік), проживає в с. Моринці Звенигородського району Черкаської області. В результаті відсутності води на подвір’ї, родина мала суттєво економити самопривозну воду для пиття, санітарно-побутових потреб, а також це не уможливлює тримати птицю, тварин. Дана проблема загострилася, ще більше після того як Олега призвали служити до Збройних Сил України, оскільки дане землекористування знаходяться в частині вулиці, яка мало заселена (поруч будинки пустують, відсутні криниці). До найближчої громадської криниці 300 м. Відкрита водойма знаходиться за 500 м. В селі відсутній водогін. Транспортних засобів для привезення води родина немає.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Люди, котрі живуть поряд, завжди знають про наболілі проблеми чи негаразди і від щирого серця прагнуть допомогти. Так сталося і цього разу у селі Моринцях…Родина бійця АТО Олега Шандренкова, який зараз захищає східні рубежі нашої Батьківщини, потребувала допомоги у вирішенні питання водопостачання. На подвір’ї, де мешкає сім’я, не було криниці, а найближча знаходиться неблизько. Молода жінка, яка залишилася з двома маленькими дітками на руках, змушена була носити воду здалека. Сусіди знали про це, співчували, та не знали, яким чином допомогти.

За який час було реалізовано ініціативу
Грудень 2015р.Читати далі →
0
23 травня 2016

Авторський фотопроект «Сонячні діти. Перший дотик»

З 13 дітьми були проведені професійні фотосесії. 47 портретів надруковані за фінансової підтримки благодійників. Фотовиставка експонувалася в трьох виставкових залах Херсона, в Центрі Української Культури та Мистецтва Києва та виставковому залі Харкова. Було знято 5 сюжетів для телебачення, надруковано понад 10 статей в інтернет-виданнях. Були надруковані настінні і кишенькові календарі з фотографіями дітей з синдромом Дауна. За гроші від реалізації календарів куплені памперси і миючі засоби для дому маляток в Херсоні. 500 буклетів про синдром Дауна і діяльності ГО «Сонячні діти Херсонщини» були поширені серед гостей фотовиставки. В даний час розпочалася друга серія фотосесій соціального фотопроекту Олександра Андрющенко «Сонячні діти».

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
До цих пір невідомо, чому у здорових батьків народжуються діти з синдромом Дауна. Синдром Дауна є генетичною особливістю, це не хвороба, яку можна вилікувати. Синдром Дауна — генетична аномалія, від якої не застрахована жодна людина. Ні батьки, ні медичні працівники, як правило, не готові до народження такого малюка. Діти з синдромом Дауна є. І будуть народжуватися і далі. Тому завдання не ховатися, а привчати суспільство до того, що ми, сім'ї з дітьми з синдромом Дауна, живемо поруч, нас не треба боятися. Ми відкриті для спілкування і вносимо свою якусь частину в різнокольоровий і складний світ.

Найважче, з чим доводиться стикатися це нерозуміння проблеми тими, хто не стикався з нашими дітками. Нерозуміння того, що взагалі-то це дитина, який вже є, це маля, найбільше потребує маминої турботи, татової підтримки, повазі суспільства. На жаль, такий підхід, як ніби, дитина з синдромом Дауна — злоякісна пухлина, яку треба терміново видалити, до цих пір живий. Хоча і менше стає людей з такими установками з кожним роком.
Дуже важливим фактором адаптації сім'ї, в якій росте особливий дитина, є підтримуюча середа. Бути більше в контакті з рештою світу, не ховатися і не замикатися. Давати дитині більше свободи, ініціативи, які не випереджати його в діях, рятуючи і тягнучи на собі!

Проблема зміни ставлення до дітей з особливостями у розвитку, зокрема, з синдромом Дауна, може бути вирішена тільки шляхом привернення уваги до життя таких дітей і залучення в процеси їх соціалізації активних громадян суспільства.

Завдяки таким проектам, ми стаємо людянішими, добрішими, щире, і відкриваємо нові грані своєї душі. Саме так сталося і з фотохудожником Олександром Андрющенко. Він відразу відгукнувся на пропозицію голови організації подарувати дітям з синдромом Дауна фотосесію, яка перетворилась на фотопроект «Сонячні діти. Перший дотик».

