02 вересня 2013

Прес-анонс форуму «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад»

13-14 вересня у Чернігові, у приміщенні готелю «Профспілковий» (вул. Шевченка, 105–а), відбудеться грандіозна подія, яка стане віхою багаторічної діяльності мережі «Громадські ініціативи України» – Всеукраїнський форум «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад». Особливістю Форуму є акцент на тих активностях, які відбуваються безпосередньо у місцевих громадах, прямо впливаючи на життя людей. У рамках Форуму відбудуться представлення та обговорення найкращого досвіду громадської активності на місцевому рівні, а також майстер-класи, презентації, дискусії і живе спілкування успішних громадських активістів з усієї України.
Місцем проведення Форуму не випадково був обраний Чернігів. Адже, за переконанням ініціаторів, громадська активність має ставати ближчою до місцевих громад. Певною специфікою розвитку громадського життя України стала концентрація на загальних напрямках, розробці загальних стратегій та концепцій на центральному рівні, що, безперечно, дуже важливо, але не менш важливою є безпосередня, щоденна і кропітка робота з конкретними проблемами «в полі». Саме цю прогалину покликаний заповнити Форум.
Однією з «родзинок» Форуму стане відзначення та нагородження найкращих громадських ініціатив у різних сферах, починаючи від екології і волонтерства до культури та благодійності — загалом відзначено буде вісім ініціатив.
У рамках Форуму відбудуться виступи представників міжнародних та донорських організацій, але найважливіше, що на ньому поділяться практичним досвідом свого успіху представники пересічних НУО України із невеликих населених пунктів України.
Як відзначив координатор мережі «Громадські ініціативи України» Юрій Степанець: «Ми сподіваємося, що Форум допоможе привернути увагу, у тому числі донорських організацій, до здобутків та потреб тих організацій, які щодня працюють у місцевих громадах. Для рекламування своєї роботи, тим більше на національному рівні, у них, як правило, не вистачає можливості, адже вони зосереджуються на безпосередній діяльності. Також переконані, що Форум стане джерелом натхнення і нових ідей, нових партнерств та успішних ініціатив для його учасників».
Запрошуємо представників національних та місцевих засобів масової інформації, Інтернет-ЗМІ та громадських журналістів взяти участь у цьому непересічному заході національного масштабу.
Початок реєстрації учасників Форуму 13 вересня о 9.30, «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а).
Контакти:
Юрій Степанець, тел. 0679607264, vinmonp@gmail.com
Руслана Стасюк, тел. 050 140 53 16, 096 464 88 33, ruslana.stasiuk@gmail.com
Слідкуйте за новинами на ngonetwork.org.ua/
та www.facebook.com/ngonetwork.org.ua
Форум відбудеться в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив України», який реалізується Мережею «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.
0
13 лютого 2013

Живи серцем – не втрачай розуму!

14 лютого 2013 року з 16.00 до 18.00 у Києві на Майдані Незалежності (біля МакДоналдса) відбудеться інформаційно-просвітницька акція «Живи серцем – не втрачай розуму!» з нагоди Дня закоханих. Під час акції підлітки та молодь матимуть можливість взяти участь у цікавих конкурсах та отримати корисну інформацію з актуальних питань репродуктивного здоров’я та взаємин.

Акція «Живи серцем – не втрачай розуму!» відбудеться також і у містах Вінниця (14 лютого) та Сімферополь (15 лютого) у співпраці та за підтримки Вінницької громадської організації «Інформаційно – просвітницький центр «ВІСЬ» та Міністерства освіти та науки, молоді і спорту Автономної Республіки Крим.

Акція проводиться за ініціативи активістів Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав».

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до акції — отримати корисну інформацію, взяти участь у конкурсах. На вас очікують приємні сюрпризи та подарунки.

Довідка: Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» заснований у 1996 році і є однією з провідних громадських організацій в Україні, що працюють у сфері інформування з питань репродуктивного здоров’я та репродуктивних прав. Одним із основних напрямків діяльності Фонду є профілактична робота з підлітками та молоддю. З 2007 року за сприяння Міжнародної Федерації Планованого Батьківства (IPPF) Фонд втілює проект «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» на підтримку Державної програми «Репродуктивне здоров‘я нації на період до 2015 року».

Чекаємо на вас!
+3