11 січня 2017

Переможці конкурсу міжрегіональних громадських ініціатив в рамках проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці».

В рамках проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці» який реалізує ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» (СУМ в Україні) за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) для консолідації та активізації педагогів з усієї України через спільне навчання та співпрацю.
На першому етапі, продовжуючи сприяння процесам консолідації і активізації України, Спілка Української Молоді в Україні провела навчання тренерській майстерності для 25 викладачів, які, в свою чергу, провели 20 тренінгів для 600 педагогів з різних областей України.
Після проведення тренінгів по областях, було проведено 7 міжобласних тренінгів «Вирішення конфліктів. Робота в команді». Серед учасників міжобласних тренінгів був оголошений конкурс міжрегіональних громадських ініціатив, спрямованих на сприяння співпраці та національної єдності. В результаті були підтримані такі мінігрантові проекти:
Назва проекту: «Марафон «Клубу охочих правознавців».
Бюджет: 700 $
Мета проведення:формування нового покоління українців, виховання юридично грамотних громадян як основа культурно-освітньої інтеграції у європейську спільноту.
Поширення серед старшокласників комплексних знань про законодавчу базу, які необхідні на сучасному етапі громадянину України для існування в європейському співтоваристві, шляхом їх впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітньої школи.
Формування необхідних компетентностей, сприяння становленню активної позиції молоді щодо реалізації ідеалів і цінностей розвитку демократичного суспільства в світі, Європі, Україні.

Назва проекту: «Об’єднаємося заради миру»
Бюджет: 700 $
Мета проведення: провести навчання 50 педагогів Запорізької та Черкаської областей шляхом проведення 2-х тренінгів з майстер-класами протягом лютого-березня 2017 року з метою впровадження інноваційних форм співпраці між різними регіонами України задля підвищення рівня патріотизму та свідомості громади.

Назва проекту: «Територія доброти».
Бюджет: 700 $
Мета проведення: розвиток моральних якостей особистості, здатної сприймати традиційні моральні цінності українців в особисту систему цінностей, через міжрегіональну співпрацю педагогічних та учнівських колективів у сфері розвитку громадянського суспільства.

Назва проекту: «Від ефективного самоврядування –до свідомої громади».
Бюджет: 700 $
Мета проведення: шляхом обміну досвідом організації учнівського самоврядування в різних регіонах популяризувати активну громадську позицію як чинник змін у житті місцевих громад

Назва проекту: «Співдружність шкільних лідерів».
Бюджет: 700 $
Мета проведення: створити міжрегіональну організацію «Співдружність шкільних лідерів» (далі -Співдружність) як платформу розкриття лідерського потенціалу учнів середніх загальноосвітніх шкіл, учителів, батьків; навчання через практику, через об’єднання, через участь у суспільно важливих справах, навчання, що передбачає поєднання духовного виховання і вдосконалення, академічного навчання і елементів фізичного розвитку.
+1
23 вересня 2016

Тренінг для вчителів і викладачів «Активні методи роботи з дітьми та молоддю» в м. Києві 01 жовтня 2016 року.

Спілка Української Молоді в Україні за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) в рамках проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці» запрошує педагогів прийняти участь у тренінгу для вчителів і викладачів «Активні методи роботи з дітьми та молоддю», який відбуватиметься 01 жовтня 2016 року в м. Києві на базі ліцею №144 ім. Г.Ващенка Солом’янського району.
Паралельно такі тренінги проводитимуться в Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Київській, Полтавській, Тернопільській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській, Харківський та Херсонській областях України;
Після проведення тренінгів по областях, буде проведено 7 міжобласних тренінгів «Вирішення конфліктів. Робота в команді».
Планується також підтримка 5 міжрегіональних громадських ініціатив, спрямованих на сприяння співпраці та національної єдності.
Участь в тренінгах це –
 Знайомство з колегами з цілої України;
 Обмін досвідом;
 Напрацювання спільних проектів;
 Участь в конкурсі малих грантів.
Для участі у семінарі необхідно до 25 вересня 2016 року заповнити анкету онлайн:
Your text to link...
Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору 26 вересня 2016 року
Контакти:
Контактна особа у м. Києві.: Оксана Данилова 0976160770, е-mail: oksana.danylova@gmail.com
Керівник проекту: Неля Лавріненко, тел. 067 4648173, е-mail: n.lavrynenko@cym.org
Асистент керівника: Тетяна Ковальова, тел. 096 2343767, е-mail: tetianakova@gmail.com
0
23 вересня 2016