За який час було реалізовано ініціативу
Березень 2015 – листопад 2015Читати далі →
0
23 травня 2016

Школа обізнаності «Особливі діти – звичайні можливості»

Спікерами у проекті стали провідні експерти України в цій галузі з Києва, Харкова, Львова, Херсона. Київські і харківські тренери взяли участь як волонтери (без гонорарів і винагород). Учасниками були запрошені фахівці з роботи з дітьми з синдромом Дауна з різних міст України, медичні працівники, батьки дітей з синдромом Дауна, студенти навчальних закладів, представники Департаментів обласної державної адміністрації: охорони здоров’я, освіти і науки, директори загальноосвітніх шкіл з Херсону та Херсонської області.

Низка семінарів, тренінгів та презентацій привернула увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю; фахівці з роботи з дітьми з синдромом Дауна зможуть розробляти оптимальні програми занять, враховуючи вік і характер малюка; медичні працівники зможуть більш уважніше відноситися до дітей з синдромом Дауна та їх батьків; у молоді прокинулося бажання допомагати людям з обмеженими можливостями; батьки дітей з синдромом Дауна розкрили свій творчий потенціал і підвищили соціальну активність. Також фахівці по роботі з «сонячними» дітьми зможуть інтегрувати отримані знання в своїх містах і областях. Подібні проекти можна рекомендувати до реалізації в інших регіонах

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
До цих пір невідомо, чому у здорових батьків народжуються діти з синдромом Дауна. Синдром Дауна є генетичною особливістю, це не хвороба, яку можна вилікувати. Синдром Дауна — генетична аномалія, від якої не застрахована жодна людина. Ні батьки, ні медичні працівники, як правило, не готові до народження такого малюка. Діти з синдромом Дауна здатні до навчання і розвиваються трохи довше звичайних дітей. Головне, починати потрібно з самого народження. Фахівців, які працюють з дітьми цієї категорії, дуже мало.

ГО «Сонячні діти Херсонщини» провела круглий стіл «Стратегія раннього розвитку дітей із синдромом Дауна в Херсоні та Херсонській області», в результаті якого медичні працівники звернулися з проханням провести для них семінар з питань оголошення діагнозу і медичних аспектів здоров'я «сонячних» дітей. Після проведення нашою організацією семінару на тему «Особливості формування особистісної саморегуляції дітей з синдромом Дауна» з'ясувалося, що фахівцям не вистачає знань з питань розвитку та навчання таких дітей. Враховуючи всі потреби та побажання, ми створили проект «Школа обізнаності «Особливі діти — звичайні можливості».

За який час було реалізовано ініціативу
6 місяцівЧитати далі →
+1
20 травня 2016

Форум «Включення людей з інвалідністю у процеси реформ»

Мета: сприяти створенню доступного середовища шляхом врахування потреб людей з інвалідністю під час втілення реформ та популяризації ідеї універсального дизайну у Вінницькій області.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Часто громадські організації людей з інвалідністю «варяться у власному середовищі» мало комунікують з соціумом, тому соціум не завжди обізнаний у їх потребах. Існує стереотипне уявлення щодо сприйняття доступності – що це потрібно лише людям з інвалідністю, але доступність –важлива для всіх. Тому й виникла ідея об’єднати бізнес, владу, громаду й створити спільний майданчик для візуалізації доступності, розкриття потенціалу пристосувань та універсального дизайну, та спровокувати до комунікації усі зацікавлені сторони.

За який час було реалізовано ініціативу
вересень 2015р.Читати далі →
0
19 травня 2016

Розвиток громади через Online конференції

Вивчаючи проблеми ми прийшли до висновку, що вивчити голів громад та голів громадських організацій без фінансових ресурсів можливо за допомогою Online зустрічей в Google+

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Голови громадських організацій та голови громад в сільській місцевості необізнані про конкурси та гранти міжнародних фондів та не в змозі займатися сталим розвитком своєї громади.

