23 серпня 2016

У вересні відбудеться тренінг з адвокації прав ВПО для Донецької та Луганської областей

Шановні лідери громадських організацій! Запрошуємо вас на дводенний тренінг з адвокації «Ефективне представництво прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб», який відбудеться 16-17 вересня в Донецькій області та 18-19 вересня в Луганській області.

Читати далі →
0
18 серпня 2016

Громадських активістів Донеччини та Луганщини навчать змінювати свої громади соціальними проектами

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Від ідеї до впровадження змін». Навчатиме активістів міжнародний тренер-консультант Альона Доля.

Читати далі →
0
17 серпня 2016

У Краматорську обговорили проект Програми сприяння розвитку громадянського суспільства регіону

15 серпня в Краматорську відбулись публічні обговорення проекту обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області.

Читати далі →
0
11 серпня 2016

Громадських активістів Донеччини запрошують на перше обговорення проекту Програми розвитку громадянського суспільства

У понеділок, 15 серпня, в Краматорську відбудуться перші обговорення проекту обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області.

Читати далі →
0
10 серпня 2016

Мешканцям Донеччини розповіли де шукати ресурси для розвитку територіальних громад

Впродовж 9 та 10 серпня на Донеччині відбулись інформаційні зустрічі для представників місцевого самоврядування та громадських активістів. Експерти поділилися досвідом про те, де варто шукати можливості та ресурси для розвитку територіальних громад.

Читати далі →
0
08 серпня 2016

Тренінг «Ефективне представництво прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб» у Дніпропетровській та Київській областях

Шановні лідери громадських організацій! Запрошуємо вас на дводенний тренінг з адвокації «Ефективне представництво прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб», який відбудеться 20-21 серпня в Дніпропетровській області та 26-27 серпня в Київській області.Читати далі →
0
07 липня 2016

Донецьке КВУ запрошує громадських активістів на тренінг з фандрайзингу

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» запрошує громадських активістів на тренінг «Фандрайзинг для діяльності організацій громадянського суспільства». До участі запрошуються молоді громадські організації Донецької та Луганської областей.

Читати далі →
0
06 липня 2016

ЗНО-2016 на Донеччини пройшло без порушень – громадські спостерігачі

У Донецькій області під час усіх етапів ЗНО-2016 громадські спостерігачі не зафіксували кричущих порушень. Про це повідомила координатор громадського спостереження в Донецькій області Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Анастасія Прокопенко сьогодні, 6 липня, під час прес-конференції у Краматорську.

Читати далі →
0
21 травня 2016

На Донеччині обговорили план заходів для розвитку громадянського суспільства в регіоні

В Краматорську відбулось засідання Координаційної ради зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області. Експерти Донецької обласної організації «Комітет виборців України» долучились до заходу та надали пропозиції до Регіонального плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області у 2016 році.

За словами керівника напрямку «Розвиток потенціалу громадянського суспільства» ДОО КВУ Світлани Ткаченко, цей процес повинен відбуватись із широким залученням громадських представників. «Першими кроками, які мають бути внесені до Регіонального плану заходів, мають стати створення робочої групи з розробки Комплексної програми розвитку громадянського суспільства у Донецькій області на основі Національної Стратегії. Від широкого кола громадськості, представники якої не зможуть увійти до складу робочої групи, можна зібрати пропозиції та рекомендації через онлайн-форму. Крім того, необхідно провести широку інформаційну кампанію – організувати інформаційні сесії в містах та районах області, використати майданчики для обговорень у новітніх медіа, залучити до висвітлення цих питань засоби масової інформації, тощо. Також потрібно залучити експертів всеукраїнського рівня для консультацій щодо створення Програми на Донеччині», — зазначила вона.

26 лютого 2016 року вийшов Указ Президента України №68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», який набрав чинності 2 березня 2016 року. В Указі очільник держави запропонував Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки. На основі цього документу кожна область має запропонувати Комплексну програму розвитку громадянського суспільства. 27 квітня в Клубі Кабінету Міністрів у Києві відбулось Громадське обговорення пропозицій до плану заходів на 2016 рік щодо реалізації Національної Стратегії Сприяння Розвитку громадянського суспільства України. Тепер обговорення розпочалося в регіонах.