Всеукраїнський шестиденний табір для 55 учасників з усієї України віком від 15 до 18 років.

Розпочалось зголошення на Всеукраїнський табір, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура-Чернігів».
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації та Спілкою Української Молоді в Україні.
Проект спрямований на залучення громадських активістів та проведення на шестиденному таборі спільного навчання та підготовки впорядницького складу. Учасники, які пройдуть вишкіл, в майбутньому зможуть залучатися до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Продовжуючи сприяння процесам національно-патріотичного виховання дітей та молоді в регіонах України, організатори проведуть шестиденний табір для 55 учасників з усієї України віком від 15 до 18 років (9-11 класи, 1 курс).

Захід відбудеться в Чернігівській області з 24 по 29 жовтня 2016 року (під час осінніх канікул).
Участь у заході це —  Знайомство з активною та патріотично налаштованою молоддю з цілої України;
 Обмін досвідом;
 Навчання активним методам роботи з дітьми та молоддю (ігри, інтерактивні методи, рольові ігри та ігри на комунікацію, інтеграційні танці тощо);
 Напрацювання спільних проектів;
 Участь у майбутньому в організації та проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Для участі в таборі необхідно до 30 вересня 2016 року (включно) заповнити анкету он-лайн: goo.gl/forms/XauKJ8QLU3zouh112

Проживання та харчування повністю покривається за рахунок організаторів.
Проїзд – за власний кошт учасників, (вирішується питання щодо покриття витрат на проїзд – до місця проведення та в зворотному напрямку, за умови наявності оригіналів проїзних документів і в межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда).
Усі зголошенні на табір будуть поінформовані про результати відбору 5 жовтня 2016 року.
Особи, яких відберуть для участі в таборі, отримають додаткові інструкції (місце збору, список необхідних речей, і т.п.).

За додатковою інформацією звертайтесь:
Павло Євтушок pasha@cym.org
0
19 серпня 2016

Розпочато проект «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці».

Спілка Української Молоді в Україні за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) розпочала реалізацію проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці».
Проект спрямований на консолідацію і активізацію громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної частин України через педагогічні колективи, шляхом спільного навчання, міжрегіональної проектної діяльності та активізації місцевих громад.
Продовжуючи сприяння процесам примирення в регіонах України, Спілка Української Молоді в Україні (СУМ в Україні) провела в м. Чернігові 24-29 липня навчання тренерській майстерності для 25 викладачів,

які в свою чергу проведуть 28 семінарів з питань вирішення конфліктів для 630 вчителів і активістів в 21 регіоні по всій країні, а також проведення 7 міжобласних семінарів. Планується також підтримка п’яти міжрегіональних громадських ініціатив, спрямованих на сприяння співпраці та національної єдності.


Наприкінці проекту, СУМ в Україні проведе дводенну зустріч, на якій збере учасників проекту, що входили до складу груп, які отримують фінансування своїх громадянських ініціатив. В ході заходу учасники матимуть можливість представити свої заповнені міжрегіональні проекти і обговорити наступні кроки і перспективи подальшої співпраці. Захід буде сприяти встановленню контактів між педагогами в регіонах і забезпечити можливість для роботи над примирення і в інших регіонах.
0
10 травня 2016

Проект «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці».

Спілка Української Молоді в Україні за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) розпочинає реалізацію проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці».