За який час було реалізовано ініціативу
2013-2015 роки

Детальний опис ініціативи – що конкретно було зроблено в рамках реалізації ініціативи (які заходи були реалізовані, як залучались місцеві жителі, молодь, спонсори…)
З початку наша громадська організація, підписала договір з Польською громадською організацією 1Медіа Poland розташованою в Варшаві на супровід Online зустрічей. За два роки ми провели біля 100 Online конференцій з головами громадських організацій, головами органів місцевого самоврядування та активістами з більше 20 країн світу. www.youtube.com/watch?v=WH_8aihx0egЧитати далі →
-1
18 травня 2016

Запорізька обласна громадська організація власників житла «НАШ ДІМ»

Мета діяльності – формування свідомості ефективного власника житла та свідомості енергозбереження та енергоефективності серед мешканців багатоквартирних будинків.
Основні напрямки роботи:
 • створення ефективного власника житла (ОСББ, Асоціації ОСББ, ОСН);
 • сприяння створенню конкурентного середовища в сфері надання житлових послуг;
 • проведення інформацйійно-просвітницької діяльності з питань енергозбереження та енергоефективності у багатоквартирних будинках;
 • співпраця зі ЗМІ;
 • проведення учбово-методичної заходів для підвищення професійного рівня голів правлінь та бухгалтерів ОСББ і ЖБК;
 • розвиток організації, співпраця з громадськими та міжнародними організаціями.


Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Причина ініціативи — бажання допомогти мешканцям міста стати ефективними власниками будинку, створити комфортні умови проживання в своїх будинках. Для реалізації цієї мети виникла ідея створити Центр просвіти, де мешканці міста можуть щоденно отримувати консультації з питань створення та життєдіяльності ОСББ, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів у багатоквартирних будинках.

За який час було реалізовано ініціативу
З жовтня 2014 року по грудень 2015 рокуЧитати далі →
0
17 травня 2016

Перша благодійна торгова платформа “Мурахи”

“Мурахи” (murahy.com) — перша в світі інноваційна благодійна торгова платформа, що призначена для збору коштів на благодійність. Так як у державі немає достатньої кількості коштів для вирішення першочергових потреб, новітні інструменти платформи направлені на допомогу “без грошей” і можуть вирішувати найбільш актуальні соціальні потреби та допомогає благодійним та громадським організаціям забезпечувати себе додатковим фінансуванням для реалізації своїх проектів.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Ідея платформи “Мурахи” зародилася під час Майдану, коли країна саморганізувалася і кожен невпинно допомогав кожному. У той момент вся країна була схожа на великий мурашник – хтось ніс на Майдан речі, інші несли їх на передову, хтось привозив харчі, хтось готував з них їжу. З початком війни, проблем у країні не поменшало, а навпаки стало більше, фінансування на їх вирішення не вистачало. Тому був створений інструмент – платформа за допомогою якої, будь хто може стати благодійником, навіть не маючи фінансової змоги допомагати.

За який час було реалізовано ініціативу
6 місяців — розроблена технічна складова
11 місяців — юридична частина роботи платформи
1 місяць був проведений офіційний запуск платформиЧитати далі →
0
17 травня 2016

Підтримай творчість своїх земляків

Мета проекту — створити умови для здійснення творчої поїздки учасників народного хору Веселинівського районного Будинку культурив м. Київ для участі у зйомках телевізійних програм Першого національного каналу до різдвяних свят та програми “Фольк мюзик”.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
17 серпня 2015 року творча група Першого національного каналу українського телебачення прогами “Фольк мюзикл” на чолі з ведучою програми співачкою Оксаною Пекун відвідала смт. Веселинове, здійснили зйомки та запросили народний хор Веселинівського РБК на зйомки двох програм. Це велика честь для колективу представляти на українському телебаченні культуру Веселинівщини та Миколаївщини.

Народний хор створений у 1983 році і ось вже на протязі більш як 30-ти років дарує своєму глядачу радість спілкування з українською піснею. Хор є неодноразовим переможцем обласних конкурсів та фестивалів народної творчості. Учасники хору — закохані в пісню люди, які зберігають пісенну творчість нашого краю. І ця поїздка стане для них як заохочення за їх творчу роботу.

За який час було реалізовано ініціативу
Жовтень 2015 р. – березень 2016 р.Читати далі →
0
16 травня 2016

Творимо світ рівних можливостей

Шляхом залучення їх до участі в художній самодіяльності, роботі гуртків, секцій, створенню їм рівних з іншими громадянами можливостей брати участь у всіх сферах життя суспільства.
Надавати якісні реабілітаційні послуги, здійснювати соціалізацію та адаптацію ЛОМ. Надавати можливості більш тісного спілкування один з одним, змістовно проводити Сприяти реабілітації людей з обмеженими можливостями дозвілля, психологічне розвантаження.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
В Семенівському районі проживає майже 2000 інвалідів та пенсіонерів-6,5 тис. громадян, що становить 32 % від загальної кількості населення. Семенівська РОІ була створена у 2004р. Вона є офіційним представником захисту інтересів людей з обмеженими можливостями(ЛОМ).