Як відзначив керівник напрямку «Розвиток місцевого самоврядування» ДОО КВУ Валерій Кочуєв, Комплексна програма розвитку громадянського суспільства у Донецькій області має бути органічною частиною розвитку області до 2020 року. «Але це неможливо зробити без залучення широких мас громадськості. Потрібно зібрати та неупереджено проаналізувати усі пропозиції від представників громадянського суспільства. Наприклад, як це відбувалося під час підготовки до Парламентських слухань з питань ВПО», — підкреслив він.

Варто зазначити, що досвід Донецької обласної організації «Комітет виборців України» у створенні подібних документів вагомий та унікальний. Проект Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області у 2012-2014 роках розроблявся Робочою групою, до якої входили представники влади та громадських організацій, у тому числі Валерій Кочуєв та Олександр Клюжев (на той час аналітик ДОО КВУ). Зараз експерти ДОО КВУ готові працювати над розробкою Комплексної програми розвитку громадянського суспільства до 2020 року та використати досвід попередньої роботи, свої знання та навички для плідної співпраці в цьому напрямку.
0
15 травня 2016

Мешканці Миколаївки створюють Стратегію розвитку своєї громади

Мешканці міста Миколаївка Слов’янського району Донецької області спільно з місцевою владою зібрали робочу групу, яка створює Стратегію розвитку для об’єднаної громади. Активісти вирішили власноруч розвивати своє місто, ремонтувати інфраструктуру, ініціювати культурні зміни і все це – на кошти, залучені від інвесторів.Читати далі →
0
27 квітня 2016

Навчися розпізнавати «міфічну істоту» - місцевий бюджет

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» запрошує громадських активістів на тренінг «Міфічна істота – місцевий бюджет». До участі запрошуються молоді громадські організації Донецької та Луганської областей.

Учасники на семінарі дізнаються що це за міфічна істота «бюджет» та навчаться відрізняти місцеві бюджети від державного. Також тренінгісти зрозуміють в чому суть бюджетної децентралізації і навіщо бюджети робити прозорими. Тренером виступить експерт з бюджетної політики ГО «Центр політичних студій та аналітики» Сергій Карелін.

Захід відбудеться 16 травня з 10:00 до 16:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням.

Дедлайн подачі заявки – 16:00 11 травня 2016 року. Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 12 травня 2016 року.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Біографія тренера:
Сергій Карелін за освітою менеджер-економіст. З 2005 року почав активну громадсько-політичну діяльність. Один із засновників молодіжного руху «Батьківщина молода» у Донецькій області, був заступником голови організації. Спеціалізується на питаннях місцевого самоврядування, демократії участі та розвитку громадянського суспільства. Очолює громадську спілку «Макіївське об’єднання розвитку самоорганізації» та громадську організацію «Розвиток локальної демократії». Двічі нагороджений почесною грамотою Макіївської міської ради. Переможець міського конкурсу «Я – молодий лідер Макіївки 2013» у номінації «Молодий лідер самоорганізації населення». Автор ряду публікацій фінансово-економічного напрямку та щодо демократії участі. Любить прогнозувати та моделювати майбутнє, в якому наша Україна займає почесне місце серед розвинених держав світу. Один з розробників інформаційно-аналітичної системи «Відкритий бюджет» openbudget.in.ua.
0
26 квітня 2016

У Донецького КВУ змінився очільник

Виконавчу дирекцію Донецької обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» очолила Тетяна Дурнєва.Читати далі →
0
26 квітня 2016

Громадськість збирає підписи для оновлення складу ЦВК

Активісти експертних громадських організацій об’єдналися у складі робочої групи аби визначити проблеми, що виникли з реформуванням виборчого законодавства. Одним із перших експерти підняли питання оновлення складу ЦВК. Минулого тижня громадські лідери звернулися до Президента України із заявою, тепер же закликають суспільство долучитися до підписання петиції.Читати далі →
0
16 березня 2016

Активістів Донеччини та Луганщини запрошують навчитися змінювати свої громади на краще за допомогою соціальних проектів

Представників громадських організацій Донеччини та Луганщини запрошують на тренінг «Соціальний проект. Від ідеї до ефективних змін в громаді». Навчатиме активістів міжнародний тренер-консультант Альона Доля.