Проект спрямований на консолідацію і активізацію громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної частин України через педагогічні колективи, шляхом спільного навчання, міжрегіональної проектної діяльності та активізації місцевих громад.

Продовжуючи сприяння процесам примирення в регіонах України, Спілка Української Молоді в Україні (СУМ в Україні) навчатиме 25 викладачів тренерській майстерності, для проведення 28 семінарів з питань вирішення конфліктів для 630 вчителів і активістів в 21 регіоні по всій країні. Планується проведення однієї робочої наради для 40 педагогів, а також підтримка п’яти міжрегіональних громадських ініціатив, спрямованих на сприяння співпраці та національної єдності.

Наприкінці проекту, СУМ в Україні проведе дводенну зустріч, на якій збере учасників проекту, що входили до складу груп, які отримують фінансування своїх громадянських ініціатив. В ході заходу учасники матимуть можливість представити свої заповнені міжрегіональні проекти і обговорити наступні кроки і перспективи подальшої співпраці. Захід буде сприяти встановленню контактів між педагогами в регіонах і забезпечити можливість для роботи над примирення і в інших регіонах.
0
10 лютого 2016

Пізнаємо Україну разом!

«Пізнаємо Україну разом» — пропонують учасники ініціативної групи мініпроекту з однойменною назвою в рамках проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України», який реалізує ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) з метою консолідації та активізації педагогів з усієї України через спільне навчання та співпрацю в реалізації міжрегіональних партнерських програм.
Основна мета проекту — консолідація учнівської та студентської молоді Києва, Чернігова, Вижниці, Артемівська(Бахмута), Словянська з метою подолання та трансформації стереотипних уявлень щодо різних регіонів України через проведення для молоді названих міст конкурсів есе та промороликів. Організація для переможців конкурсів соціокультурної 3-х денної експедиції « Кам’нець – Подільський очима молоді України» з метою створення відповідного промо – ролику. На 2-му етапі в м.Кам'янець-Подільський планується іспит — екскурсія «Чи знаю я свою країну, свою прекрасну Україну ?!», а також створення і презентація спільного промо-ролику «Унікальний місто Кам'янець-Подільський».
Досягнуті результати:
01.10 – 15.10. 2015 р. — створення сторінки проекту ВКонтакті та публічне оголошення.
01 листопада – 25 грудня 2015 р. — проведення в вищеназваних навчальних
закладах внутрішніх конкурсів есе « Перлина мого міста» та промо-роликів « Віртуальні оглядини мого міста».
01.11. — 25.11. 2015 р. — проведення в містах, де мешкають учасники проекту, пізнавальних екскурсій з метою пошуку цікавинок для конкурсів. За період проведення конкурсу відзнято 15 промо-роликів, написано 80 есе, відібрано до конкурсу 20 есе. До зйомок та до подання ідей залучено понад 60 учнів та студентів Києва, Чернігова, Бахмута, Слов’янська, Маріуполя, Вижниці, Берегомета, Мигово.
До оцінювання робіт залучені фахівці з Києва, Берегово (Закарпатська обл.), Володарки (Київська обл.), Констянтинівки ( Донецька обл.), Вижниці ( Чернівецька обл. ). 31.12.15 відбулося оголошення переможців конкурсів.
Розроблено програму соціокультурної експедиції « Кам’янець – Подільський очима молоді України» ( 29.01 – 31.01.2016р.). До реалізації проекту в Кам’янці – Подільському долучився НВК № 13 та рада старшокласників міста. Під час експедиції для молоді, яка була залучена до виконання проекту, та ради старшокласників м. Кам*янця – Подільський на території НВК №13 були проведені інтеграційні тренінги «Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми», тренінги « Що таке команда? », «Долаємо стереотипи»,проведені пізнавальні екскурсії « Квітка на камені», «Вірменські квартали Кам’янця», «Вечірній Камя'нець». Разом з учасниками експедиції містом мандрували та розповідали легенди про своє місто також старшокласники м. Кам’янець – Подільський.