СРОІ свою діяльність спрямовує на дотримання ЛОМ рівних з іншими громадянами можливостей, та реалізації їх конституційних прав і свобод. З метою надання якісних реабілітаційних послуг ЛОМ, їх інтеграції в суспільство, самозайнятості був створений «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для людей з особливими потребами та похилого віку».

За який час було реалізовано ініціативу
2014-2015 рікЧитати далі →
0
16 травня 2016

Соціальна картка учасника АТО

Ініціатива покликана надати соціальну підтримку учасникам АТО та членам їх сімей, шляхом надання цінної знижки на товари та послуги учасниками проекту.

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Недостатня соціальна підтримка учасників антитерористичної операції. Відповідальне бажання допомогти бійцям та членам їх родин.

За який час було реалізовано ініціативу
Ініціативу реалізовано за 2 місяці. Проте вона має пролонговану дію. І нині до неї долучаються і підприємці (учасники), і бійці АТО (власники карток).

Детальний опис ініціативи – що конкретно було зроблено в рамках реалізації ініціативи (які заходи були реалізовані, як залучались місцеві жителі, молодь, спонсори…)
Ініціатива «Соціальна картка учасника АТО» – передбачала створення та впровадження іменних пластикових карток для учасників антитерористичної операції на сході нашої країни (далі власники картки). Власники картки та члени їх сімей мають змогу отримувати знижки у магазинах, супермаркетах, аптеках та інших закладах сфери торгівлі та послуг міста Черкаси.
Ініціатива «Соціальна картка учасника АТО» – передбачала створення та впровадження іменних пластикових карток для учасників антитерористичної операції на сході нашої країни (далі власники картки). Власники картки та члени їх сімей мають змогу отримувати знижки у магазинах, супермаркетах, аптеках та інших закладах сфери торгівлі та послуг міста Черкаси.


Читати далі →
0
15 травня 2016

Повернемо ставок громаді

Жителям села Гарбузин Черкаської області Корсунь-Шевченківського району урвався терпець. Не можна рибалити і навіть води набрати, — через орендаря страждають жителі села Гарбузин. Його незаконним шляхом захопив місцевий фермер і селян до водойми навіть близько не підпускає. Та ще й зливає воду на їхні городи, щоб ловити рибу. Селяни боролися з ним протягом 5 років. Врешті, терпець людям урвався.

Звернулися до ГО «Проти Корупції», наша організація вирішила допомогти громаді шляхом проведення повного розслідування та проведення адвокасійної компанії по поверненню ставка місцевій громаді. Початок компанії був дуже тяжким, численні інформаційні запити в різні інстанції та часовий проміжок не давав впевненість громаді, що щось зрушиться з місця але коли ми мали велику кількість документів.

Це нам дало впевненість в правоті громади та розуміння, що дана ситуація має злочинний характер і договір укладений на оренду даного об’єкта мав численні законодавчі порушення. Другий етап боротьби ми розпочали з інформаційної розголоси проблеми, яка склалася в даній громаді, спочатку було організоване мирне зібрання громадою попереджувального характеру «якщо влада не дослухається, буде перекрито дорогу Корсунь-Шевченківський – Черкаси».

Запросили місцеву пресу та керівництво району. Далі звернулися на центральні телеканали України і розповіли свою проблему та показали факти зловживань. Про цю подію розповіли телеканали НТН, Інтер та Україна. Після цього розголосу громада повірила в свою силу та в нашу допомогу. Наступним етапом стали наші звернення в Черкаську державну адміністрацію з приїздом представників місцевої громади, звернення в обласну прокуратуру з залученням депутата обласної ради, звернення в місцеву прокуратуру про нанесені збитки Державі даними договором та орендарем.

Сьогодні порушено кримінальне впровадження по даному факту та прокуратура буде представляти в суді інтереси громади згідно закону «Про прокуратуру». На даний час громада чекає рішення суду.Читати далі →
+1