Читати далі →
0
01 березня 2016

Тренінг з цифрової безпеки для активістів громадських організацій Донеччини та Луганщини

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» запрошує активістів молодих громадських організацій Донецької та Луганської областей прийняти участь у тренінгу з основ цифрової безпеки. Під час заходу учасники зможуть ознайомитися з основними загрозами викрадення інформації, а також навчитися їх попереджувати. Окрім теоретичної частини учасники тренінгу зможуть встановити та налаштувати усі розглянуті елементи захисту на свої робочі ноутбуки.

Читати далі →
0
01 березня 2016

Донецьке КВУ шукає офіс-менеджера в Києві

Донецька обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» оголошує конкурс на заміщення вакансії офіс-менеджера організації в Києві.

Читати далі →
0
01 березня 2016

Активістам Донеччини та Луганщини показали приклади взаємодії з місцевою владою

Громадські активісти Донеччини та Луганщини познайомились з успішним досвідом взаємодії громади та місцевої влади та отримали знання, які необхідни для налагодження ефективної між секторальної співпраці. Тренінг проводив керівник напрямку «Розвиток місцевого самоврядування» Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Валерій Кочуєв.

Читати далі →
0
01 березня 2016

Ким є для влади вимушені переселенці: постраждалі громадяни, рейдери чи шахраї?

Порушення конституційного правового поля щодо громадян України, які є ВПО чи мирними жителями неконтрольованих Україною територій є тим негативним явищем, що ставить під сумнів європейський вектор розвитку нашої держави, надає підстави для притягнення держави до юридичної відповідальності. Про це під час прес-конференції заявила Наталія Целовальниченко, юрист Донецької обласної організації «Комітет виборців України», керівник ГО «Луганська правозахисна група».

Читати далі →
0
26 лютого 2016

Ким є для влади вимушені переселенці: постраждалі громадяни, рейдери чи шахраї?

Запрошуємо вас на прес-конференцію «Ким є для влади вимушені переселенці: постраждалі громадяни, рейдери чи шахраї?», яка відбудеться 29 лютого о 10:00 в прес-центрі інформаційно-аналітичного агентства «Главком» (вул. Шовковична, 8/20).

Читати далі →
0
17 лютого 2016

Парламентські слухання – це лише початок вироблення державної політики щодо переселенців та окупованих територій

Сьогодні, 17 лютого, о 15:00 в сесійній залі Верховної Ради України розпочнуться парламентські слухання щодо питань вимушених переселенців та громадян України на окупованих територіях. Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» разом з іншими громадськими організаціями підготувала доповіді та рекомендації з власним баченням вирішення цих питань.Читати далі →
0
16 лютого 2016

Донецьке КВУ шукає координатора проекту в Краматорську

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» оголошує конкурс на посаду координатора проекту в Краматорську. Координатор проекту відповідатиме за реалізацію заходів проекту в Донецькій та Луганській областях.Читати далі →
0
08 лютого 2016

Поширеність корупції на Донеччині: сприйняття VS реальний досвід громадян

Наскільки поширеною є проблема корупції на Донеччині, та як її сприймають мешканці регіону? Хто є лідером корупційних практик в області? Кого населення області вважає відповідальним за боротьбу з корупцією, та яким є рівень громадянської активності? Відповіді на ці та низку інших питань, пов’язаних із дослідженням цієї проблеми, містить опитування громадської думки «Стан корупції в Україні. Порівняльний аналіз загальнонаціональних досліджень: 2007, 2009, 2011 та 2015 років», проведене Київським міжнародним інститутом соціології.


Читати далі →
0