Були проведені диспути для учасників проекту « Що таке патріотизм для сучасної молоді?». Для якісної роботи над роликом для учасників проекту були проведені майстер-клас «Стріт фото» з фотографом з м. Хмельницький Сергієм Аніськовим на вулицях Камянця – Подільського, також було проведено творче заняття « Створюємо композицію разом».
З метою інтеграції шкільної та учнівської молоді з різних регіонів України на території готелю « Біля річки» координаторами проекту організована інтеграційна вечеря « Одна країна за столом» з презентацією регіональних особливостей української кухні.
Найзахопливішою частиною експедиції був сумісний пошук учасниками експедиції цікавих ракурсів та обговорення сюжетів майбутнього ролику « Кам’янець- Подільський очима молоді України» та, звісно ж, сам процес створення ролику групою школярів та студентів « Камянець-Подільський очима молоді України».
Створений ролик розміщено на you tube www.youtube.com/watch?v=zi_7auq3ypg
Головні результати проекту:
1. Вдало запропонована тема для консолідації учнівської та студентської молоді – сумісне створення ролику про місто, яке вони для себе відкривають разом. Цей вид діяльності актуальний та цікавий для молоді, вони в ньому намагаються самостійно вдосконалювати свої компетенції та готові навчати своїх нових друзів.
2. Вдала мотивація для молоді мети проекту: навчитися працювати разом, інвестувати в себе створенням проморолику.
3. За 3 дні проекту незнайомі до того учні та студенти навчилися діяти разом, обговорювати, зважено критикувати та приймати спільне рішення.
4. Молодь вдосконалила свої навички роботи в команді, навчилися розподіляти обов’язки під час роботи над роликом та усвідомили важливість вміння брати відповідальність на себе. Також під час роботи над відеороликом навчали один одного навичкам зйомок та монтажу.
5. До соціокультурної експедиції « Кам’янець-Подільський очима молоді України» були залучені рада старшокласників м. Камянець-Подільський, НВК № 13 Камянця-Подільського, управління освіти міста.
6. Між всіма учасниками проекту досягнуто усної домовленості про постійну підтримку сторінки ВКонтакті та її оновлення.
7. Учасники проекту вже планують сумісні літні подорожі Україною.
8. Досягнуто домовленості про взаємодопомогу в пошуку майбутній грантів для нових ідей проекту.
9. Молодь набула навичок діяльності в громадянському суспільстві, адже для них вже є цінністю внутрішня свобода, право на вибір, розуміння, що таке якість в конкурентному середовищі.
10. Дорослим викладачам не вдалося нав’язати молоді своє бачення сюжету ролику. Молодь зробила його повністю самостійно, вигадавши власні ідеї, які відповідають їх сучасним емоціям та відчуттям.
11. Значна частина учасників проекту замислилася над пошуком оптимальних шляхів реалізації своїх бажань відкривати для себе країну.
Публічне висвітлення результатів проекту:
Your text to link...
Your text to link...
Your text to link...
0
10 лютого 2016

Патріотизм як цінність і основа консолідації нації

В рамках проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України», який реалізує ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) для консолідації та активізації педагогів з усієї України через спільне навчання та співпрацю за допомогою реалізації міжрегіональних партнерських програм ініціативна група мінігрантового проекту «Патріотизм як цінність і основа консолідації нації» приступила до реалізації своєї програми.

Зважаючи на постійно зростаючі потреби у нових підходах до виховання громадянина, формування нового українця-патріота, а також враховуючи недостатню готовність педагогів до запровадження інноваційного вектору у систему національно-патріотичного виховання дітей та молоді, проектом передбачається навчання педагогів інноваційним формам і методам виховної роботи.


Навчання та обмін досвідом відбувається через застосування тренінгової форми як найбільш ефективної форми роботи з дорослими. З цією метою командою тренерів Донецької, Житомирської, Запорізької, Тернопільської та Черкаської областей розроблено сценарій тренінгу. До тренінгів було залучено по 20 педагогів з Донецької, Житомирської, Запорізької, Тернопільської та Черкаської областей, які відповідають критеріям відкритого конкурсу і пройшли конкурсний відбір. Критеріями відбору є загальна підготовка педагога у питаннях виховання, обізнаність щодо застосування інноваційних інтерактивних форм і методів у роботі з молоддю, вмотивованість і бажання запровадження інноваційного вектору в освітню діяльність. За результатами навчання більш ніж 100 педагогів з різних частин України, залучених до тренінгів, готові до впровадження інноваційних, інтерактивних форм і методів у національно-патріотичне виховання і озброєні новим методичним ресурсом.
Вже проведено тренінги у таких містах:
в м. Слов'янськ Донецькій області 4-5 грудня 2015р.,
в с. Богуславець Золотоніського району Черкаської обл. 11-12 грудня 2015р.,
в м. Мелітополь Запорізьської обл. 15-16 січня 2016 р.
в м. Тернопіль — 22-23 січня 2016р.
в м. Бердичів Житомирської обл. — 29-30 січня 2016р.
Проведені тренінги викликали великий резонанс серед учасників-педагогів, директорів навчальних закладів та працівників відділів освіти, серед яких неодноразово піднімалося питання про необхідність продовження тренінгів. Кожен з учасників тенінгу отримав сертифікат.
Також позитивним результатом реалізації даного мініпроекту є об’єднання представників різних регіонів України задля досягнення спільної мети, налагодження контактів та виникнення дружніх стосунків, обмін досвідом, можливість побувати в різних куточках України, ознайомитися з їхньою історією, пам’ятками, а, найголовніше, це руйнування стереотипів про відмінності людей з різних регіонів і усвідомлення, що українці по всій країні мають більше спільних рис, ніж відмінностей.
0
10 лютого 2016

Патріотизм як цінність і основа консолідації нації

В рамках проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України», який реалізує ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) для консолідації та активізації педагогів з усієї України через спільне навчання та співпрацю за допомогою реалізації міжрегіональних партнерських програм ініціативна група мінігрантового проекту «Патріотизм як цінність і основа консолідації нації» приступила до реалізації своєї програми.

Зважаючи на постійно зростаючі потреби у нових підходах до виховання громадянина, формування нового українця-патріота, а також враховуючи недостатню готовність педагогів до запровадження інноваційного вектору у систему національно-патріотичного виховання дітей та молоді, проектом передбачається навчання педагогів інноваційним формам і методам виховної роботи.


Навчання та обмін досвідом відбувається через застосування тренінгової форми як найбільш ефективної форми роботи з дорослими. З цією метою командою тренерів Донецької, Житомирської, Запорізької, Тернопільської та Черкаської областей розроблено сценарій тренінгу. До тренінгів було залучено по 20 педагогів з Донецької, Житомирської, Запорізької, Тернопільської та Черкаської областей, які відповідають критеріям відкритого конкурсу і пройшли конкурсний відбір. Критеріями відбору є загальна підготовка педагога у питаннях виховання, обізнаність щодо застосування інноваційних інтерактивних форм і методів у роботі з молоддю, вмотивованість і бажання запровадження інноваційного вектору в освітню діяльність. За результатами навчання більш ніж 100 педагогів з різних частин України, залучених до тренінгів, готові до впровадження інноваційних, інтерактивних форм і методів у національно-патріотичне виховання і озброєні новим методичним ресурсом.
Вже проведено тренінги у таких містах:
в м. Слов'янськ Донецькій області 4-5 грудня 2015р.,
в с. Богуславець Золотоніського району Черкаської обл. 11-12 грудня 2015р.,
в м. Мелітополь Запорізьської обл. 15-16 січня 2016 р.
в м. Тернопіль — 22-23 січня 2016р.
в м. Бердичів Житомирської обл. — 29-30 січня 2016р.
Проведені тренінги викликали великий резонанс серед учасників-педагогів, директорів навчальних закладів та працівників відділів освіти, серед яких неодноразово піднімалося питання про необхідність продовження тренінгів. Кожен з учасників тенінгу отримав сертифікат.
Також позитивним результатом реалізації даного мініпроекту є об’єднання представників різних регіонів України задля досягнення спільної мети, налагодження контактів та виникнення дружніх стосунків, обмін досвідом, можливість побувати в різних куточках України, ознайомитися з їхньою історією, пам’ятками, а, найголовніше, це руйнування стереотипів про відмінності людей з різних регіонів і усвідомлення, що українці по всій країні мають більше спільних рис, ніж відмінностей.
0
10 лютого 2016

Україна починається з мене

В рамках проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України», який реалізує ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» за сприянням Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) для консолідації та активізації педагогів з усієї України через спільне навчання та співпрацю за допомогою реалізації міжрегіональних партнерських програм були підтримані декілька мінігрантових проектів, мета яких об’єднати задля досягнення спільної мети представників різних регіонів України.
Один з підтриманих мініпроектів носить назву «Україна починається з мене» та має за мету залучення активної молоді до пошуку та вирішення соціальних проблем через створення клубів юних лідерів у Луцьку, Мелітополі, Костянтинівці та Плехові. Учні під керівництвом своїх наставників вчителів об'єдналися в групи, створюючи команди лідерів у своїх школах. У школах Волинської, Запорізької, Донецької та Полтавської областей з'явилися клуби лідерів, які, створивши сторінку в соціальній мережі Facebook, знайомлять один одного з особливостями своїх регіонів. У кожній школі проведено заходи волонтерського напрямки. Члени клубу лідерів виготовили новорічні та різдвяні листівки для привітання бійців АТО, плели маскувальні сітки, проводили майстер-класи для п'ятикласників.
Фінальним етапом проекту «Україна починається з мене» стала зустріч представники клубів в місті Луцьк 25-26 січня 2016 р., де учні та вчителі різних регіонів України мали змогу познайомитися один з одним, презентувати своє місто, школу та громадську діяльність. Також гості ознайомилися з особливостями виховного процесу та тонкощами самоврядування в Луцькій гімназії №4, поспілкувавшись не тільки з педагогічним колективом та директором, а й з «міністрами» та «заступниками міністрів».
Лучане радо знайомили гостей зі своїм містом, організувавши їм безліч екскурсій, прогулянок та мандрівок.Ще одним позитивним моментом було те, що гостей запросили жити в луцьких родинах, що сприяло швидкому і комфортному налагодженню стосунків та створило дружню й теплу атмосферу.
Також учасники проекту «Україна починається з мене» організували та провели свято для особливих гостей – дітей з синдромом Дауна. Це дало змогу представникам з різних регіонів України ще більше об’єднатися заради спільної мети, відчути соціальну відповідальність, гордість від виконаної роботи, запізнати нових друзів та укріпити віру, що разом вони здатні змінити світ на краще, і що Україна дійсно починається з кожного з них.
0
01 липня 2015

19-21 червня в м. Чернігові відбувся тренінг "Активні методи роботи з дітьми і молоддю"

Спілка Української Молоді в Україні за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) розпочала реалізацію проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України».
Проект спрямований на консолідацію і активізацію громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної частин України через педагогічні колективи, шляхом спільного навчання, міжрегіональної проектної діяльності та активізації місцевих громад.
19-21 червня в м. Чернігові відбувся тренінг «Активні методи роботи з дітьми і молоддю» — перший з циклу тренінгів в рамках проекту. До участі у тренінгах були запрошені педагоги та студенти педагогічних ВНЗ з усієї України по 8 учасників з кожного регіону – всього 40 учасників.
Наступні тренінги за темами «Шляхи вирішення конфліктів. Робота в команді», «Проектна діяльність» відбудуться 24-26 липня та 21-23 серпня.
Тренінги спрямовані на консолідацію педагогів з різних регіонів України. Теми тренінгів надають можливість перезнайомиться, навчитися працювати в команді та знаходити шляхи виходу з конфліктів, допоможуть розробити партнерські проекти на міжрегіональних рівнях.
Для підтримки міжрегіональних педагогічних ініціатив буде проведений конкурс малих грантів, пріоритетом якого буде міжрегіональне співробітництво, спрямоване на активізацію педагогічних, студентських колективів у сфері розвитку громадянського суспільства.
Перший тренінг пройшов в дружній атмосфері плідної праці, креативу та вибухів позитивних емоцій. Робота проходила в 2-х групах по 20 учасників. Низький уклін тренерам Людмилі та Оксані, які на практиці показували учасникам всі переваги саме активних методів роботи. Вражала активність учасників, творчий підхід до кожного завдання та готовність до будь-яких експериментів, запропонованих тренерами. Тож ствердження, що найбільш консервативними в нашій країні є саме педагоги – хибне. Водночас учасники демонстрували не просто зацікавленість в здобутті нових знань та навичок, а й бажання реалізації корисних змін в суспільстві.
Отже перший етап в консолідації та зміцненні громадянського суспільства всієї України через педагогічні колективи в рамках проекту успішно пройдений.
0
09 червня 2015

Цикл тренінгів з тем: «Активні методи роботи з дітьми й молоддю», «Шляхи вирішення конфліктів. Робота в команді», «Проектна діяльність».

Спілка Української Молоді в Україні в рамках проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України» запрошує педагогів, студентів педагогічних вищих навчальних закладів Східної, Південної, Західної, Північної частин України та АР Крим на цикл тренінгів з тем: «Активні методи роботи з дітьми й молоддю», «Шляхи вирішення конфліктів. Робота в команді», «Проектна діяльність».

Участь в тренінгах це -
 Знайомство з колегами з цілої України;
 Обмін досвідом;
 Напрацювання спільних проектів;
 Участь в конкурсі малих грантів.
Перший тренінг «Активні методи роботи з дітьми й молоддю» відбуватиметься 19-21 червня 2015 року у м. Чернігів.

Для участі в тренінгу необхідно до 12 червня 2015 року заповнити анкету онлайн:
Your text to link...

Подаючи анкету, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у всіх тренінгах запланованих в рамках проекту.
Проживання, харчування, проїзд учасників тренінгу (за наявності квитків) повністю покривається за рахунок організаторів.

Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору – 13 червня 2015 року

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Неля Лавріненко n.lavrynenko@cym.org 067 464 81 73
Тетяна Ковальова tetianakova@gmail.com 096 234 37 67
0
04 червня 2015

Проект «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України».

Спілка Української Молоді в Україні за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) розпочинає реалізацію проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України».

Проект спрямований на консолідацію і активізацію громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної частин України через педагогічні колективи, шляхом спільного навчання, міжрегіональної проектної діяльності та активізації місцевих громад.

В рамках проекту буде проведено 3 тренінги, які спрямовані на консолідацію педагогів з різних регіонів України. Теми тренінгів дадуть можливість перезнайомиться, навчитися працювати в команді та знаходити шляхи виходу з конфліктів, допоможуть розробити партнерські проекти на міжрегіональних рівнях.

Для підтримки міжрегіональних педагогічних ініціатив буде проведений конкурс малих грантів, пріоритетом якого буде міжрегіональне співробітництво, спрямоване на активізацію педагогічних, студентських колективів у сфері розвитку громадянського суспільства.

Контактні особи:
Неля Лавриненко тел. (067) 464 81 73, е-mail n.lavrynenko@cym.org
Тетяна Ковальова тел. (096) 234 37 6, е-mail: tetianakova@gmail.com
0